Ścieżka powrotu

Start

Reforma Edukacji

Fotogaleria

Logowanie
Aktualności
W wiosce Świętego Mikołaja PDF Drukuj

W dniu 29 listopada kl. III a i I b odwiedziła Wioskę Świętego Mikołaja w miejscowości Gwarek koło Giżycka. Czekało na nas mnóstwo atrakcji. W czasie zabaw wszyscy poczuliśmy magię świąt a spotkanie ze Świętym Mikołajem sprawiło dużo radości. Do Suwałk wróciliśmy w cudownym nastroju oczekując na Święta Bożego Narodzenia. Wszystkim życzymy WESOŁYCH ŚWIĄT
 
Pasowanie na przedszkolaka PDF Drukuj
Dnia 13 grudnia 2018 r. odbyła się uroczystość "Pasowania na Przedszkolaka". Bohaterami spotkania były dzieci z grup przedszkolnych naszej szkoły. W tym ważnym wydarzeniu wzięli udział zaproszeni rodzice oraz Panie Dyrektor Szkoły. Dzieci zaprezentowały program artystyczny, który przygotowały pod kierunkiem nauczycielek. Puntem kulminacyjnym spotkania było pasowanie, którego dokonały Panie Dyrektor za pomocą czarodziejskiej kredki. Na pamiątkę tego uroczystego dnia dzieci otrzymały dyplomy oraz słodką niespodziankę przygotowaną przez rodziców.

 
Warsztaty świąteczne w III B PDF Drukuj

We wtorek , 11 XII2018r. uczniowie kl. IIIb  wspólnie z rodzicami uczestniczyli  w warsztatach bożonarodzeniowych. Wykonaliśmy różne ozdoby świąteczne .Gigantyczne szyszki ubraliśmy w brokat i bombeczki, a lizaki w bałwanki i reniferki. Będziemy je sprzedawać na szkolnym kiermaszu bożonarodzeniowym. Dziękujemy rodzicom za ich pomoc  i wsparcie.

 
Dekoracje świąteczne - wystrój sal. Fotogaleria PDF Drukuj
 
XIII Festiwal Kolęd i Pastorałek ,,Wśród nocnej ciszy’’. PDF Drukuj

alt

alt11 grudnia 2018 r. w Szkole Podstawowej nr 10 w Suwałkach odbył się XIII Festiwal Kolęd i Pastorałek ,,Wśród nocnej ciszy’’. Widzowie  wysłuchali pięknych, starych, polskich kolęd i pastorałek. W repertuarze młodych wykonawców znalazły się też utwory współczesne -,, Kolędowy czas’’, ,,Maleńka miłość’’ czy ,,Bóg narodzi się”. Wszyscy występujący prezentowali się wspaniale i nagradzani byli gromkimi brawami oraz upominkami. Dziękujemy wszystkim DOBRYM LUDZIOM, dzięki którym ta magiczna impreza mogła się odbyć.

 
Spotkanie z rodzicami PDF Drukuj
alt
altW środę 12 grudnia spotkała się społeczność Szkoły Podstawowej nr 10 w Suwałkach. Oprócz zebrania otwrtego odbyła się prelekcja poświęcona bezpieczeństu dzieci. Pan Marek Grzybowski przedstawił prezentację mówiącą o niebezpieczeństwach czyhających na najmłodszych w sieci Internet, przedstawiciel Policji skupił się na zagadnieniach prawnych a strażacy wspomnieli o zgrożeniach ze strony pożarów.
prezentacja do pobrania
 
Konkurs świątecznych choinek i aniołków PDF Drukuj
alt
altW poniedziałek 10 grudnia rozstrzygnęliśmy szkolny konkurs  klas integracyjnych na najpiękniejszą choinkę i aniołka. W konkursie wzięły udział  klasy IV a, V b, VI b, III a i III b gimnazjum, oraz uczestnicy projektu "Napiszę i zobaczę". Wszystkim artystom serdecznie gratulujemy.
 
Igrzyska Dzieci i Młodzieży Szkolnego Związku Sportowego w Badmintonie PDF Drukuj
27-28 Listopada odbyły się Igrzyska Dzieci Szkolnego Związku Sportowego w Badmintonie oraz Igrzyska Młodzieży Szkolnej Szkolnego Związku Sportowego w Badmintonie.
Mistrzyniami województwa podlaskiego zostały dziewczęta młodsze, a  pozostałe 3 drużyny (
chłopcy młodsi, chłopcy starsi i dziewczęta starsze) zajęły II miejsca.
Serdeczne gratulacje!

 
Dzień Pluszowego Misia w przedszkolu PDF Drukuj
Dnia 23 listopada 2018 r. grupy przedszkolne wspólnie świętowały Dzień Pluszowego Misia. Wszystkie dzieci przyniosły ukochane Misie, które towarzyszyły dla nich w przedszkolu przez cały dzień. Dzieci wysłuchały wiersza Czesława Janczarskiego p.t. "Naprawiamy misia" i wspólnie stwierdziły, że zabawki należy szanować. Przedszkolaki przytulały Misie i tańczyły z nimi przy piosence "Gummy Bear" oraz "Pokochaj Pluszowego Misia". Towarzyszył nam przerywnik w zabawie, który wesoło powtarzaliśmy "Czy jest duży czy jest mały zawsze chętny do zabawy". Dzieci odgadywały zagadki o słynnych Misiach oraz prezentowały zabawę ruchowo-naśladowczą "Niedźwiadek". Podczas świętowania dzieci, które wzięły udział w konkursie plastycznym "Kochamy Misie" zorganizowanym przez p. Wioletę Rogowską otrzymały dyplomy, medale-odznaki Przyjaciela Pluszowego Misia oraz słodką niespodziankę. Mali Przyjaciele Pluszowego Misia w wyśmienitych humorach z Pluszakami rozeszli się do swoich sal.
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 1 z 91


Copyright © 2013 SP nr 10 w Suwałkach. Webmaster: TG