Ścieżka powrotu

Start

Reforma Edukacji

Fotogaleria

Logowanie
Aktualności
"Bajeczka pod chmurką" PDF Drukuj
We wtorek 05.06.2018r. odbyła się impreza czytelnicza dla klas 0–III „Bajeczka pod chmurką”.
Uczniowie poszczególnych klas pod opieką nauczycieli wyszli z kocykami na trawnik przy placu zabaw. Nauczyciele czytali uczniom bajeczki, zadawali zagadki.
Zabawy i pląsy ze śpiewem poprowadziła Smerfetka w osobie pani Alicji Makuchy.
Na koniec odbył się pokaz bajkowych strojów. Najlepsze nagrodzono drobnymi upominkami i oklaskami.
Wszystkich uczestników poczęstowano cukierkami. Organizatorem imprezy  była biblioteka szkolna.

 
Rekrutacja uzupełniająca PDF Drukuj
Lista kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych - rekrutacja uzupełniająca[pdf]
 
Dyrektywa Unii Europejskiej ws. RODO PDF Drukuj
alt
 
Klauzula informacyjna RODO PDF Drukuj
KLAUZULA INFORMACYJNA

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informuje się, że:
 
1. Administratorem Danych Osobowych (ADO) jest Szkoła Podstawowa nr 10 z Oddziałami Integracyjnymi im. Olimpijczyków Polskich w Suwałkach, 16-400 Suwałki, ul. Antoniewicza 5 reprezentowana przez Dyrektora Panią Halinę Walendzewicz. W placówce został powołany Inspektor Ochrony Danych Osobowych – Pan Przemysław Nikiel, z którym będą Państwo mogli skontaktować się w każdej sprawie dotyczącej przetwarzania Pani/Pana danych osobowych lub danych dziecka – pod adresem mailowym Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Więcej…
 
„Grammar is easy” PDF Drukuj

22.02.2018r. odbył się konkurs gramatyczny z języka angielskiego „Grammar is easy”. W konkursie wzięło udział 56 uczniów SP10 z klas 4 - 7.

Wyniki klasyfikacji uczniów zostały przekazane przez nauczycieli j. angielskiego zainteresowanym osobom.

Organizatorem konkursu była p. Bogusława Kalinowska.

 
Mistrzostwa Województwa Kinder + Sport PDF Drukuj

 W tegorocznej edycji Mistrzostw Województwa Kinder + Sport w mini siatkówce chłopców w kategorii „czwórek” wystartowało 19 drużyn z 10 klubów. Do turnieju finałowego, który odbył się w Suwałkach, awansowało 8 zespołów, w tym aż 2 z SUKSS.

Suwalczanie nie mieli sobie równych i pewnie sięgnęli po tytuł Mistrza Województwa, pokonując wszystkie drużyny 2:0. Skład drużyny: Gabriel Kumiszcza, Jakub Królczyk, Kacper Gibas, Piotr Przeborowski, Michał Misiukiewicz, Marcin Misiukiewicz. Trener chłopców z SUKSS jest Kamil Skrzypkowski

Więcej…
 
Ogólnopolski Finał Igrzysk Dzieci w Piłce Siatkowej PDF Drukuj
Uczniowie SP 10 zajęli XIV miejsce na Ogólnopolskim Finale Igrzysk Dzieci w Piłce Siatkowej "czwórek" chłopców. Mistrzostwa odbyły się 24-27 maja  w Głuchołazach, gdzie nasi uczniowie wygrali dwa mecze. Pozostałe mecze przegrali po walce w tie breaku. SP 10 reprezentowali: Gabriel Kumiszcza, Jakub Królczyk, Michał Misiukiewicz, Kacper Zackiewicz, Bartosz Borkowski, Patryk Bujakowski, Bartosz Harackiewicz, Marcin Misiukiewicz, Filip Sadowski i Adam Cherubin.
 
VI Międzyszkolny Konkurs Przyrodniczy PDF Drukuj

W czwartek, 24 maja uczniowie klas czwartych i piątych reprezentowali nas w VI Międzyszkolnym Konkursie Przyrodniczym organizowanym w naszej szkole. Zgromadził on, jak co roku, przedstawicieli wielu suwalskich szkół podstawowych.

Przed uczestnikami konkursu stało niełatwe zadanie rozwiązania testu, który zawierał wiele pytań i zadań o budowie i zdrowiu człowieka (klasa IV) i o środowisku przyrodniczym Polski (klasa V).

W czasie oczekiwania na werdykt komisji konkursowej wszyscy uczniowie wysłuchali interesującego wykładu pracownika Suwalskiego Parku Krajobrazowego.

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 9 z 91


Copyright © 2013 SP nr 10 w Suwałkach. Webmaster: TG