Ścieżka powrotu

Start

Reforma Edukacji

Fotogaleria

Logowanie
Aktualności
Zakończenie roku szkolnego 2017/2018 PDF Drukuj
alt
altW świetnych nastrojach pożegnaliśmy rok szkolny 2017/2018. Były też chwile smutku i nostalgii chwytającej wprost za serce, żalu nienazwanego, szczególnie wśród naszych absolwentów, kończących trzecią klasę gimnazjum i ich ukochanych wychowawców. Zapraszamy do zapoznania się z fotorelacją. Wszystkim uczniom, rodzicom i nauczycielom życzymy spokojnych i udanych wakacji i do zobaczenia za dwa miesiace.
 
Rozdanie dyplomów i nagród dla uczniów PDF Drukuj
alt
 
Suwalska Karta Mieszkańca PDF DrukujUCHWAŁA NR XLV/554/2018
RADY MIEJSKIEJ W SUWAŁKACH
z dnia 25 kwietnia 2018 r.
w sprawie przyjęcia programu działań zmierzających do poprawy warunków życia mieszkańców miasta Suwałki.[pdf]ZARZĄDZENIE NR 197/2018
PREZYDENTA MIASTA SUWAŁK
z dnia 8 czerwca 2018 r.
w sprawie Regulaminu Suwalskiej Karty Mieszkańca oraz wzorów dokumentów związanych z programem.[pdf]

 
List Komendanta Miejskiej Policji w Suwałkach PDF Drukuj>>więcej

 
Pismo Prezesa Urzędu Transportu Kolejowego PDF Drukuj
>>>więcej
 
Poradnik Bezpiecznego Wypoczynku PDF Drukuj

List Minister Edukacji Narodowej[PDF]

 
Festiwal Talentów "Must Be the Best" PDF Drukuj

altalt

14 czerwca na auli szkolnej odbył się doroczny Festiwal Talentów "Must Be the Best". W piosenkach anglojęzycznych zaprezentowali się uczniowie klas od 1 do 5. Najserdeczniejsze gratulacje wszystkim uczestnikom doskonałego przygotowania i artystycznej duszy, składają organizatorzy Teresa Kozłowska - Gościewska, Ewa Olisiejko i Dorota Karmiłowicz. ​

 
Bieg "Niepodległa 100" PDF Drukuj

alt

altW dniu 15 czerwca na stadionie Szkoły Podstawowej Nr 10 w Suwałkach odbył się bieg "Niepodległa100". Uczniowie uczcili w ten sposób 100 rocznicę niepodległości Polski, aby to podkreślić niektórzy mieli szarfy w kolorach biało - czerwonych i twarze w barwach narodowych. Bieg odbył się pod czujnym okiem organizatorów Pani Doroty Karmiłowicz, Ewy Olisiejko, Anny Grygoruk i Łukasza Drucisa.


 
Wycieczka II b do Płociczna PDF Drukuj
alt
alt30 maja 2018 r. klasa  II b udała się na wycieczkę do Płociczna. Podziwialiśmy faunę i florę Wigierskiego Parku Narodowego podczas przejażdżki kolejką wąskotorową. Bawiliśmy się wesoło na świeżym powietrzu w towarzystwie czarnych owieczek i ślicznego kucyka. Doskonale smakowały nam samodzielnie upieczone przy ognisku kiełbaski. To była udana wycieczka, za zorganizowanie  której bardzo dziękujemy  naszym rodzicom.
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 1 z 85


Copyright © 2013 SP nr 10 w Suwałkach. Webmaster: TG