Ścieżka powrotu

Start

Reforma Edukacji

Fotogaleria

Logowanie
Aktualności
Drużynowy Puchar Województwa Podlaskiego klas I-III Szkół Podstawowych w Szachach PDF Drukuj


W dniu 17 lutego 2019 roku w Suwałkach rozegrany został w roku szkolnym 2018/2019  IV Drużynowy Puchar Województwa Podlaskiego  klas I-III  szkół podstawowych w szachach. Miło mi jest  poinformować , że Szkoła Podstawowa  nr 10 z Oddziałami Integracyjnymi im Olimpijczyków Polskich w Suwałkach zajęła:

I miejsce  w kategorii  dziewcząt     i    I miejsce w kategorii chłopców.

     Szkołę reprezentowali uczniowie:

 

- w  kategorii dziewcząt:  Oliwia Moczulska, Martyna Moczulska, Hanna Marcińczyk 

                                    Wiktoria Kamińska z  klasy II a,

                                    Aleksandra Brzozowska,  Anna Dziwilewska  z  klasy II b,

- w kategorii chłopców: Przemysław Doszuta, Szymon Kamiński z klasy II b,

                                   Mateusz Wasilewski z klasy I c, Wojciech Doszuta z klasy II a,

                                   Łukasz Wojtkiewicz, Bartosz Słabiński, Nikodem Naumowicz  z klasy II d,

                                   Bogdan Jakub z klasy I b

  

                                              SERDECZNIE  WSZYSTKIM  GRATULUJEMY

 
Walentynki u Pszczółek PDF Drukuj
"Walentynki, Walentynki,
dla chłopczyka i dziewczynki.
Piękną walentynkę mam,
właśnie Tobie dziś ją dam."
Grupę 3-4 latków odwiedziła Minnie i Mickey - walentynkowa para i zarazem fotobudka. Pszczółki były zachwycone. W miłej atmosferze stworzyliśmy serduszka z masy papierowej i laurki, które podarowaliśmy rodzicom.
 
Walentynki 2019 PDF Drukuj
14.02.2019r. w naszej szkole działała poczta kwiatowo-walentynkowa. Podczas całego dnia wręczyliśmy około 140 róż z życzeniami, 30 serduszek z dedykacją i około 60 własnoręcznie robionych Walentynek. Dzień wcześniej - 13.02.2019r. - odbyła się dyskoteka walentynkowa. W miłej i przyjemnej atmosferze uczciliśmy to święto. W imieniu Samorządu Uczniowskiego bardzo dziękujemy wszystkim zaangażowanym za pomoc w przygotowaniach, a całej społeczności szkolnej za tak miłe przyjęcie i duże zainteresowanie akcją. Dziękujemy!!
 
Gdzie szukać pomocy? PDF DrukujAdresy lub numery telefonów instytucji, które zajmują się problemami dzieci, młodzieży i dorosłych
STRONA SPECJALNIE DLA MŁODZIEŻY! MUSISZ TAM WEJŚĆ!
        Nie Bo Tak

NIEBIESKA LINIA DLA OFIAR PRZEMOCY W RODZINIE

Tel. 0800 12 00 02 (bezpłatny) Zagadnienia związane z problematyką przemocy w rodzinie. Działa od poniedziałku do soboty od 10.00 do 22.00, w niedziele i święta od 10.00 do 16.00.

  INSTYTUCJE I ORGANIZACJE NIOSĄCE BEZPŁATNĄ POMOC W SYTUACJACH KRYSYSOWYCH I PRZEMOCOWYCH
- KOMENDA MIEJSKA POLICJI W SUWAŁKACH
ul. Pułaskiego 26, 16-400 Suwałki, tel. 87 564 14 88
e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
www.suwalki.policja.gov.pl
Więcej…
 
Przekaż 1 % podatku PDF Drukuj

 
Wiemy jak dbać o zdrowie PDF Drukuj
Dnia 5 lutego 2019 r. klasy VIA  i VIIIA spotkały się ze studentką dietetyki, która w bardzo ciekawy sposób zaprezentowała zasady dotyczące właściwego odżywiania się dzieci i młodzieży oraz wpływu na nasze zdrowie aktywności fizycznej. Przekazywane wiadomości były ilustrowane najnowszymi danymi z badań naukowych. Poznaliśmy wiele ciekawych i pożytecznych informacji o produktach, które codziennie kupujemy w sklepach czy sklepiku szkolnym.
Z pewnością będziemy teraz bardziej świadomymi konsumentami. Zadbamy o swoje zdrowie już dziś, byśmy za kilka lat byli zdrowymi dorosłymi ludźmi.
 
Krajobrazy świat – warsztaty przyrodnicze - styczeń PDF Drukuj

Uczniowie klas 4 wraz z opiekunem grupy przedstawiają sposoby realizacji projektu „Nie jesteś inny” w miesiącu styczniu.

 

 

Więcej…
 
Rekrutacja do przedszkoli - terminy PDF Drukuj
  Terminy przeprowadzania postępowania rekrutacyjnego i postępowania uzupełniającego do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych, dla których organem prowadzącym jest Miasto Suwałki na rok szkolny 2019/2020. [pdf]

  Uchwała Rady Miejskiej w Suwałkach w sprawie określenia kryteriów w postępowaniu rekrutacyjnym do publicznych przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych, dla których Miasto Suwałki jest organem prowadzącym. [pdf]
 
Rekrutacja 2019/2020 PDF Drukuj
   Terminy przeprowadzania postępowania rekrutacyjnego i postępowania uzupełniającego do klas I szkół podstawowych (dotyczy kandydatów spoza obwodu) oraz klas IV sportowych i klas VII dwujęzycznych w szkołach podstawowych, dla których organem prowadzącym jest Miasto Suwałki, na rok szkolny 2019/2020.[pdf]

   Uchwała Rady Miejskiej w Suwałkach w sprawie określenia kryteriów obowiązujących w postępowaniu rekrutacyjnym do publicznych szkół podstawowch, dla których Miasto Suwałki jest organem prowadzącym. [pdf]
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 7 z 99


Copyright © 2013 SP nr 10 w Suwałkach. Webmaster: TG