Oferta na ferie 2020 PDF Drukuj
alt  alt   alt    alt    altaltalt

"WYGINAM ŚMIAŁO CIAŁO" PDF Drukuj

Dnia 14 stycznia 2020 roku w naszej szkole odbył się bal karnawałowy. Księżniczki, policjanci, jednorożce, czarodzieje i wszystkie wróżki doskonale bawiły się w rytm dyskotekowych przebojów. Po wspaniałej zabawie w klasach czekał słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.
EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA

"CHOINKA MOICH MARZEŃ" PDF Drukuj

alt

altSamorząd Uczniowski klas I - III ogłosił w grudniu konkurs plastyczny pt." Choinka moich marzeń". Cieszył się on ogromnym zainteresowaniem. Wpłynęły 83 prace plastyczne. Komisja wraz z przedstawicielami dzieci wyłoniła zwycięzców.
I miejsce ALEKSANDER ANESZKO I A BARTOSZ STANKIEWICZ II C KACPER JAŚKO III E HANNA MARCIŃCZYK III A
II miejsce MAJA KLEPACKA I B KRZYŚ WIĘCEK II A LENA KRAKOWSKA III C
III miejsce LENA BIERYŁO I D NADIA BARSZCZEWSKA I C JULIA DĄBROWSKA II B SZYMON KAMIŃSKI III B
Wyróżnienia BARTOSZ SŁABIŃSKI III D JAKUB GNOZA I A
G R A T U L U J E M Y ! ! !
S.U. klas I - III
E.Czywilis, M.Daniłowicz, B.Kopiczko

Pszczólki w MIDI Centrum PDF Drukuj
alt
altDnia 9 stycznia 2020 r. grupa trzylatków odwiedziła Midicentrum. Tematem przewodnim był dom i drzewo. Pszczółki uważnie wysłuchały prowadzących, po czym układały budowle z klocków lego. Powstały kreatywne, kolorowe konstrukcje. Dzieci były zachywycone. Zapewniły, że wrócą w czerwcu.
                                                                   Wioleta Rogowska

Szkolenie WOPR PDF Drukuj
alt

alt13 stycznia w naszej szkole pojawili się członkowie Suwalskiego Wodnego Pogotowia Ratunkowego. Panowie opwiedzieli, jakie zagrożenia wiązą się z przebywaniem na lodzie oraz pokazali techniki ratowania życia w przypadku załamania lodu. Dodatkowo przypomnaniano podstawowe zasady udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej.  Dbajmy o nasze bezpieczeństwo na wodzie i lądzie.

Świątecznie u Pszczółek PDF Drukuj
altalt
Grudzień w grupie 3-latków minął pracowicie. Wspólnie ubieraliśmy choinkę, świętowaliśmy Mikołajki, zdobiliśmy pierniczki, kartki świąteczne i odliczaliśmy dni do Świąt na kalendarzu adwentowym. Robiliśmy też zdjęcia w saniach Mikołaja, przy których czekał renifer. Rodzicom podarowaliśmy brokatowe witraże choinki. Życzymy Magicznych Świąt!

Konkurs plastyczny "Czekamy na Mikołaja" PDF Drukuj
altalt
Przedszkolny konkurs plastyczny, który zorganizowała p. Wioleta Rogowska rozstrzygnięty. Tematem pracy było przedstawienie portretu Świętego Mikołaja. Celem konkursu było pogłębianie wiedzy na temat tradycji i zwyczajów związanych ze Świętami Bożego Narodzenia oraz rozwijanie i kształtowanie wyobraźni plastycznej dzieci. W dniu 18.12.2019 r. wręczono wszystkim uczestnikom dyplomy i słodką niespodziankę.

Wyróżnienie: Grupa 0 a:  Zuzanna Zdancewicz, Oskar Waszkiewicz Grupa 0 b Tygrysy: Róża Adamska,  Dawid Makowski Grupa 0 c Słodziaki: Matylda Adamska,  Marlena Charmuszko-Kogut,  Zuzanna Śniatkowska,  Nikola Szkarnulis

„Nie jestem inny”- „Mistrz matematyki” PDF Drukuj
alt
altW ramach projektu „Nie jestem inny”- „Mistrz matematyki” uczniowie klasy I C poznają świat liczb. Rozwiązują  ciekawe zagadki i krzyżówki  matematyczne. Ćwiczą spostrzegawczość i logiczne myślenie uzupełniając brakujące  liczby w SUDOKU . Doskonalą umiejętność dodawania i odejmowania wykorzystując PUS-y. Uczniowie szczególnie polubili gry karciane, dzięki którym uczą się nie tylko matematyki , ale i zdrowej rywalizacji.
Elżbieta Wiszniewska

Festiwal Obcojęzycznej Piosenki Świątecznej „Christmas songs” PDF Drukuj

alt

alt17 grudnia 2019 r w naszej szkole odbył się Festiwal Obcojęzycznej Piosenki Świątecznej „Christmas songs”. Wzięli w nim udział soliści i grupy uczniów z klas I – VIII. Wykonawcy śpiewali popularne angielskie i amerykańskie  piosenki świąteczne.

Przed koncertem zostały odczytane nazwiska laureatów konkursu na  kartkę świąteczną w języku obcym „Christmas cards”. Ze wszystkich kartek z życzeniami w języku obcym wyróżnione zostały

1.Nikola Góral kl – VID  i  Sylwia Rozmysłowska  kl -VIIA

2. Maja Skłodowska kl – VC