Ścieżka powrotu

Start

Reforma Edukacji

Fotogaleria

Logowanie
Aktualności
Walentynki PDF Drukuj

No tak, nastał ten szalony dzień - 14 lutego WALENTYNKI :)
W Gimbazie Natalia Kościuszko (uczennica klasy 3c) wpadła na pomysł, aby zorganizować Pocztę Walentynkową, aaaaale nie pisanie liścików tylko Pocztę KWIATOWĄ. Można było zakupić za przysłowiową złotówkę RÓŻYCZKĘ ,napisać życzenia a później naszej amorki :) rozniosły kwiatuszki.
Było cudownie. Nasza Poczta Kwiatowa przeszła wszelkie oczekiwania. Rozdaliśmy ponad 120 kwiatów i 20 lizaków z serduszkiem :)
Nad pocztą czuwały p. Monika Kudela oraz p. Milena Daniłowicz.
 
Noc filmowa PDF Drukuj

Pod czujnym okiem naszych nauczycielek - p. Moniki Kudeli, p. Beaty Kondrackiej oraz p. Joanny Karczewskiej z 19/20 lutego 2018r. trzeciaki z Gimbazy, nocowały w szkółce :) Jak zwykle zabawom nie było końca. Miało miejsce łamanie mózgów w dziedzinie muzycznej (Jaka to melodia, Karaoke), quizowej (Familiada, Kalambury), tanecznej (Just dance).
 
Zapraszamy do udziału w konkursie PDF Drukuj
Wszystkich miłośników i twórców grafiki komputerowej zapraszam do udziału w konkursie grafiki komputerowej PLAMKA 18 organizowanego przez III Liceum Ogólnokształcące w Suwałkach. Szczegółowe informacje u nauczyciela informatyki Teresy Gajewskiej
oraz na stronie:
http://www.zs1.suwalki.edu.pl

ETAP PIERWSZY polega na dostarczeniu lub przesłaniu przez uczestnika do dnia 7 marca 2018r. pracy na temat:
  "Pod skrzydłami przyrody" (dla kategorii grafika)
 
Wizyta w Midi centrum PDF Drukuj
altalt
Kolejne zajęcia w Midi Centrum były bardzo ciekawe. Z zainteresowaniem i ciekawością  klasa III c uczestniczyła we wszystkich zadaniach przygotowanych nam przez prowadzących. Tym razem do rozwiązania mieliśmy matematyczne łamigłówki. Nie były proste, ale doskonale sobie z nimi poradziliśmy. Świat matematyki jest bardzo ciekawy i inspirujący.
 
Dyskoteka charytatywna klas 0-3 PDF Drukuj
altalt
12 lutego 2018 r. Samorząd Uczniowski klas 0-III zorganizował charytatywną dyskotekę. Bawiliśmy się w szkolnej auli przy muzyce, przygotowanej przez starszych kolegów. Zebraliśmy 437 zł 60 gr. Pieniążki przeznaczymy naszemu koledze Bartoszowi Sadłowskiemu z klasy III a. Wykorzysta je na kontynuację leczenia. Cieszymy się, że mogliśmy mu pomóc. Wszystkim, którzy uczestniczyli w dzisiejszej zabawie serdecznie dziękujemy. Dzięki Wam Bartosz wie, że o nim pamiętamy i będziemy go wspierać na ile potrafimy.
 
Żywa Lekcja Historii PDF Drukuj

alt

5 lutego uczniowie naszej szkoły po raz kolejny wzięli udział w żywej lekcji historii przygotowanej przez grupę rycerską z Gniewu. Tematem była Polska sarmacka. Opowieściom towarzyszył pokaz strojów i uzbrojenia. Uczniowie brali aktywny udział w spotkaniu. Mogli przymierzyć stroje, jakie nosiła kiedyś polska szlachta, a nawet poczuć ciężar miecza czy szabli. Taka lekcja to duża dawka wiedzy podana w bardzo ciekawej formie. Uczniowie bawiąc się, uczyli się o przeszłości.

 
Wnuczęta z klasy OA, OB i OC PDF Drukuj
alt
 

altWnuczęta z klasy OA, OB i OC bardzo kochają swoje Babcie i Dziadków, więc z okazji ich święta zaśpiewali, zatańczyli, zarecytowali najpiękniej jak potrafili.

 
Wyniki Ogólnopolskiej Olimpiady Matematycznej Pionier PDF Drukuj
Ogólnopolska Olimpiada Matematyczna odbyła się 8 grudnia 2017r. Oto wyniki:


Imię i nazwisko

Klasa

Suma punktów

Miejsce w Polsce

 

Joanna Biegasik

IV B

46

15

Dyplom wyróżnienia

Hanna Chodkiewicz

IV B

42

19

Dyplom uznania

Julia Chomicz

I B

38

23

Dyplom uznania

Zuzanna Tabin

IV B

36

25

Dyplom uznania

Oskar Żukowski

5 D

22

39

Dyplom uznania

Adrian Marek Bugieda

7 D

46

15

Dyplom wyróżnienia

Uczniowie p. Stanisława Olszewskiego

GRATULUJEMY!
 
Nabór 2018/2019 PDF Drukuj
Informacje dotyczące naboru na rok szkolny 2018/2019
do oddziałów przedszkolnych
w przedszkolach i szkołach podstawowych


Terminy naboru 2018_2019 [pdf]

Uchwała w sprawie kryteriów naboru-obowiązująca [pdf]

Informacje dotyczące naboru na rok szkolny 2018/2019
do klas I szkół podstawowych

   Terminy przeprowadzania postępowania rekrutacyjnego i postępowania uzupełniającego do klas I szkół podstawowych na rok szk. 2018/2019 - dotyczy kandytatów spoza obwodu [pdf]

Uchwała Rady Miejskiej w Suwałkach w sprawie określania kryteriów obowiązujących w postępowaniu rekrutacyjnym do publicznych szkół podatawowych [pdf]
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 7 z 77


Copyright © 2013 SP nr 10 w Suwałkach. Webmaster: TG