Ścieżka powrotu

Start

Reforma Edukacji

Fotogaleria

Logowanie
Aktualności
Wycieczka do Giżycka Ia i Ib PDF Drukuj
altalt
26 marca klasy Ia i Ib były na wycieczce w Giżycku w poszukiwaniu wielkanocnego zająca. Zając został złapany, co widać na zdjęciach. Po drodze czekało nas mnóstwo zabawy i śmiechu. Wróciliśmy szczęśliwi i zadowoleni!!!
 
„Cross- podejmij wyzwanie” PDF Drukuj
Otwórz serce i głowę na nowe wyzwania. Weź udział 12.05.2019r. w  międzyszkolnym biegu „Cross- podejmij wyzwanie”. Trasa ma charakter trailowy i prowadzi drogami i ścieżkami leśnymi.
 Zawody składają się z 3 (trzech) biegów:
- dystans ok. 10km (rocznik 2006, 2005, 2004, 2003)
- dystans ok. 5 km (rocznik 2005, 2004, 2003 - dzieci starsze)
- dystans ok. 5 km (rocznik 2008, 2007, 2006 - dzieci młodsze)
Każdy zawodnik, który ukończy bieg, otrzyma pamiątkowy medal a zdobywcy miejsc w klasyfikacji generalnej w kategorii dziewcząt i chłopców otrzymają nagrody i pamiątkowy puchar. Ponadto przewidziano nagrody niespodzianki, ognisko i poczęstunek. Mile widziani kibice wspierający zawodników na trasie.
Szczegółowe informacje zawarte są w regulaminie biegu (załączniki poniżej).
Joanna Karczewska
Anna Grygoruk

 
Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych „How much do you know about English – speaking countries” PDF Drukuj

altDnia 26 marca 2019r odbył się Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych „How much do you know about English – speaking countries”. W konkursie rywalizowali uczniowie czterech szkół podstawowych.

 Komisja wyłoniła trzech zwycięzców:

1 miejsce – Dawid Dzikielewski SP11

2 miejsce – Ewa Wojtanis SP5

3 miejsce – Kacper Bieryło SP6

Oraz przyznała dwa wyróżnienia:

Gaspar Mackiewicz – SP10

Igor Barmuta – SP6

Wszystkim uczniom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Dorota Karmiłowicz


 
VI INTEGRACYNY TURNIEJ BOWLINGOWY PDF Drukuj

alt

altW dniu 22 marca 2019 roku odbył się VI INTEGRACYNY TURNIEJ BOWLINGOWY. Nasi wspaniali uczniowie zdobyli główne nagrody. Sylwia Rozmysłowska, Stanisłam Kozłowski    (VI a) oraz Jakub Jasionowski (VII a) okazali się najlepsi i zajęli I miejsce w II kategorii (starsi zawodnicy). Młodsi uczestnicy, uczniowie klasy IVa : Daniel Bartłomiej, Bartosz Sadłowski i Oskar Wasilewski otrzymali dyplomy i upominki za udział w turnieju. Dodatkowo Stanisław Kozłowski okazał się NAJLEPSZYM ZAWODNIKIEM TURNIEJU. Podczas rozgrywek mogliśmy się posilić i dodać sobie energii. Poczuliśmy ducha rywalizacji, ale przede wszystkim dobrze się bawiliśmy.
Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!!

 
Dzień Wiosny PDF Drukuj

altalt

Dnia 21.03.2019r. w naszej szkole odbył się Dzień Wiosny. Uczniowie miło spędzili czas biorąc udział w różnych konkursach i zabawach przygotowanych przez Samorząd Uczniowski naszej szkoły. W programie był pokaz mody, fryzur i biżuterii, konkurs układania kostki Rubika, a także teleturniej, „Jaka to melodia”. Dzień przeżyliśmy w ciepłej atmosferze, a wiosna w naszej szkole zawitała na dobre. 

Samorząd Uczniowski ZS10

 
Mistrzostwa Suwałk Igrzysk Dzieci PDF Drukuj

alt

altW dniu 20.03.2019 r. przy Szkole Podstawowej nr 5 odbyły się Mistrzostwa Suwałk Igrzysk Dzieci. Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 10 awansowali do dalszego etapu.

Dziewczęta rocznik 2008:

Anna Kaszuba

Kinga Truchan

Nicola Walendzewicz

Victoria Tomaszewska

Rocznik 2007:

Michalina Jaśkiewicz

Wktoria Banaszewska

Magdalena Brzozowska

Rocznik 2006:

Martyna Węgrzynowicz

Karolina Słowikowska

Aleksandra Dąbrowska

Zuzanna Żuk


 
Obchody pierwszego dnia wiosny PDF Drukuj
altalt
Z okazji Dnia Wiosny klasy I - III 20 marca udały się do kina na film animowany "Corgi - psiak królowej". Natomiast 21 marca pod opieką wychowawców witali Pierwszy Dzień Wiosny biorąc udział w grach i zabawach edukacyjnych.
 
Godzina dla Ziemi PDF Drukuj


O godz. 20.30 w sobotę 30 marca
w całej Polsce zgasną światła

w geście solidarności z ideą ochrony naszego wspólnego domu. Zapraszamy Suwałki do dołączenia do dziesiątek polskich miast i wyłączenia świateł charakterystycznych budynków i obiektów publicznych

na symboliczną godzinę.


 
Zagłosuj na naszych gimnazjalistów!! PDF Drukuj
Uczniowie z klasy III d naszego gimnazjum: Patryk Harackiewicz, Jakub Meller, Kacper Chmielewski, Michał Owsiejew,  wzięli udział w  II edycji konkursu „Nakręć się na Zawód"!!! Pod nazwą PAKAJAMI 69 nagrali film dotyczący branży mechanicznej – operator maszyn CNC i zakwalifikowali się do II etapu konkursu, który polega na głosowaniu.  Film został zamieszczony na Facebooku projektu „Dobry Zawód – Fajne Życie"  Głosować będzie można za pomocą LIKE/REAKCJI w terminie od 20.03.2019r. od godziny 00:00 do 24.03.2019r. do godziny 24:00. (Liczone będą LIKE/REAKCJE, które dotrą na serwer Facebooka do godziny 24.00 dnia 24.03.2019 roku). Do ostatecznego zwycięstwa brakuje już tylko głosów. W tej chwili wszystko jest w rękach internautów! 
Obejrzyjcie nas na Facebooku pod linkiem: https://www.facebook.com   i zagłosujcie!
Liczymy na wsparcie!
PAKAJAMI 69
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 7 z 103


Copyright © 2013 SP nr 10 w Suwałkach. Webmaster: TG