Ścieżka powrotu

Start

Reforma Edukacji

25 lat szkoły

Fotogaleria

Logowanie
Aktualności
Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Białymstoku PDF Drukuj
W dniu 12.12.2017 odbyły się finały Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Białymstoku. Szkołę Podstawową nr 10 z Suwałk reprezentowały dwie drużyny:
Drużyna chłopców w składzie:  Hołub Grzegorz, Hołub Mateusz, Filipowicz Jan i Ciepielewski Kacper. Zawodnicy bardzo dobrze się spisali i zdobyli I miejsce pokonując w finale Gimnazjum Marii Konopnickiej również z Suwałk.
Drużyna dziewczyn w składzie: Grosz Gabriela, Skindzier Natalia, Górska Anna i Juszkiewicz Aleksandra, również występowała w fazie eliminacyjnej Krakowska Olga.
Drużyna po zaciętym finale przegrała z gospodarzem turnieju Szkołą nr 32 z Białegostoku i uplasowała się na II miejscu.
Gratulacje dla zawodników za sportową rywalizację
na wszystkich zawodach badmintonowych.
 
Trener Jerzy Dołhan
 
Zebranie Otwarte PDF Drukuj
altalt
13 grudnia 2017 r. odbyło się Otwarte Zebranie z Rodzicami. Zebranych powitała Pani Dyrektor Halina Walendzewicz i omówiła bieżące sprawy szkoły. Później licznie przybyli rodzice wysłuchali prelekcji dotyczącej problemu bezpieczeństwa przygotowanej przez Panią Brygidę Markowską.
 
Podsumowanie Kampanii Białej Wstążki PDF Drukuj
altalt
13 grudnia odbyło się w naszej szkole podsumowanie Kampanii Białej Wstążki. Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego wspólnie z opiekunami - Panem Markiem Grzybowskim i Panem Markiem Krejpcio opowiedzieli, co wydarzyło się w ramach Kampanii Białej Wstążki w Szkole Podstawowej nr 10 w Suwałkach. Wyróżnieni uczniowie i nauczyciele otrzymali pamiątkowe dyplomy. Serdecznie gratulujemy.
 
XVI Przegląd Kolęd i Pastorałek PDF Drukuj
altalt
12 grudnia 2017 roku w naszej szkole odbył się XVI Festiwal Kolęd i Pastorałek. W imprezie wzięło udział 15 zespołów z Suwałk, Ełku i  Augustowa. Dziękujemy wszystkim uczestnikom, sponsorom i ludziom dobrej woli, którzy wsparli naszą inicjatywę. Zapraszamy do fotogalerii z wydarzenia.
 
Finał Grupy Północnej PDF Drukuj

altalt

W dniu 12.12.2017 w Szkołe Podstawowej nr 10 odbył się Finał Grupy Północnej Igrzysk Dzieci w minisiatkówce czwórek chłopców. W zawodach uczestniczyło pięc druzyn: SP w Sejnach, SP 4  Suwałki, SP 6 Suwałki, SP 10 Suwałki, SP 3 Augustów. Po zaciętej walce zawody wygrała SP w Sejnach, która nie przegrała żadnego meczu. Do dalszej fazy rozgrywek awansowały dwa najlepsze zespoły SP Sejny i SP 10 Suwałki. 

 

Więcej…
 
Mikołajki PDF Drukuj
altalt
6 grudnia nasze odziały przedszkolne odwiedził Mikołaj. W imieniu Prezydenta Miasta Suwałk prezenty wręczał Pan Wiesław Stelmach, Skarbnik Miasta. Wszystkie dzieci były zachwycone kolorowymi i pięknymi zabawkami. Dzień upłynął nam na zabawie, a uśmiech gościł cały czas na twarzach przedszkolaków. DZIĘKUJEMY MIKOŁAJU!!!!!
 
Narodowe Dni Badmintona PDF Drukuj
Nasze klasy sportowe brały udział w Narodowych Dniach Badmintona które odbyły się 4 i 5 grudnia. Oprócz zmagań sportowych były zabawy i konkursy, kiermasze a na zakończenie wizyta w Centrum Kopernika.
 
Jesienna Runda Podlaskiej Ligi Badmintona PDF Drukuj
Zakończyła się jesienna runda Podlaskiej Ligi Badmintona. Najlepsze wyniki uzyskali Mikołaj Bobowicz i Jan Szeszko.
 
Igrzyska Dzieci SZS w Badmintonie PDF Drukuj
Zakończyły Się Igrzyska Dzieci SZS w Badmintonie. Ostatecznie nasza drużyna zajęła w kategorii chłopców II miejsce i VII miejsce w kategorii dziewcząt. Awans do finałów w Białymstoku drużyna chłopców w składzie: Dominik Ułanowicz, Mikołaj Bobowicz, Mateusz Tumialis oraz Jan Szeszko  uzyskała po zwycięstwach w Mistrzostwach Suwałk oraz Grupy Północnej. na drugim miejscu w eliminacjach uplasowała się drużyna dziewcząt w składzie: Oliwia Siemińska, Zofia Matyszkiel, Julia Rojko oraz Nikola Siemińska. W Mistrzostwach Suwałk grała Oliwia Cipielewska oraz Julia Nieszczerzewska.
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 5 z 72


Copyright © 2013 SP nr 10 w Suwałkach. Webmaster: TG