Ścieżka powrotu

Start

Reforma Edukacji

Fotogaleria

Logowanie
Aktualności
Lista kandydatów przyjętych PDF Drukuj

Lista kandydatów przyjętych do oddziału sportowego
o profilu badminton
w roku szkolnym 2020/2021

rekrutacja uzupełniająca.pdf

 
Rekrutacja uzupełniająca PDF Drukuj

Rekrutacja uzupełniająca do oddziału sportowego – badminton


Informujemy, że Szkoła Podstawowa nr 10 z Oddziałami Integracyjnymi im. Olimpijczyków Polskich w Suwałkach dysponuje jednym wolnym miejscem w oddziale sportowym- grupa ćwiczebna badminton. Osoby zainteresowane proszone są o złożenie dokumentów i przystąpienie do prób sprawności fizycznej, zgodnie z poniższymi terminami.

Terminy postępowania uzupełniającego  do oddziału sportowego  na rok szkolny 2020/2021- badminton

1. Terminy składania dokumentów w postępowaniu uzupełniającym do oddziału sportowego  do 21.07.2020 r. do godz.13.00,
2. Termin przeprowadzenia prób sprawności fizycznej:

a) badminton – 21 lipca 2020 r., godz. 15.00, aula Szkoły Podstawowej nr 10 w Suwałkach, ul. Antoniewicza 5,

3. Podanie do publicznej wiadomości listy kandydatów, którzy uzyskali pozytywne wyniki prób sprawności fizycznej – 22 lipca 2020 r. o godz.12:00.
4. Podanie do publicznej wiadomości listy kandydatów zakwalifikowanych i kandydatów niezakwalifikowanych do oddziałów sportowych – 23 lipca 2020 r. godz. 9:00.
5. Podanie do publicznej wiadomości listy kandydatów przyjętych i kandydatów nieprzyjętych do oddziałów sportowych 24 lipca 2020 r. godz. 12:00.


 
Zakończenie roku szkolnego PDF Drukuj

 

Kochani Uczniowie, Szanowni Rodzice, Drodzy Nauczyciele, Pracownicy Administracji i Obsługi.


Rok szkolny 2019/2020 kończymy w nietypowy sposób, pozbawiony blasku, tej dobrej energii bijącej od Was Uczniowie, inny niż każdy, jaki nam przyszło przeżywać w murach naszej szkoły. To wasza radość dawała Nam Nauczycielom pozytywną energię, moc i siłę. Ale sytuacja, w jakiej się znaleźliśmy odbiega od normalności, do jakiej byliśmy przyzwyczajeni. Na pierwszym miejscu stawiamy bezpieczeństwo całej społeczności szkolnej.


Ostatnie miesiące były wyjątkowo trudne.Wspólnie stawialiśmy czoła różnym trudnościom i wyzwaniom związanym między innymi z kształceniem na odległość. Doświadczenie, jakie zdobywaliśmy zmienia oblicze współczesnej szkoły.


W tym miejscu pragnę gorąco podziękować Nauczycielom za włożony trud, za życzliwość i troskę. Doceniam wkład w pracę w odmiennych warunkach, za Wasze zaangażowanie, kreatywność, sumienność, za długie godziny poświęcone uczniom i rodzicom. Słowa podziękowania i wdzięczności kieruje także do Rodziców, którzy wspomagali nauczycieli, byli oparciem dla uczniów. Jeszce nigdy uczniowie, rodzice i nauczyciele nie byli sobie tak bliscy i zjednoczeni w procesie przekazywania wiedzy. Wiele nauczyliśmy się od siebie i o sobie. To ogromny zaszczyt, ale i pouczające doświadczenie, z którego wyciągniemy wnioski do dalszej pracy. Mam głębokie przekonanie, że stawimy czoła kolejnym wyzwaniom, ponieważ pracują w szkole wspaniali, oddani Nauczyciele i Rodzice, którzy są naszymi sprzymierzeńcami.


