Ścieżka powrotu

Start

Reforma Edukacji

Fotogaleria

Logowanie
Aktualności
Konkurs "Patriotyzm współczesnego Polaka" PDF Drukuj

alt24 listopada w Suwalskim Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli odbyło się uroczyste wręczenie nagród dla laureatów konkursu „Patriotyzm współczesnego Polaka. Jestem Polakiem .Jestem z tego dumny.”

II miejsce zdobył Konrad Dąbrowski (III e), uczeń p. Urszuli Siedleckiej.

GRATULUJEMY!


 
alt

 
Mistrzostwa Województwa Podlaskiego w pływaniu PDF Drukuj
W dniach 02 -03.12.2016 na pływalni Aquapark w Suwałkach odbyły się Mistrzostwa Województwa Podlaskiego w pływaniu, w których pomyślnie wystartowali uczniowie naszego gimnazjum. 
Podczas dwudniowych zmagań  indywidualnie zdobyli  27 medali: 11 złotych, 6 srebrnych i 10 brązowych.
Tytuł Mistrza Województwa uzyskali:
Aleksandra Domoradzka (kl. Id) – 100m st. grzbietowym, 100m st. zmiennym i 400m st. dowolnym,
Karolina Szyszko (kl. Id) – 50 i 100m st. motylkowym, 50m st. grzbietowym,
Amelia Ciszewska (kl. Id) – 50 i 100m st. klasycznym,
Michał Owsiejew (kl. Id) – 50m st. klasycznym i 400m st. dowolnym,
Paweł Milewski (kl. Id) – 50m st.motylkowym,
Więcej…
 
Siatkarze SP 10 bezkonkurencyjni w czwórkach PDF Drukuj
altW SP 10 rozegrano Mistrzostwa Suwałk i jednocześnie ćwierćfinał Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Mini siatkówce chłopców w kat. czwórek. Bezkonkurencyjni okazali się chłopcy z SP 10 trenujący w SUKSS.

W roli sędziów wystąpili siatkarze I-ligowego Ślepska Karol Rawiak i Dawid Michel.

Chłopcy z SP 10 oraz zdobywcy drugiego miejsca chłopcy z SP 6 zagrają w Finale Grupy Północnej SZS (15.12., SP10).  MVP turnieju został Fabian Węcek (SP 10, na fot. z lewej).
Podopieczni Artura Łabacza wszystkie mecze wygrali po 2: 0, tylko w trzech, z ośmiu, setach stracili 10 i nieco więcej (13 i 14) punktów.
- Ci chłopcy prezentują poziom podobny to tego, jaki prezentowałem ja w ich wieku. W tym turnieju nie mieli sobie równych, ale to dopiero początek ich siatkarskiej przygody. Potencjał mają, oby go tylko wykorzystali – po zakończeniu turnieju mówił Dawid Michel, przyjmujący I-ligowego Ślepska, reprezentant Austrii od U-11, poprzez wszystkie kategorie wiekowe, aż po seniorów, w której rozegrał 30 spotkań.
Dodajmy, że drugim „sprawiedliwym” był także przyjmujący Ślepska Karol Rawiak, on jednak, jak sam przyznał, tak wcześnie gry w siatkówkę nie rozpoczynał.
MKS Ślepsk drużynom, które zajęły miejsca 1-2 przekazał „Złoty Bilet” na najbliższy mecz I ligi Ślepsk – TSV Sanok (sobota, g.16:00). Ponieważ chłopcy z SP 10 trenują w SUKSS współpracującym ze Ślepskiem mają wolny wstęp na wszystkie mecze I ligi rozgrywane w Suwałkach swój „Złoty Bilet” przekazali kolegom z SP 7, sklasyfikowanym ma miejscu trzecim.
Więcej…
 
Oto nasza flaga PDF Drukuj
Oto nasza flaga na półfinał  Pucharu Polski Wigry Suwałki - Jastrzębie Zdrój.
Flagę wykonali uczniowie klasy 3c - Diego Kumiszcza, Sebastian Zackiewicz, Wojtek Milewski, Gabryś Romatowski, Eryk Ułanowicz i Patryk Bogdanowicz pod opieką p. Joanny Karczewskiej i p. Moniki Kudela.
Trzymajcie kciuki za powodzenie w konkursie.


