Ścieżka powrotu

Start

Reforma Edukacji

Fotogaleria

Logowanie
Aktualności
Akademia Programowania w Gimnazjum 7 PDF Drukuj

W sobotę 6 grudnia odbyły się ostatnie zajęcia w Strefie Programowania Gimnazjum nr 7 w Suwałkach. Przez 6 sobotnich zajęć, w czasie 4 godzin lekcyjnych, grupa 11 uczniów wraz ze swoim nauczycielem informatyki p. Teresą Gajewską brała udział w ogólnopolskim projekcie opracowanym przez Stowarzyszenie "TALENT" a realizowanym na zlecenie Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji.

Podczas  spotkań, korzystając ze specjalnie przygotowanej platformy, ucząc się języka programowania C++ uczniowie rozwiązywali zadania. Była to jedna z 32 Stref Programowania w całej Polsce. Na 593 uczniów startujących w konkursie  na poziomie Bosmańskim, siedmiu uczestników w Polsce rozwiązało w określonym czasie wszystkie 112 zadań.

Wśród nich znalazło się trzech naszych uczniów:

Paweł Filipkowski kl. II d,
Katarzyna Trusiło kl. I a,

Damian Siejwa kl. II a.


W zajęciach uczestniczyli również:

Paweł Sinkiewicz kl. I c, Jakub Wróblewski, kl. I c, Igor Wronowski kl. I c, Mateusz Podziewski kl. I c, Mateusz Borkowski kl. I e, Jakub Mazur kl. II d, Tomasz Zieliński kl. III a i Justyna Borowska kl. III b.


Wszystkim uczestikom GRATULUJEMY i życzymy dalszych sukcesów.

 
XV Halowe Zawody Lekkoatletyczne PDF Drukuj
W dniu 27.11.2014 r odbyły się XV Halowe Zawody Lekkoatletyczne Szkół Podstawowych i Gimnazjów o Puchar Prezydenta Miasta Suwałk.
Naszą szkołę reprezentowali: Izabela Łada, Martyna  Karpińska, Weronika Andruszkiewicz, Urszula Miszkiel, Krzysztof Sztukowski, Radosław Romatowski, Diego Kumiszcza, Sebastian Jaroszczuk, Marcin Miszkiel oraz Dawid Dzierżyk.

Wśród dziewcząt z gimnazjum z dobrej strony zaprezentowały się nasze reprezentantki. Izabela Łada wygrała bieg na 30 metrów oraz zajęła  3 miejsce w biegu przez płotki, Martyna Karpińska wygrała pchnięcie kulą i zajęła drugie miejsce w skoku wzwyż. Z dobrej strony zaprezentowali się również chłopcy. Sebastian Jaroszczuk zajął trzecie miejsce w pchnięciu kulą(5kg), Marcin Miszkiel zajął trzecie miejsce w biegu na 30 metrów. Natomiast nasi reprezentanci Dawid Dzierżyk, Krzysztof Sztukowski, Diego Kumiszcza oraz Radosław Romatowski  zdominowali konkurencję w skoku wzwyż zajmując pierwsze  cztery lokaty na podium. Wygrał Dawid, zanim uplasował się Krzysztof, trzeci był Radek, czwarte miejsce zajął Diego.
Szkoła po pierwszych zawodach zajmuje drugie miejsce, kolejne zawody odbędą się 16 grudnia. Liczymy na kolejne udane starty naszych reprezentantów
 
Pożegnanie PDF Drukuj
  Życie - krótka chwila
Działania - pomniki
Żyjących postawa to PAMIĘĆ
lub
ZAPOMNIENIE
 
                      28 listopada 2014 roku odeszła od nas na zawsze Pani Ewa Czepukowicz, nauczycielka języka polskiego i wieloletnia pracownica Szkoły Podstawowej nr 10 oraz Gimnazjum nr 7.
Pozostała w naszej pamięci jako życzliwa i miła koleżanka, serdeczny i szczery człowiek oraz sprawiedliwy, niezmiernie opanowany, kompetentny  i uczynny pedagog oraz wychowawca wielu pokoleń dzieci
i młodzieży. 1 grudnia pożegnaliśmy Ją.
                 Chylimy czoła przed jej grobem. W wielkim smutku przypominamy piękne i wartościowe chwile, gdy była z nami. Nigdy się już nie dowiemy, ile stało się  DOBRA wokół nas dzięki Niej.
 
 
Z Misiem UśMichem PDF Drukuj

Wyniki konkursu

organizowanego przez Urząd Miejski w Suwałkach z okazji
Światowego Dnia Pluszowego Misia (25 listopada 2014 r.) 
na najciekawsze zdjęcie / fotomontaż / grafikę z suwalskim Misiem UśMichem.

Damian Krakowski - I miejsce (pomysłowość i dowcip)
Arkadiusz Czarnecki - II miejsce (promocja marki Suwałki Blues Festiwal)
Paulina Zubrzycka - VI miejsce (świąteczna atmosfera)

Wymienione osoby zostały nagrodzone gadżetami z logiem "Pogodnych Suwałk".
 