Ciepłe słowa kieruje do ósmoklasistów. Zdobywajcie świat, bądźcie szczęśliwymi ludźmi, realizujcie swoje pasje i nie zapominajcie o swojej pierwszej szkole. Osiem wspólnych lat nauki, ale także pierwszych przyjaźni, niech na zawsze pozostaną w waszej pamięci i w sercu. Rozpoczynacie nowy rozdział w życiu i My, Wasi Nauczyciele życzymy Wam powodzenia i spełniania marzeń.


Chciałabym także w imieniu społeczności szkolnej podziękować proboszczowi parafii pw Kazimierza Królewicza,

ks, prałatowi Lechowi Łubie, który udaje się na zasłużoną emeryturę, za 30 lat opieki duchowej, za dobro, słowa otuchy i wsparcia, za okazywaną życzliwość na każdym kroku.


Dziękuję wszystkim Pracownikom Administracji i Obsługi za oddanie i sumienność w wypełnianiu swoich obowiązków. Sprawiacie, że szkoła doskonale funkcjonuje.

Żywię głęboką nadzieję, że za dwa miesiące spotkamy się pełni nowych sił i energii do dalszej pracy i nauki, do odkrywania tajemnic, których wciąż jest tak wiele do odkrycia.


Halina Walendzewicz

 
Zakończenie roku szkolnego PDF Drukuj

W imieniu wszystkich tegorocznych absolwentów oraz Samorządu  Szkolnego mamy zaszczyt złożyć podziękowania całemu gronu pedagogicznemu, paniom dyrektor, a przede wszystkim naszym wspaniałym wychowawcom.

 

Drodzy Wychowawcy!

Dziękujemy Wam serdecznie za trud i serce, jakie nam okazaliście. Wiemy, że często sprawialiśmy kłopoty. Mamy nadzieję, że szybko zapomnicie o naszych błędach, czasami braku dobrych manier. Okazaliście nam wiele cierpliwości, wyrozumiałości, otoczyliście opieką i co najważniejsze nauczyliście nas logicznego myślenia. Dzięki Wam poznaliśmy wartości przyjaźni, lojalności, miłości.


Drodzy Nauczyciele!

Dziękujemy Wam za: uśmiech, dobre słowo ,zachętę do pracy gdy nic się nie udawało i pochwałę gdy osiągaliśmy sukcesy. Za pomoc w odkrywaniu tego w czym jesteśmy najlepsi i przekonywanie, że możemy zrobić więcej niż się sami  spodziewamy. Za pokazanie nam, że się liczymy i jesteśmy ważni. Za przełamanie strachu do rzeczy nieznanych i niezrozumiałych. Za to, że mogliśmy zawsze na Państwa  liczyć! Za osiem kolorowych lat nauki, które wniosły w nasze życie tak wiele radości…


Dziękujemy wszystkim: panom konserwatorom za wszelkie naprawy, pani w sklepiku za uśmiech podczas sprzedaży  naszych ulubionych smakołyków, paniom kucharkom za wspaniałe

i zdrowe obiady, paniom sprzątającym za ład i porządek, pani pielęgniarce za opatrywanie naszych potłuczonych kolan i nie tylko, pani sekretarce za życzliwość i pogodę ducha oraz paniom pracującym w księgowości, za to, że dzięki ich rzetelnej pracy szkoła otrzymywała pieniądze na różne ciekawe przedsięwzięcia, w których mogliśmy uczestniczyć. Szanowne Panie Dyrektor!  Praca z Paniami była dla nas zaszczytem i wyróżnieniem.


Pani Dyrektor!

Przez wiele lat była Pani naszym przewodnikiem i przyjacielem, który całe swoje serce oddał naszej szkole. Czuliśmy się w niej jak w naszym drugim domu, do którego przychodziło się chętnie i z wielką radością, bo był to dom bardzo ciepły i bezpieczny. Tutaj zawsze na nas pani czekała, czasami szczęśliwa i uśmiechnięta, czasami czymś zatroskana, ale zawsze pozytywnie nastawiona do wszystkich swoich współpracowników.


