Ścieżka powrotu

Start

Fotogaleria

Logowanie
Błąd
  • JFolder::files: Ścieżka nie prowadzi do katalogu:
Uwaga
  • JW_SIG_PRG
Aktualności
Biegi Przełajowe - Dowspuda PDF Drukuj
482 zawodniczek i zawodników z 24 szkół z terenu powiatu suwalskiego, sejneńskiego, augustowskiego oraz z miasta Suwałki a także 17 uczestników z czterech ośrodków dla osób niepełnosprawnych stanęło na starcie Jesiennych Mistrzostw Zrzeszenia LZS w biegach przełajowych. Zawody odbyły się w dniu 8 października 2013 r. na trasach położonych przy Zespole Szkół w Dowspudzie.

Organizatorzy zorganizowali i przeprowadzili dwadzieścia biegów na dystansach od 500 m do 2700 m.

W otwarciu i w honorowaniu zwycięzców brali udział:

Więcej…
 
Dokumentacja Rady Rodziców PDF Drukuj
* * * * * * * * * * ** * * * * * * * * * * * * * * * * * *

Więcej…
 
Jesienne Mistrzostwa LZS w Lekkiej Atletyce PDF Drukuj
30 września odbyły się Jesienne Mistrzostwa LZS w Lekkiej Atletyce. Szkołę Podstawową nr 10 reprezentowali uczniowie klasy sportowej o profilu lekka atletyka. Były to pierwsze zawody po długiej przerwie wakacyjnej.
Znakomite starty zanotowali Marcin Miszkiel, który wygrał skok w dal oraz zajął 2 miejsce w biegu na 100 m. Dawid Dzierżyk z kolei wygrał bieg na 1000 m. oraz skok wzwyż. Dwa medale dołożył Sebastian Jaroszczuk, który wygrał w rzucie oszczepem,w pchnięciu kulą był drugi.
Z dziewcząt na 3 miejscu w skoku w dal znalazła się Weronika Andruszkiewicz, a jej pozostałe koleżanki startujący w innych konkurencjach były blisko podium. W sztafecie dziewcząt w skład w której wchodziły: Wiktoria Cherubin, Weronika Andruszkiewicz, Zuzanna Dzienisiewicz oraz Wiktoria Kisłowska nasze reprezentantki zajęły bardzo dobre drugie miejsce, natomiast chłopcy w składzie: Dawid Dzierżyk, Marcin Miszkiel, Patryk Bogdanowicz, Michał Jarmołowski zajęli trzecią lokatę. Dzięki tym wynikom szkoła zajęła trzecie miejsce w klasyfikacji Szkół Miejskich. Opiekunem był Rafał Gwiazdowski.
 
Poradnik PDF Drukuj

"Bezpieczeństwo nie jest wszystkim
lecz bez bezpieczeństwa wszystko jest niczym"

(-) K. Neyman


Do Dyrektorów szkół i placówek, nauczyciel, organizatorów wycieczek/imprez, rodziców (opiekunów prawnych) z woj. podlaskiego.

Sznowni Państwo!
Przedstawiamy Państwu do wykorzystania w pracy dydaktyczno - wychowawczej "Poradnik dotyczący organizacji wyjazdu zorganizowanej grupy dzieci i młodzieży w woj. podlaskim".

PORADNIK.PDF


 
Podsumowanie wyników współzawodnictwa sportowego szkół województwa podlaskiego PDF Drukuj

Dnia 20.09.2013r. na stadionie miejskim w Białymstoku odbyło się uroczyste podsumowanie wojewódzkiego współzawodnictwa sportowego o puchar podlaskiego kuratora oświaty za rok szkolny 2012/2013.

Nasze gimnazjum zajęło 4 miejsce w województwie podlaskim w klasyfikacji generalnej, w kategorii chłopców uplasowaliśmy się na wysokim 2 miejscu, natomiast w kategorii dziewcząt na 6 miejscu.
Gratulujemy wszystkim zawodnikom i nauczycielom, którzy przyczynili się do tego sukcesu.

Nauczyciele wychowania fizycznego
 

 {gallery}r13_14/001_gim/g_01sport{/gallery}

 
Peregrynacja obrazu Matki Bożej Jasnogórskiej PDF Drukuj

W sobotę 21 września w Suwałkach rozpoczęła się peregrynacja kopii obrazu Matki Boskiej Częstochowskiej. Matka Boża wyruszyła w pielgrzymkę po Polsce 26 sierpnia 1957 roku z inicjatywy Prymasa Stefana Wyszyńskiego. Nawiedzenie Maryi w Jej Jasnogórskim wizerunku w diecezji ełckiej zakończy się 7 czerwca przyszłego roku. Długo oczekiwaną uroczystość w naszej parafii przeżywaliśmy w dniach 25 – 26 września. Czas przygotowania i nawiedzenia przypada w Roku Wiary, dlatego peregrynacji towarzyszy hasło: „Maryjo, bądź nam Przewodniczką w wierze!”. Do spotkania z Maryją uczniowie naszej szkoły przygotowywali się podczas maryjnych rekolekcji. W czwartek cała wspólnota szkolna uczestniczyła w Eucharystii, podczas której zostały złożone do symbolicznej łódki dary duchowe, listy dzieci i młodzieży do Matki Bożej. Czuwaniu towarzyszyła radość i wzruszenie. Mamy nadzieję, że każdy zachowa głęboko w sercu to wyjątkowe spotkanie z Matką, następne bowiem odbędzie się dopiero za kolejne 27 lat.

Więcej…
 
Nowy Rok Szkolny rozpoczęty PDF Drukuj

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia121122123124125126127128129130następnaostatnia »

Strona 130 z 130


Copyright © 2013 SP nr 10 w Suwałkach. Webmaster: TG