Ścieżka powrotu

Start

Reforma Edukacji

Fotogaleria

Logowanie
Aktualności
Wizyta w szkole ks. biskupa Jerzego Mazura PDF Drukuj
W dniu 17 lutego 2016r.  gościliśmy w naszej szkole Jego Ekscelencję Księdza Biskupa Jerzego Mazura. Wyjątkowego gościa serdecznie przywitali reprezentanci Samorządu Uczniowskiego oraz dyrektor szkoły Pani Halina Walendzewicz.
Uroczyste spotkanie rozpoczęła inscenizacja biblijna  „Znalezienie Pana Jezusa w świątyni”  odwołująca się do  orędzia Nadzwyczajnego Jubileuszu Miłosierdzia.  W przedstawieniu wzięli udział uczniowie z klasy V B, V C, IV C oraz  kl. II E gimnazjum pod kierunkiem Pani Bożeny Ołdak. 
Ksiądz biskup skierował do społeczności szkoły słowa nauki podkreślając warość edukacji i życia wg wskazań Miłosiernego Ojca. Spotkanie zakończyło błogosławieństwo i zapewnienie o wzajemnej modlitwie. 

 
Dzień otwarty w SP 10 PDF Drukuj
alt16 lutego w naszej szkole odbył się "Dzień Otwarty". rzybyły grupy przedszkolne, klasy III i rodzice. Nasi goście spotkali się z dyrekcją i Radą Pedagogiczną. Wzięli udział w zajęciach otwartych, rekreacyjno-sportowych, zwiedzili szkołę, obejrzeli bogaty dorobek naszych uczniów.
Ten dzień minął w miłej i przyjaznej atmosferze. Serdecznie zapraszamy rodziców, którzy nie mogli uczestniczyć w Dniu Otwartym na spotkania indywidualne.


alt
 
World of Word PDF Drukuj

altDnia 15.02.2016r odbył się konkurs języka angielskiego "World or Word". W konkursie brało udział 35 uczniów naszej szkoły z klas 4-6.

 

Komisja w składzie:

1. Bogusława Kalinowska

2. Ewa Michniewicz

przyznała I miejsce na każdym poziomie.

 

 

Więcej…
 
Lekcja żywej historii PDF Drukuj
Powstania Narodowe

 
Walentynki PDF Drukuj

altW dniu 15 lutego Samorząd Uczniowski klas I-III i IV-VI przygotował szkolne Walentynki. Przez cały dzień funkcjonowała Walentynkowa Poczta. Uczniowie przekazali sobie wzajemnie setki kartek, upominków i miłych życzeń.  Dużym zainteresowaniem cieszyła sie również wesoła foto-budka.  Każdy mógł zrobić sobie zdjęcie z przyjaciółmi lub sympatią. Wszystkim uczniom i pracownikom szkoły życzymy miłości, która nigdy się nie kończy.  


alt
 
Szkoła Podstawowa nr 10 Mistrzami Grupy Północnej w pływaniu PDF Drukuj
W rozegranych w sobotę 13.02 w Augustowie Mistrzostwach Grupy Północnej w pływaniu nasi uczniowie zajęli I miejsce w klasyfikacji drużynowej.W zawodach prawo startu miały dwunastoosobowe zespoły chłopców i dziewcząt, które rywalizowały na dystansach: 50m stylem dowolnym, motylkowym, klasycznym i grzbietowym i sztafecie 6x25m st.dowolnym. Naszymi reprezentantami byli uczniowie klas sportowych o profilu pływanie.Na wygraną złożyły się bardzo dobre wyniki indywidualne:

Więcej…
 
Dyskoteka Walentynkowa PDF Drukuj

9 lutego odbyła się dyskoteka walentynkowa

 
Konkurs Muzyki Pozytywnej PDF Drukuj
W ostatni dzień semestru w auli naszej szkoły odbył się Konkurs Muzyki Pozytywnej. Był to pierwszy z trzech koncertów z cyklu „Muzyka moją motywacją”. W konkursie wzięło udział 13 wykonawców, a każdy z nich przedstawił publiczności utwór, którego treść była wnikliwie weryfikowana. Do pięknych treści wykonawcy dołączyli układy taneczne, balony, słodycze, a nawet teledysk.
W związku z tym, że był to konkurs publiczności niezbędna była grupa wolontariuszy. Uczniowie gimnazjum nie zawiedli. Pięknie poprowadzona prezenterka, obsługa muzyczna i taneczna, uczciwie policzone głosy, skrupulatnie rozdawane nagrody oraz materiał multimedialny to wszystko zasługa naszych gimnazjalistów.
Kto nie miał okazji uczestniczyć w tym wydarzeniu zapraszamy 27 maja 2016 roku do Suwalskiego Ośrodka Kultury i Sztuki. Wystąpią tam laureaci publiczności. Hubert Kosiński ponownie wykona utwór Chady „Kiedy jak nie dziś”. Zespół z klasy Vc wraz z Jackiem Osieckim z 2a zarapuje „Będziemy dziećmi” Zeusa, a zespół z klasy VI e zaprezentuje klasyk Anny Jantar „Tyle słońca w całym mieście”.
Już teraz zachęcamy, aby przygotować się do kolejnego koncertu z cyklu, czyli przeglądu twórczości własnej. Można napisać swoją piosenkę, przedstawić skecz muzyczny, do znanej melodii napisać własny tekst, czy samodzielnie zagrać na instrumencie. Na chętnych czekamy w gabinecie psychologa lub pedagoga do końca lutego. 

 
Ciasteczka PDF Drukuj
18 stycznia 2016r.
Zbiórka dobrowolnych datków na rzecz funkcjonowania i doposażenia świetlicy środowiskowej
im. Dzieciątka Jezus Zgromadzenia Sióstr św. Teresy od Dzieciątka Jezus w Suwałkach; ul. Artyleryjska 7
 

Bardzo dziękujemy za Wasze otwarte i dobre serducha, które kupiły piernikowe serduszka. Dobrze, że lubicie słodkości. Wspólnymi siłami zebraliśmy duuuużo pieniążków, które zostaną przekazane na świetlicę środowiskową.

Dziękujemy SU
 

 

 
« pierwszapoprzednia71727374757677787980następnaostatnia »

Strona 71 z 103


Copyright © 2013 SP nr 10 w Suwałkach. Webmaster: TG