Wspólnie z naszymi rówieśnikami przeżywaliśmy radości i smutki podczas tych ośmiu lat. Jesteśmy szczęśliwi, że mogliśmy znaleźć oparcie w naszych cudownych koleżankach i kolegach.

Dziękujemy!


Samorząd uczniowski
oraz
absolwenci 
List PDF Drukuj

 

List Prezydenta Miasta Suwałk na zakończenie roku szkolnego 2019/2020.pdf

 
Zakończenie roku szkolnego 2019/2020 PDF Drukuj

Drodzy Rodzice,

w trosce o zdrowie uczniów podjęliśmy decyzję o odbiorze świadectw we wrześniu. W sytuacji zmiany szkoły ucznia istnieje możliwość odbioru osobistego. W każdym indywidualnym przypadku prosimy o kontakt
z wychowawcami klas.
Klasy ósme, ze względu na ukończenie nauki w naszej szkole, odbiorą świadectwa od wychowawców z zachowaniem reżimu sanitarnego.
O godzinie i miejscu powiadomią wychowawcy klas ósmych.
Dziękujemy Państwu za cierpliwość i wyrozumiałość. Wszystkim Nam zależy na zdrowiu i bezpieczeństwie Nas Wszystkich.

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 10
Halina Walendzewicz

 
Wyniki PDF Drukuj


Lista kandydatów przyjętych i nieprzyjętych do oddziałów sportowych.pdf

 
Nabór do szkół średnich PDF Drukuj

Uwaga uczniowie klas ósmych. Pod linkiem https://suwalki.edu.com.pl/kandydat/app/ macie możliwość rejestracji do szkół średnich prowadzonych przez miasto Suwałki.

Terminy naboru

Data początkowa Data końcowa Informacje o etapie
15.06.2020 10.07.2020 15:00 Rejestracja kandydatów/wybór preferencji
26.06.2020 08:00 10.07.2020 15:00 Uzupełnienie wniosku o przyjęcie do szkoły ponadpodstawowej o świadectwo ukończenia szkoły podstawowej
31.07.2020 04.08.2020 15:00 Uzupełnienie wniosku o przyjęcie do szkoły ponadpodstawowej o zaświadczenie o wyniku egzaminu ósmoklasisty oraz zmiana przez kandydata wniosku o przyjęcie, w tym zamiana szkół do których kandyduje
12.08.2020 12.08.2020 Publikacja list zakwalifikowanych do przyjęcia
13.08.2020 08:00 18.08.2020 15:00 Wprowadzanie potwierdzeń woli podjęcia nauki
19.08.2020 19.08.2020 14:00 Publikacja list przyjętych
 
Badanie WHO PDF Drukuj
Szanowni Państwo,w załączeniu przesyłam link do badania WHO, z prośbą o przesłanie do uczniów w wieku 11-19 lat. Instytut Matki i Dziecka w ramach międzynarodowych badań HBSC bierze udział w badaniu nad strategią w zakresie ochrony zdrowia dzieci i młodzieży, która zakłada aktywne uczestnictwo młodzieży w procesie jej tworzenia.Uczestnicząc w tym badaniu Polska Młodzież będzie miała realny wpływ na kształtowanie się międzynarodowej strategii ochrony zdrowia dzieci i młodzieży. Jesteśmy już po badaniach jakościowych i w trakcie badań ankietowych. Celem tego badania jest zebranie opinii na temat aktywnego uczestnictwa młodzieży w sprawach związanych ze zdrowiem i jej aktywizacja w tym obszarze. W badaniu bierze też udział kilka krajów, m.in.: Irlandia, Armenia, Ukraina, Szkocja i inne. Badanie kierowane jest do młodzieży w wieku 11-19 lat.Dane zbieramy do 29.06.2020. Link do badania poniżej:
Z góry dziękuję za pomoc

Natalia Wiktorzak
pielęgniarka
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 1 z 115


Copyright © 2013 SP nr 10 w Suwałkach. Webmaster: TG