Ścieżka powrotu

Start

Reforma Edukacji

Fotogaleria

Logowanie
Aktualności
Narodowe Czytanie PDF Drukuj
Biblioteka Publiczna im. Marii Konopnickiej w Suwałkach zaprasza na czytanie „Sachem" Henryka Sienkiewicza organizowane w ramach
ogólnopolskiej akcji „Narodowe Czytanie” pod honorowym patronatem pary prezydenckiej. Akcja popularyzuje czytelnictwo, zwraca uwagę na potrzebę dbałości o polszczyznę, wzmacnia poczucie kulturowej i narodowej  wspólnoty poprzez publiczną lekturę klasyki polskiej literatury.
 Rozpoczynamy 7 września 2019 r. (sobota) o godzinie 12:00 w Midicentrum,  przy ul. Witosa 4A.
 
 Zachęcamy do wspólnego czytania.

 
Zaproszenie PDF Drukuj
 
Harmonogram egzaminu ósmoklasisty PDF Drukuj
 
Rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020 PDF Drukuj
alt
altStało się. Rozpoczęliśmy 2 września rok szkolny 2019/2020. To pierwszy rok bez gimnazjum w naszych murach za to z nowymi wyzwaniami. Krótkie przemówienia Pani Dyrektor Haliny Walendzewicz i księdza proboszcza Lecha Łuby były symbolicznym znakiem końca wakacji a początku czasu wytężonej pracy dla uczniów i nauczycieli.
 
Ogłoszenia PDF Drukuj
 
Podręczniki PDF Drukuj
 

Wykaz podręczników do religii w Szkole Podstawowej nr 10
na rok szkolny 2019/2020.pdf

Podręczniki do innych przedmiotów uczniowie wypożyczą z biblioteki szkolnej.

 
Zakończenie roku szkolnego 2018/2019 PDF Drukuj
altW dobrych nastrojach pożegnaliśmy rok szkolny 2018/2019. Były chwile smutku i nostalgii, szczególnie wśród naszych absolwentów, kończących klasę ósmą i trzecią gimnazjum oraz ich ukochanych wychowawców. Zapraszamy do zapoznania się z fotorelacją. Wszystkim uczniom, rodzicom i nauczycielom życzymy spokojnych i udanych wakacji. Do zobaczenia za dwa miesiące.
FOTOGALERIA PRZEDSZKOLE
FOTOGALERIA 1-3
FOTOGALERIA 4-7
FOTOGALERIA 8 + GIMNAZJUM
 
PODSUMOWANIE KONKURSU MATEMATYCZNEGO „KANGUR 2019” PDF Drukuj
12.06.2019r. w Centrum Edukacji Nauczycieli w Suwałkach odbyła się uroczystość podsumowania wyników XXVIII edycji Międzynarodowego Konkursu Matematycznego „KANGUR 2019” dla regionu suwalskiego. Udział  w niej wzięli uczniowie z tytułem laureata lub wynikiem bardzo dobrym, ich rodzice, nauczyciele i szkolni koordynatorzy konkursu. W naszej szkole w konkursie brało udział 107 uczniów z klas II – VIII w  czterech kategoriach wiekowych: „Żaczek”, „Maluch”, „Beniamin” i „Kadet”.
Tytuł laureata w naszej szkole zdobyła Panasiewicz Julia – ucz. kl. IID

Wynik bardzo dobry uzyskali
:
Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 3 z 103


Copyright © 2013 SP nr 10 w Suwałkach. Webmaster: TG