Ścieżka powrotu

Start

Fotogaleria

Logowanie
Aktualności
Halowe Mistrzostwa Suwałk klas III PDF Drukuj
5 marca 2020 roku w Szkole Podstawowej nr 11 odbyła się druga edycja Halowych Mistrzostw Suwałk klas III. Mimo kłopotów chorobowych udało się nam skompletować cała drużynę.
A nawet dodatkowo wystartowali Wojtek i Przemek Doszuta. Sportowo wypadliśmy trochę lepiej niż przed tygodniem. Udało się nam obronić drugie miejsce w sztafecie drużynowej, a indywidualnie zdobyliśmy jedno 1 miejsce i 3 drugie.
Tym razem medalistami indywidualnymi byli:
I miejsce - Nikodem Naumowicz - bieg zwinnościowy
II miejsce – Oliwia Nowialis – bieg zwinnościowy
dwa II miejsca – Kacper Ryszkiewicz – w biegu zwinnościowym i rzucie piłką lekarską
Trzecia i ostatnia edycja Mistrzostw odbędzie się 24 marca, mamy nadzieję że wystartujemy w komplecie i zdobędziemy drużynowo miejsce na podium.

 
"NIE dla używek! Młodość bez uzależnień" PDF Drukuj

"NIE dla używek! Młodość bez uzależnień" – regulamin konkursu szkolnego o tematyce profilaktycznej 

Cele konkursu:

        promocja zdrowego stylu życia wśród dzieci i młodzieży,

        uswiadomienie zagrożenia związanego z paleniem papierosów, spożywaniem alkoholu oraz innych substancji psychoaktywnych,

        zaangażowanie dzieci i młodzieży do działań profilaktycznych. 

Uczestnicy

Konkurs realizowany jest w ramach projektu "Włącz myślenie, nie wchodź w uzależnienie" i adresowany jest do uczniów klas 4 – 8 Szkoły Podstawowej nr 10 w Suwałkach.

Konkurs zostanie przeprowadzony w dwóch kategoriach wiekowych:

Więcej…
 
W Roku św. Jana Pawła II i w 100-lecie urodzin św. Jana Pawła II PDF Drukuj

alt

alt
Wystawa została zorganizowana przez panią Bożenę Ołdak w katechetycznej sali 402. Wystawę można będzie oglądać do  końca października 2020r. Zawiera ona: Najważniejsze wydarzenia z pontyfikatu św. Jana Pawła II, Pielgrzymki do Polski, zdjęcia z pobytu na Wigrach, Myśli Jana Pawła II i prace uczniów postaci papieża z orgiami oraz pomocy katechetycznych w postaci malowanek, komiksów, krzyżówek, czasopism, filmów i innych materiałów z, których uczniowie korzystają przygotowując się do Olimpusa o św. Janie Pawle II.

 
Dzień Otwarty - fotogaleria PDF Drukuj
 
„Co daje nam czytanie” PDF Drukuj
W ramach promowania czytelnictwa w holu przed biblioteką wywieszono „złote myśli o czytaniu” w postaci fiszek. Materiały podkreślają znaczenie czytelnictwa w życiu każdego człowieka od dzieciństwa do dorosłości.
 
„Kocie portrety” – konkurs plastyczny PDF Drukuj
Kontynuacją obchodów Światowego Dnia Kota było ogłoszenie konkursu plastycznego
” Kocie portrety” dla klas I-III. Wpłynęło 40 rysunków. Wszystkie prace zostały wyeksponowane przed biblioteką i świetlicą. Nauczyciele bibliotekarze wyłonili zwycięzców. Oto oni: Natalia Kruszko I E ; Aleksander Racław I D ; Michalina Jasielon I D ; Ola Wikarska I D ; Nikola Szukajt I C ; Milena Murawska I A ; Amelia Czarkowska I E ; Dawid Rydzewski I D ; Miłosz Mor I E ; Magda Woroniecka I E ; Bartek Taraszkiewicz I D ; Dominik Borkowski ; Aniela Baczewska II C.
 
„Dzień Kota” w bibliotece szkolnej PDF Drukuj
17 lutego przypada Światowy Dzień Kota . W bibliotece szkolnej zorganizowano wesołą imprezę dla klas „O” A i C oraz klasy III C.  Zebranym dzieciom przedstawiono teatrzyk kamishibai „Kotka Milusia”; dzieci poznały różne ciekawostki z życia kotów, wysłuchały wierszyków i opowiastek o kotach. Imprezie towarzyszyła wystawka książek z literatury pięknej i popularnonaukowej na „kocie tematy” oraz wystawka kocich fotografii.


 
Uroczyste pasowanie uczniów klas I na czytelników PDF Drukuj
altalt
Jak co roku w II semestrze odbyło się pasowanie uczniów klas I  na czytelników biblioteki. Nauczyciele bibliotekarze przedstawili dzieciom teatrzyk kamishibai pt.  „Kot w butach”. Po złożonej przysiędze uczniowie uroczyście zostali przyjęci w poczet czytelników.
 
300-lecie Suwałk PDF Drukuj
altalt
Biblioteka  szkolna  przygotowała cykl wystaw  z okazji „300-lecia Suwałk” . Zgromadzone materiały podzielono tematycznie: 1. Suwalczanie 300-lecia  2. Z historii Suwałk 3. Suwałki w literaturze. Książki zgromadzone na wystawie przedstawiają znanych i zasłużonych suwałczan oraz dzieje Suwałk.
 
 
Na zajęciach czytelniczych cyklicznie omawiane są sylwetki znamienitych suwałczan. W marcu odbędzie się spotkanie z historykiem A. Matusiewiczem dotyczące powstania naszego miasta Suwałki.
 
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 9 z 116


Copyright © 2013 SP nr 10 w Suwałkach. Webmaster: TG