Rekrutacja 2020/2021

Z wizytą w bibliotece PDF Drukuj

Biblioteka szkolna to miejsce bezpieczne i przyjazne, gdzie uczniowie są mile widziani. Dlatego zachęcamy wszystkich do korzystania z jej zbiorów.

Karma dla psiaka i kociaka! PDF Drukuj

Kochasz zwierzęta i nie potrafisz przejść obok nich obojętnie. Możesz pomóc!

Na prośbę Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami ogłaszamy zbiórkę karmy dla bezdomnych kotów i psów.

Karmę proszę przynosić do sali 313 lub zostawić u Pani Woźnej przy głównym wejściu do szkoły .

Liczymy na Was!

Szkolny Klub Wolontariatu

Nakręćmy się na pomoc Paulince! PDF Drukuj

Prowadzimy zbiórkę nakrętek po wodzie mineralnej, napojach, sokach, butelkach z chemią gospodarczą i kosmetykami.

Robiąc tak niewiele możemy wspomóc leczenie Paulinki.

Nakrętki proszę przekazywać Pani Woźnej przy głównym wejściu do szkoły lub dla Pani Beatki Zdancewicz (sala 313).

Liczymy na Wasze zaangażowanie.

Szkolny Klub Wolontariatu

Dzień Nauczyciela PDF Drukuj

Życzenia Prezydenta Miasta Suwałk z okazji Dnia Edukacji Narodowej

List Ministra Edukacji Narodowej z okazji Dnia Edukacji Narodowej

Zajęcia pozalekcyjne PDF Drukuj

1. Zajęcia w ramach programu "Aktywny Suwalczanin"

2. Zajęcia w ramach programu "Sport wszystkim dzieciom służy"

3. Zajęcia wynikające z programu profilaktycznego szkoły

SUWALSKA LIGA SZKOLNA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH W SZACHACH PDF Drukuj

W dniach:  26.09.2020r,  27.09.2020r  w Suwałkach odbyły się dwa turnieje szachowe  suwalskiej ligi szkolnej ( w roku szkolnym 2020/2021).

Naszą Szkołę reprezentowali uczniowie :

z klas pierwszych: Dubin Damian, Jaśkiewicz Piotr,
z klas  drugich: Grygo Filip, Barszczewska Nadia, Moczulska  Magdalena,   Aneszko  Oliwia,
z klas trzecich: Kołota Patryk, Bogdan Jakub, Nieciecki Piotr, Wasilewski Mateusz,

z klas czwartych: Moczulska Martyna, Słabiński  Bartosz, Kamiński Szymon, Doszuta Wojciech, Doszuta Przemysław,

z klas szóstych: Bitowska Wiktoria.

Konkurs PDF Drukuj

UWAGA!

Zapraszamy uczniów klas 4-8 do wzięcia udziału w szkolnym konkursie profilaktycznym

"NIE dla używek! Młodość bez uzależnień"

Konkurs realizowany jest w ramach projektu "Włącz myślenie, nie wchodź w uzależnienie" i zostanie przeprowadzony w dwóch kategoriach wiekowych:

kategoria – uczniowie klas 4 – 8 – wiersz lub fraszka o tematyce profilaktycznej.

Wiersz powinien składać się z minimum dwóch zwrotek, a fraszka z minimum czterech wersów i nawiązywać do tematu konkursu,

tj. szkodliwości używek (alkoholu, papierosów, dopalaczy, narkotyków).

Utwór może być napisany na komputerze lub ręcznie w formacie A4. Może być wzbogacony elementami graficznymi, hasłami.

Jedna osoba może zgłosić tylko jeden utwór. Nie dopuszcza się prac zbiorowych.

kategoria – uczniowie klas 6 - 8 – film o tematyce profilaktycznej.

Film powinien nawiązywać do tematu konkursu, nie powinien przekroczyć 10 minut (całkowity czas nagrania).

Powinien być wykonany techniką cyfrową przy użyciu kamery video, telefonu komórkowego itp., zapisany na płycie DVD w postaci jednego pliku video.

Prace mogą być realizowane zespołowo (maksymalnie 3 osoby).

Do każdej pracy powinna być dołączona informacja zawierająca następujące dane: imię i nazwisko, klasa.

Prace konkursowe należy składać w gabinecie psychologa .

Termin składania prac upływa 2 października 2020 roku.

Na zwycięzców czekają nagrody!

Katarzyna Bołtrukanis i Nadin Al-Khamis

Listy, listy... PDF Drukuj
List Prezydenta Miasta Suwałk z okazji rozpoczęcia roku szkolnego 2020/2021

List Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 10 z okazji rozpoczęcia roku szkolnego 2020/2021