Ścieżka powrotu

Start

Reforma Edukacji

Fotogaleria

Logowanie
Aktualności
Poznajemy zawody PDF Drukuj
Uczniowie naszej szkoły uczestniczą w projekcie „Poradnik młodego przedsiębiorcy- projekt edukacyjny- zajęcia rozwijające postawę przedsiębiorczą, kreatywną, innowacyjną, w ramach którego ponali cechy człowieka przedsiębiorczego, nauczyli się podejmować decyzje i dyspomować określoną kwotą. Mieli również możliwość nabycia umiejętności organizacyjnych niezbędnych przy przygotowaniu różnych uroczystości.

W ramach poznawania różnych zawodów odwidzili kwiaciarnię i poznali pracę florystki. Nauczyli się jak zajmować się roślinami i jak wygląda przca z klientem. Mieli również okazję odwiedzenia księgarni i poznanie z bliska pracy księgarza i jakie cechy trzeba posiadać by zachęcić ludzi do kupowania i czytania książek tych tradycyjnych na papierze jak też w wersji elektronicznej.
 
Terminy dni otwartych w szkołach ponadgimnazjalnych/ponadpodstawowych PDF Drukuj
Dni otwarte, spotkania
w szkołach ponadgimnazjalnych/ponadpodstawowych
w 2019 r.

 
Nabór do oddziałów przedszkolnych PDF Drukuj
 
Harmonogram naboru do szkół podstawowych PDF Drukuj
 
Mistrzostwa Suwałk w Siatkówce Dziewcząt PDF Drukuj
 
alt
altW dniu 19.02.2019 r. W Szkole Podstawowej nr 6 w Suwałkach odbyły się Mistrzostwa Suwałk w Siatkówce Dziewcząt.
I miejsce SP nr 7
II miejsce SP nr 6
III miejsce SP nr 10
IV miejsce SP nr 2
Szkołę Podstawową nr 10 reprezentowały: Barszczewska Klaudia, Barszczewska Oliwia, Bogdan Aleksandra, Jabłońska Klaudia, Jacewicz Małgorzata, Kimszal Amelia, Kossakowska Zuzanna, Martynko Wiktoria, Milewska Natalia, Sadowska Roksana,
Opiekun Anna Grygoruk

 
Nasze uczennice i absolwentki zachęcają do gry w piłkę nożną! PDF Drukuj
  
Od niespełna trzech lat występuje w Suwałkach seniorska kobieca piłka nożna RESO Akademia 2012, która cieszy się dużym zainteresowaniem wśród sympatyków „footballu”. Pierwszy swój sezon suwalskie piłkarki zagrały w trzecioligowych rozgrywkach, gdzie zajęły I miejsce, awansując tym samym do drugiej ligi. Od niemal dwóch lat RESO Akademia 2012 bardzo dobrze spisuje się w wyższej lidze, gdzie aktualnie zajmuje 8. miejsce z meczu na mecz nabywając kolejnych doświadczeń. Aktualnie zespół tworzą 23. zawodniczki (13 seniorek i 10 dziewczynek (2010 r. i starsze). Funkcję trenerów pełnią: Karol Piaścik, Grzegorz Twarowski i Paweł Pasiak, a nad wszystkim czuwa słynny reprezentant Polski, grający na pozycji bramkarza Wojciech Kowalewski - prezes Akademii 2012.
W tak doborowym „towarzystwie” można nauczyć się gry w piłkę nożną, jak również zadbać o sylwetkę sportowca, rozwijając przy tym swoją pasję i zapisując się w historii suwalskiego sportu.
Koleżanko, dołącz do nas i graj razem z nami. Druga liga czeka właśnie na Ciebie. I pamiętaj, że nic dwa razy się nie zdarza!
Więcej…
 
„ZE ZDROWIEM NA TY” PDF Drukuj
W dniu 26 lutego 2019 braliśmy udział w konkursie „ZE ZDROWIEM NA TY” w Szkole Podstawowej nr 4 w Suwałkach. Zajęliśmy II i III miejsce. Gratulujemy tak zdolnych i mądrych dzieci. Odbiór nagród odbędzie się podczas Święta Szkoły w SP 4.
 Mariola Wróblewska

 
Spotkanie z pracownikami policji PDF Drukuj
alt

alt21 lutego klasy VIB i VIIIA, a 22 lutego klasy VIA i VIIA spotkały się z policjantami wydziału prewencji Komendy Miejskiej Policji w Suwałkach. Celem tych zajęć było przypomnienie młodzieży podstawowych zasad bezpieczeństwa w Internecie oraz uświadomienie zagrożeń na jakie mogą być narażeni. Uczniowie dowiedzieli się również za co najczęściej karani są nieletni. Tego rodzaju spotkania są potrzebne, przeciwdziałają negatywnym zachowaniom, jakich często dopuszczają się młodzi ludzie.

 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 10 z 103


Copyright © 2013 SP nr 10 w Suwałkach. Webmaster: TG