Wakacje 2018 PDF Drukuj
Oferta wakacyjna przygotowana przez miejskie jednostki oświatowe i kultury:

Suwalski Ośrodek Kultury [pdf]

Ośrodek Sportu i Rekreacji [jpg]

Oferta wakacyjna dla dzieci niepełnosprawnych [pdf]

Muzeum Okręgowe, Muzeum im. M. Konopnickiej i Bibliteka Publiczna [pdf]

„Wakacje z logopedą i doradcą zawodowym” PDF Drukuj
Akcja Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Suwałkach „Wakacje z logopedą i doradcą zawodowym”

Wakacje z logopedą
W dniach od 25 czerwca do 31 sierpnia 2018 r. odbędą się dyżury logopedów w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej oraz w Przedszkolach nr 1, 2, 4, 6, 8 (konsultacje dla rodziców, diagnoza logopedyczna).

Wakacje z doradcą zawodowym
W dniach 25 czerwca – 6 lipca oraz 13 – 31 sierpnia 2018 r. odbędą się dyżury doradcy zawodowego:
- konsultacje dla absolwentów szkół ponadgimnazjalnych (planowanie rozwoju edukacyjno-zawodowego)
- konsultacje dla uczniów klas gimnazjalnych na temat: „Co dalej po gimnazjum”? oraz dla ich rodziców „Jak wspierać dziecko w wyborze ścieżki edukacyjnej i zawodowej”?

Zapisy telefonicznie pod nr: 699 843 829

Zakończenie roku szkolnego 2017/2018 PDF Drukuj
alt
altW świetnych nastrojach pożegnaliśmy rok szkolny 2017/2018. Były też chwile smutku i nostalgii chwytającej wprost za serce, żalu nienazwanego, szczególnie wśród naszych absolwentów, kończących trzecią klasę gimnazjum i ich ukochanych wychowawców. Zapraszamy do zapoznania się z fotorelacją. Wszystkim uczniom, rodzicom i nauczycielom życzymy spokojnych i udanych wakacji i do zobaczenia za dwa miesiace.

Rozdanie dyplomów i nagród dla uczniów PDF Drukuj
alt

Suwalska Karta Mieszkańca PDF Drukuj

UCHWAŁA NR XLV/554/2018
RADY MIEJSKIEJ W SUWAŁKACH
z dnia 25 kwietnia 2018 r.
w sprawie przyjęcia programu działań zmierzających do poprawy warunków życia mieszkańców miasta Suwałki.[pdf]

ZARZĄDZENIE NR 197/2018
PREZYDENTA MIASTA SUWAŁK
z dnia 8 czerwca 2018 r.