Więcej…
 
Turniej Talentów Siatkarskich PDF Drukuj
W dniach 19-20.11.2016r. w Białej Podlaskiej odbył się Turniej Talentów Siatkarskich Ośrodków Szkolnych regionu wschód. W zawodach uczestniczyły reprezentacje województw: podlaskiego, warmińsko-mazurskiego, lubelskiego i mazowieckiego. Województwo podlaskie zajęło drugie miejsce w kategorii klas pierwszych gimnazjów, pierwsze miejsce w kategorii klas drugich i trzecich gimnazjów oraz trzecie miejsce w kategorii klas pierwszych szkół ponadgimnazjalnych. W turnieju udział wzięło 120 zawodników. Wyróżnionych zostało 10 siatkarzy, a wśród nich  - Damian Krakowski. Serdecznie gratulujemy!!!!
 
Spotkanie opłatkowe PDF Drukuj
23.11.2016r.  zespół wokalny wraz z Sewerynem Moczulewskim wzięli udział w spotkaniu opłatkowym Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków Koło Miejskie w Suwałkach. Zespół przy akompaniamencie gitary wykonał kolędy: "Cicha noc", "Gdy się Chrystus rodzi", "Wśród nocnej ciszy", "Gdy śliczna panna", piosenki świąteczne "Jadę na święta", "Bo kto wie, czy za rogiem" oraz na specjalne życzenie pani prezes "Modlitwę" Bułata Okudżawy.
Otrzymaliśmy gromkie brawa i podziękowania.
 
Igrzyska Szkolne Miasta Suwałk i Igrzyska Grupy Północnej w szachach szkół podstawowych PDF Drukuj

altW dniach 19-20  listopada 2016 roku w Zespole Szkół nr 3 w Suwałkach odbyły się Igrzyska Szkolne Miasta Suwałk i Igrzyska Grupy Północnej w szachach szkół podstawowych.

Podczas Igrzysk Szkolnych Miasta Suwałki nasza szkoła  w kategorii dziewcząt zajęła II miejsce a podczas Igrzysk Grupy Północnej III miejsce.


Szkołę Podstawową nr 10 w Suwałkach reprezentowali uczniowie:

 

 

 Marta Brzozowska,
 Katarzyna Warczyńska,
 Magda Brzozowska,
 Julia Chmielewska,
 Wiktoria Schyllo,
 Katarzyna Warczyńska

 

 
Konkurs "Moje miasto Suwałki" PDF Drukuj

alt18 listopada 2016r. w Muzeum Okręgowym w Suwałakch odbyło się uroczyste podsumowanie Roku Czarnej Hańczy. Podczas spotkania zostali również nagrodzeni uczestnicy III Miejskiego Konkursu "Moje Miasto Suwałki", który w tym roku przebiegał pod hasłem "Suwalskie pejzaże Czarnej Hańczy".

Dwóch uczniów naszej szkoły odniosło w nim ogromny sukces.

Bartosz Bołtrukanis z klasy III b, uczeń pani Marii Kornyszko, wykonał pracę plastyczną na temat Czarnej Hańczy i zdobył I miejsce w kategorii klas I – III.

Krystian Kwiador z klasy IV c, uczeń pani Katarzyny Bołtrukanis napisał piekny wiersz o Czarnej Hańczy i zdobył I miejsce w kategorii klas IV – VI.

Serdecznie gratulujemy chłopakom i zachęcamy wszystkich uczniów do reprezentowania naszej szkoły w konkursach.

alt

 
Serdecznie przepraszamy PDF Drukuj

Z uwagi na zimową aurę zmuszeni jesteśmy zmienić termin uroczystości otwarcia boiska przy Zespole Szkół nr 10 w Suwałkach,

Uroczystość ta odbędzie się w drugim kwartale 2017 roku,
Zaproszenia prześlemy ponownie po ustaleniu konkretnej daty,
W imieniu organizatorów

Halina Walendzewicz
Dyrektor
Zespołu Szkół nr 10 w Suwałkach

Jadwiga Olbryś
ZASTĘPCA NACZELNIKA
Wydział Oświaty Wychowania i Sportu
Urząd Miejski w Suwałkach
16-400 Suwałki, ul. Mickiewicza 1
 
« pierwszapoprzednia71727374757677787980następnaostatnia »

Strona 71 z 114


Copyright © 2013 SP nr 10 w Suwałkach. Webmaster: TG