Ścieżka powrotu

Start

Reforma Edukacji

Fotogaleria

Logowanie
Aktualności
Szkolne Koło Wolontariatu PDF Drukuj
Szkolne Koło Wolontariatu prosi o pomoc. Przeczytajcie, przekazcie rodzicom, kazdy 1% się liczy.
Przekażmy TEN PROCENT na szczytny cel.
alt
 
Jasełka w parafii pw. Kazimierza Królewicza PDF Drukuj
Dnia 7.01.2018 roku uczniowie naszej szkoły, przygotowani przez ks. Adama Adukowskiego, przedstawili jasełka na niedzielnej mszy św. w kościele pw. Kazimierza Królewicza.

Zapraszamy na relację mediów z tego wydarzenia.

 

 
 
Mikołaj z VII A w suwalskim szpitalu PDF Drukuj


altDobroć jest czymś bardzo prostym. Zawsze warto zrobić coś dla innych. Wspólnie z rodzicami i naszą wychowawczynią przygotowaliśmy niespodziankę chorym dzieciom z oddzialu pediatrycznego suwalskiego szpitala. Kupiliśmy gry planszowe oraz zebraliśmy zabawki i książeczki, z których już wyrośliśmy. 5 stycznia 2018 r.delegacja naszej klasy udała sie do szpitala. Tam przekazaliśmy zabawki do świetlicy oddziału pediatrii.  Zaciekawienie i radość na twarzach małych pacjentów sprawiły nam satysfakcję. Zachęcimy innych uczniów do udziału w podobnych działaniach.

uczniowie klasy VII a

 


 
Jasełka 2017 PDF Drukuj

alt

altWigilia Świąt Bożego Narodzenia to czas który wyraźnie kreśli uśmiech na twarzach i sercach wielu ludzi. To czas zgłębiania tajemnicy, w której odkrywamy, że Wszechmogący Bóg stał się człowiekiem i zamieszkał między nami. Wydarzeniu temu towarzyszą różnego rodzaju tradycje i symbole. Tak też tradycją Szkoły Podstawowej nr 10 w Suwałkach są organizowane jasełka, które odbyły się 22 grudnia 2017r. Jasełka przygotował ks. Adam Adukowski  z udziałem klas: 6a, 4c, 4d, 4e, 1b oraz z uczennicami gimnazjum należącymi do koła muzycznego prowadzonego przez p. Monikę Kudelę. Klasyczną formę jasełek ubogacały humorystyczne akcenty i gra na instrumentach muzycznych. Oliwia Ubowska na wiolonczeli zagrała kolędę "Cicha noc" a Mariusz Biegasik na klarnecie zagrał kolędy "Bóg się rodzi", "Pójdźmy wszyscy do stajenki" i "Przybieżeli do Betlejem". Główną rolę Maryi zagrała Zofia Sławińska.


 
Wigilia w II b PDF Drukuj
alt

altW czwartek 22 XII 2017 r. nasi rodzice przygotowali nam wspaniałe spotkanie wigilijne. Najpierw było ozdabianie  pierniczków, malowanie figurek i zdobienie bombek. Potem wszyscy składaliśmy sobie życzenia, łamiąc się opłatkiem. Wszyscy uczniowie IIb otrzymali też prezenty od św. Mikołaja. To było udane spotkanie wigilijne, za które serdecznie dziękujemy rodzicom.


 
Wesołych Świąt PDF Drukuj
Zdrowych, spokojnych i pełnych rodzinnego ciepła świąt Narodzenia Pańskiego.
Świąt pachnących choinką, skrzypiących śniegiem, dających radość i odpoczynek
oraz nadzieję na Nowy Rok, żeby był jeszcze lepszy niż ten, który właśnie przemija.

 
Terminy przerw w pracy przedszkoli i odziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych PDF Drukuj
 
Przedszkolaki śpiewają kolędy PDF Drukuj
altalt
19 grudnia w Szkole Podstawowej nr7 odbył się I Międzyszkolny Przegląd Kolęd i Pastorałek dla dzieci z oddziałów przedszkolnych. Nasze dzieci z grupy 0C pięknie zaśpiewały pastorałkę pt. Świeć gwiazdeczko mała świeć. Za swój występ otrzymały wielkie brawa oraz pamiątkowy dyplom.
 
Ozdoby bożonarodzeniowe PDF Drukuj
alt

altDnia 20 grudnia 2017r. został rozstrzygnięty Konkurs „Ozdoby bożonarodzeniowe”. Uczniowie wykazali się niezwykłą kreatywnością i cierpliwością. Wszyscy uczestnicy:

Oliwia Ubowska kl. 6a

Aleksandra Dąbrowska kl. 5e

Izabella Salwecka kl. 5e

Zuzanna Żuk kl. 5e

zostali wyróżnieni za zaangażowanie i pomysłowość.


 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 9 z 77


Copyright © 2013 SP nr 10 w Suwałkach. Webmaster: TG