Ścieżka powrotu

Start

Reforma Edukacji

Fotogaleria

Logowanie
Aktualności
Dzień Babci i Dziadka 2020 PDF Drukuj

17 stycznia 2020 r. w naszej szkole odbyła się uroczystość na cześć Babć i Dziadków uczniów klas I - III. Dzieci z samorządu uczniowskiego ( klasy III B i III E) wykonały licznie zgromadzonym gościom piękne wiersze, piosenki, a nawet taniec. Wiktoria Cybulska z klasy I E zaśpiewała piosenkę. Tymek Żyliński z klasy III B dodatkowo uświetnił uroczystość grając na akordeonie kilka utworów. Było pięknie, wzruszająco i wzniośle.
S.U. klas I - III
 E.Czywilis, M.Daniłowicz, B.Kopiczko
 
Oferta na ferie 2020 PDF Drukuj
alt  alt   alt    alt    altaltalt
 
KOLĘDNICY MISYJNI PDF Drukuj
altalt
Kolędnicy Misyjni to Ogólnopolskie Dzieło związane z Papieskimi Dziełami Misyjnymi Dzieci. Co roku w tę akcję włączają się dzieci i młodzież z naszej Szkoły Podstawowej nr 10 w Suwałkach. Samo kolędowanie odbywało się w piątek 3 stycznia 2020 r. Dzieci udały się na kolędowanie wraz z dorosłymi opiekunami. Grupy szły zaplanowaną uprzednio trasą na terenie naszej parafii. Zebrane ofiary zostały przeznaczone na cele misyjne, a zebrane słodycze były do dyspozycji Kolędników. Grupy Kolędników Misyjnych w tym roku utworzyli uczniowie klasy 6B i 8A. Składamy serdeczne podziękowanie paniom wychowawczyniom tych klas za okazaną pomoc; rodzicom wymienionych uczniów, a także Księdzu Prałatowi mgr lic. Lechowi Łubie za pomoc, zaangażowanie i towarzyszenie Kolędnikom Misyjnym w kolędowaniu. Dziękujemy mieszkańcom ul. Patli oraz bloków przy ul. Witosa 15 i 17, którzy otworzyli swe drzwi Kolędnikom Misyjnym i okazali życzliwość.
           
 
SP 10 wspiera Fundację Jurka Owsiaka PDF Drukuj

alt

alt12.01.2020 nasza szkoła aktywnie uczestniczyła w 28 Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Suwałkach nad zalewem Arkadia. Liczna grupa, bo licząca około 50 osób, wspierała coroczną inicjatywę Jurka Owsiaka. Najpierw ponad trzydziestu uczniów wystartowało w Marszu & Marszobiegu  wokół zalewu a następnie dwudziestu ochotników wzięło udział w pięciokilometrowym biegu „Policz się z cukrzycą” zorganizowanym przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w Suwałkach i Fundację Kierunek Ultra. Dwa dystanse, dwa wyzwania.

Cieszymy się, że młodzież naszej szkoły aktywnie uczestniczy i wspiera tego typu inicjatywy.

 
"WYGINAM ŚMIAŁO CIAŁO" PDF Drukuj


Dnia 14 stycznia 2020 roku w naszej szkole odbył się bal karnawałowy. Księżniczki, policjanci, jednorożce, czarodzieje i wszystkie wróżki doskonale bawiły się w rytm dyskotekowych przebojów. Po wspaniałej zabawie w klasach czekał słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.

EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA

 
"CHOINKA MOICH MARZEŃ" PDF Drukuj

alt

altSamorząd Uczniowski klas I - III ogłosił w grudniu konkurs plastyczny pt."Choinka moich marzeń". Cieszył się on ogromnym zainteresowaniem. Wpłynęły 83 prace plastyczne. Komisja wraz z przedstawicielami dzieci wyłoniła zwycięzców.
I miejsce ALEKSANDER ANESZKO I A BARTOSZ STANKIEWICZ II C KACPER JAŚKO III E HANNA MARCIŃCZYK III A
II miejsce MAJA KLEPACKA I B KRZYŚ WIĘCEK II A LENA KRAKOWSKA III C
III miejsce LENA BIERYŁO I D NADIA BARSZCZEWSKA I C JULIA DĄBROWSKA II B SZYMON KAMIŃSKI III B
Wyróżnienia BARTOSZ SŁABIŃSKI III D JAKUB GNOZA I A                

G R A T U L U J E M Y ! ! !                        

S.U. klas I - III 
E.Czywilis, M.Daniłowicz, B.Kopiczko

 
Pszczólki w MIDI Centrum PDF Drukuj
alt
altDnia 9 stycznia 2020 r. grupa trzylatków odwiedziła Midicentrum. Tematem przewodnim był dom i drzewo. Pszczółki uważnie wysłuchały prowadzących, po czym układały budowle z klocków lego. Powstały kreatywne, kolorowe konstrukcje. Dzieci były zachywycone. Zapewniły, że wrócą w czerwcu.
                                                                   Wioleta Rogowska
 
Świątecznie u Pszczółek PDF Drukuj
altalt
Grudzień w grupie 3-latków minął pracowicie. Wspólnie ubieraliśmy choinkę, świętowaliśmy Mikołajki, zdobiliśmy pierniczki, kartki świąteczne i odliczaliśmy dni do Świąt na kalendarzu adwentowym. Robiliśmy też zdjęcia w saniach Mikołaja, przy których czekał renifer. Rodzicom podarowaliśmy brokatowe witraże choinki. Życzymy Magicznych Świąt!
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 9 z 115


Copyright © 2013 SP nr 10 w Suwałkach. Webmaster: TG