Ścieżka powrotu

Start

Reforma Edukacji

Fotogaleria

Logowanie
Aktualności
PŁYWACY DWUKROTNIE NA DRUGIM STOPNIU PODIUM PDF Drukuj

alt  alt  alt

Dnia 11.03.2015 roku na Pływalni Centrum Sportu i Rekreacji w Augustowie odbył się FINAŁ IGRZYSK WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO W PŁYWANIU. W finale wystartowało po 12 najlepszych dziewcząt i chłopców na dystansach indywidualnych oraz po 12 zespołów sztafetowych wyłonionych podczas czterech półfinałów wojewódzkich.

 

Więcej…
 
Nakręć się na zawodowstwo PDF Drukuj
24 marca 2015r w Zespole Szkół Technicznych odbyło się podsumowanie konkursu „Nakręć się na zawodowstwo”. Przedmiotem konkursu było nagranie materiału filmowego (filmu lub animacji), który miał przedstawiać jeden wybrany zawód z oferty ponadgimnazjalnych szkół zawodowych w Suwałkach. Komisja oceniając brała pod uwagę: charakterystykę danego zawodu z podkreśleniem korzyści wynikających z wykonywania danego zawodu oraz przedstawienie oferty i miejsca w Suwałkach w których można wykształcić się w danym zawodzie.

Do konkursu przystąpili uczniowie naszej szkoły - Ewelina i Michał z klasy III C pod kierunkiem p. Joanny Karczewskiej. Film, prezentujący zawód stolarza, zajął  III miejsce i zdobył tytuł brązowej kliszy.

Gratulujemy młodym „filmowcom” i życzymy dalszych sukcesów.

 
Ogłoszenie PDF Drukuj

Wszystkich zainteresowanych możliwością nauki w Gimnazjum nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi Suwałkach i rozwijaniem umiejętności gry w piłkę nożną
prosimy o kontakt z sekretariatem szkoły – tel.: 87 567 74 05
 
Halowe Zawody Lekkoatletyczne PDF Drukuj
10 marca w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Suwałkach, odbyły  się ostatnie  zawody z cyklu Halowych Zawodów Lekkoatletycznych o Puchar Prezydenta Miasta Suwałk. Naszą szkołę dobrze reprezentowali: Krzysztof Sztukowski, Dawid Dzierżyk, Radosław Romatowski, Marcin Miszkiel, Diego Kumiszcza, Sebastian Jaroszczuk, Gabriel Krupinski, Martyna Karpińska,  Urszula Miszkiel, Patrycja Kundzicz, Izabela Łada oraz Weronika Andruszkiewicz. Reprezentanci naszej szkoły przez cykl czterech spotkań zaprezentowali się z jak najlepszej strony. Swiadczą o tym czołowe lokaty, jakie zostały zajęte przez następujące osoby. W kategorii dziewcząt na drugim miejscu uplasowała się Izabela Łada, tuż za nią Martyna Karpińska. Natomiast w kategorii chłopców na drugim stopniu podium znalazł się Dawid Dzierżyk. Należy też wspomnieć o bardzo dobrych wynikach pozostałych reprezentantów. Krzysztof Sztukowski z niewielką stratą do trzeciej lokaty w klasyfikacji generalnej zajął ”pechowe” czwarte miejsce. Na szóstym miejscu znalazł się Marcin Miszkiel, na ósmym Diego Kumiszcza. Poszczególne wyniki naszych zawodników miały odzwierciedlenie w końcowym rezultacie mającym wpływ na miejsce szkoły. Gimnazjum nr 7 zajęło drugie miejsce. Jest to bardzo dobry wynik.
 
"Bądź na luzie" PDF Drukuj

 “Marcową odsłonę zabawy "Bądź na luzie - przebierz się" wygrała klasa 2B. Gratulacje!
 
Mistrzostwa Szkoły Klas Trzecich w pływaniu PDF Drukuj


Na naszej pływalni 19 marca odbyły się zawody pływackieMistrzostwa Szkoły Klas Trzecich. Do udziału w zawodach zgłosiło się 20 uczniów naszej szkoły. Startowano w konkurancjach indywidualnych jaki i sztafetowych.
25 m stylem motylkowym dziewcząt
1. Anna Hołub
2. Karolna Potaś
3. Zuzia Słabińska
Więcej…
 
Dzień Wiosny PDF Drukuj
altJeszcze niedawno śpiewaliśmy "Hu, hu, ha, nasza zima zła", a tu wielkimi krokami zawitała do nas wiosna. Nareszcie! My, w naszej szkole, tradycyjnie powitaliśmy tę piękną pannę w piątek 19 marca.   
Uczniowie klas IV – VI przybyli tego dnia we wcześniej ustalonych kolorowych strojach. Samorząd Uczniowski pod opieką pań – Katarzyny Bołtrukanis i Agnieszki Romansewicz przygotował „Wiosenne rozgrywki klasowe”.  Wytypowane zespoły  z poszczególnych klas zmierzyły się w trzech  konkurencjach. Pierwszą z nich było „Wyzwanie na już”, podczas którego w ciągu 10 minut należało wykonać z gazet, bibuły i worków na śmieci strój Pani Wiosny oraz ułożyć rymowankę. Kolejne zmagania to quiz oraz karaoke. Uczniowie wykazali się wspaniałą wiedzą, błyskotliwością i kreatywnością, a do wszystkich zadań podeszli z humorem i pozytywnym nastawieniem. Na koniec odbyło się podsumowanie, ogłoszenie wyników oraz wręczenie dyplomów i nagród. Spośród klas IV najlepsza okazała się klasa IVb, w kategorii klas V zwyciężyła klasa Vc, w kategorii klas VI wygrała klasa VIc. Wszyscy świetnie się bawili, a  okrzykom radości nie było końca. Szkoda, że taki dzień zdarza się tylko raz w roku .

FOTOGALERIA tutaj
 
Pierwszy Dzień Wiosny PDF Drukuj

altDnia 20 marca 2015 roku z okazji Pierwszego Dnia Wiosny w naszej szkole zaprezentowały się klasy 0-3. Prezentacje rozpoczęły szkolne "czirliderki". Po nich zaprezentowali się uczniowie klas zerowych, następnie klasy pierwsze, drugie i trzecie. Były śpiewy, tańce i wiersze o wiośnie. W trakcie imprezy wszystkie dzieci wraz z wychowawczyniami wykonały zabawny taniec integracyjny. Było bardzo wesoło i kolorowo.alt

 
I Międzyszkolny Turniej Wiedzy z Języka Angielskiego PDF Drukuj
20 marca 2015r. w  Zespole Szkół nr 4 w Suwałkach odbył się I Międzyszkolny Turniej Wiedzy z Języka Angielskiego dla uczniów klas I-III gimnazjum. Naszą szkołę reprezentowały Kinga Jacewicz z klasy II B, Katarzyna Sztukowska z klasy II D, Agnieszka Turowicz z klasy III A oraz Karolina Sadowska z klasy III C.
Jest nam niezwykle miło poinformować, że Agnieszka Turowicz zajęła III MIEJSCE. Gratulujemy!

 
« pierwszapoprzednia71727374757677787980następnaostatnia »

Strona 77 z 97


Copyright © 2013 SP nr 10 w Suwałkach. Webmaster: TG