Reprezentacja S.O.S. podlaskie najlepsza w makroregionie PDF Drukuj
W dniach 22-23.11.2014 odbył się turniej makroregionalny Siatkarskich Ośrodków Szkolnych. W zawodach udział wzięły reprezentacje 4 województw: podlaskiego, mazowieckiego, warmińsko – mazurskiego i lubelskiego. Po wcześniejszym zajęciu pierwszego miejsca w Mistrzostwach Województwa Podlaskiego przez siatkarzy S.O.S. Gimnazjum nr 7 w Suwałkach to właśnie oni stanowili większość w reprezentacji naszego województwa. Drużyny składały się z zawodników z rocznika 2000 i 2001. Turniej rozgrywany był systemem każdy z każdym. Pierwsze sety rozgrywały między sobą roczniki młodsze 2001, drugie i trzecie sety roczniki starsze 2000. Siatkarze z województwa podlaskiego okazali się bezkonkurencyjni.

Zajęli pierwsze miejsce nie tracąc ani jednego seta w turnieju.

Wyniki meczów:
Więcej…
 
I Międzynarodowy Turniej Niepodległości w Piłce Siatkowej PDF Drukuj

W niedzielę 09.11.2014 zakończył się trwający trzy dni I Międzynarodowy Turniej Niepodległości w Piłce Siatkowej Młodzików o Puchar Prezydenta Miasta Suwałk. Zwycięzcą turnieju została drużyna gospodarzy z Suwalskiego Uczniowskiego Klubu Sportowego Siatkówki, która wygrała wszystkie mecze. W rozgrywkach udział wzięło 5 drużyn: SUKSS Suwałki, MKS MDK Warszawa, UKS Suchanik Gdańsk, Alytus, Druskienniki. Mecze rozgrywane były systemem każdy z każdym, po 3 sety bez względu na wynik. Wysoki poziom turnieju ( MKS MDK Warszawa – kilkukrotny zdobywca medali Mistrzostw Polski, Druskienniki – Mistrz Litwy w sezonie 2011/2012 i 2012/2013, Alytus – Mistrz Litwy 2013/2014) przyciągnął wielu kibiców. Mecze suwałczan rozgrywane były przy pełnych trybunach, około 300 kibiców. 

Więcej…
 
Mistrzostwa Suwałk w Siatkówce Dziewcząt PDF Drukuj

W dniu 4.11.2014 roku w Szkole Podstawowej nr 6 w Suwałkach odbyły się Mistrzostwa Suwałk w Siatkówce Dziewcząt Szkół Podstawowych. W zawodach startowało 7 szkół podstawowych. Dziewczęta z naszej szkoły stoczyły pięć meczy z czego przegrały tylko z zawodniczkami  z Szkoły Podstawowej nr 5. Wynik ten dał szkole II miejsce i awans do Finału Grupy Północnej, który odbędzie się w Sokółce 8 grudnia. Tytuł najlepszej zawodniczki otrzymała Urszula Grzymkowska Gratulujemy !!!
 
Mistrzostwa Suwałk w Unihokeju Dziewcząt PDF Drukuj

W dniu 28.10.2014 roku w Szkole Podstawowej nr 11 odbyły się Mistrzostwa Suwałk w Unihokeju Dziewcząt Szkół Podstawowych. Brało w nich udział 8 zespołów z Suwalskich szkół podstawowych. Po zaciętej walce i stracie tylko jednej bramki we wszystkich meczach dziewczęta wywalczyły II miejsce w mieście, co dało im awans do Finału Grupy Północnej. Tytuł najlepszej zawodniczki otrzymała Monika Jonio, a tytuł najlepszej bramkarki zawodów Adriana Moroz.
 
Turniej Wojewódzki SOS PDF Drukuj

Dnia 03.11.2014 roku w Mońkach odbył się Turniej Wojewódzki Siatkarskich Ośrodków Szkolnych. Naszą szkołę reprezentowali zawodnicy z klas ID i IID o profilu piłka siatkowa. W pierwszym meczu zawodnicy I klasy przegrali z I klasą S.O.S. Białystok 0:2, natomiast zawodnicy klasy IID wygrali z II klasą S.O.S. Białystok 2:1. W meczu o miejsce pierwsze spotkały się drużyny S.O.S. Suwałki II klasa z S.O.S. Białystok I klasa. Mecz zakończył się zwycięstwem suwalczan 2:0. W turnieju uczestniczył również uczeń naszej szkoły Jakub Krupiński, który reprezentował S.O.S. Białystok III klasę i został uznanym najlepszym zawodnikiem klas III. Nie tylko Kuba został wyróżniony. Najlepszym zawodnikiem klas I został Dawid Rusak, klasy II  Rafał Konopko. Najbardziej cieszy fakt, że aż siedmiu zawodników z naszej szkoły zostało powołanych do kadry wojewódzkiej S.O.S. Z klasy pierwszej: Jakub Zdancewicz, Dawid Rusak, Bartosz Mikielski, z klasy drugiej Rafał Konopko, Karol Duda, Andrzej Nowiczenko, z klasy trzeciej Jakub Krupiński.
 
« pierwszapoprzednia71727374757677787980następnaostatnia »

Strona 77 z 91


Copyright © 2013 SP nr 10 w Suwałkach. Webmaster: TG