Ścieżka powrotu

Start

Reforma Edukacji

Fotogaleria

Logowanie
Aktualności
Rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020 PDF Drukuj
alt
altStało się. Rozpoczęliśmy 2 września rok szkolny 2019/2020. To pierwszy rok bez gimnazjum w naszych murach za to z nowymi wyzwaniami. Krótkie przemówienia Pani Dyrektor Haliny Walendzewicz i księdza proboszcza Lecha Łuby były symbolicznym znakiem końca wakacji a początku czasu wytężonej pracy dla uczniów i nauczycieli.
 
Ogłoszenia PDF Drukuj
 
Podręczniki PDF Drukuj
 

Wykaz podręczników do religii w Szkole Podstawowej nr 10
na rok szkolny 2019/2020.pdf

Podręczniki do innych przedmiotów uczniowie wypożyczą z biblioteki szkolnej.

 
Zakończenie roku szkolnego 2018/2019 PDF Drukuj
altW dobrych nastrojach pożegnaliśmy rok szkolny 2018/2019. Były chwile smutku i nostalgii, szczególnie wśród naszych absolwentów, kończących klasę ósmą i trzecią gimnazjum oraz ich ukochanych wychowawców. Zapraszamy do zapoznania się z fotorelacją. Wszystkim uczniom, rodzicom i nauczycielom życzymy spokojnych i udanych wakacji. Do zobaczenia za dwa miesiące.
FOTOGALERIA PRZEDSZKOLE
FOTOGALERIA 1-3
FOTOGALERIA 4-7
FOTOGALERIA 8 + GIMNAZJUM
 
PODSUMOWANIE KONKURSU MATEMATYCZNEGO „KANGUR 2019” PDF Drukuj
12.06.2019r. w Centrum Edukacji Nauczycieli w Suwałkach odbyła się uroczystość podsumowania wyników XXVIII edycji Międzynarodowego Konkursu Matematycznego „KANGUR 2019” dla regionu suwalskiego. Udział  w niej wzięli uczniowie z tytułem laureata lub wynikiem bardzo dobrym, ich rodzice, nauczyciele i szkolni koordynatorzy konkursu. W naszej szkole w konkursie brało udział 107 uczniów z klas II – VIII w  czterech kategoriach wiekowych: „Żaczek”, „Maluch”, „Beniamin” i „Kadet”.
Tytuł laureata w naszej szkole zdobyła Panasiewicz Julia – ucz. kl. IID

Wynik bardzo dobry uzyskali
:
Więcej…
 
Dzień Sportu i Rodziny PDF Drukuj
alt
altPodczas Dnia Sportu i Rodziny świetnie bawili się najmłodsi oraz troszkę starsi. Odwiedzili nas policjanci, strażacy oraz służby Zakładu Dróg i Zieleni. Mieliśmy również pokazy gry na perkusji, naukę tańca, można było sobie zrobić biżuterię z koralików, pomalować twarz i pofarbować włosy. Kibice mogli natomiast obejrzeć róźne gry zręcznościowe i zmagania sportowe na boiskach do siatkówki plażowej.
 
Wręczenie nagród i dyplomów PDF Drukuj
alt
altW miniony poniedziałek odbyła się w naszej szkole uroczystość wręczenia dypomów i nagród. Na auli stawili się zarówno Szkoły Podstawowej nr 10 jak i ostatniego rocznika Gimnazjum nr 7.
 
Lato w mieście PDF Drukuj
 
Zaproszenie na Dzień Sportu i rodziny PDF Drukuj
alt          Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 10 z Oddziałami Integracyjnymi im. Olimpijczyków Polskich w Suwałkach wraz z nauczycielami i uczniami zaprasza wszystkich dziadków, babcie i rodziców uczniów na Dzień Sportu i Rodziny, który odbędzie się 18 czerwca w godz. 9.00 – 11.30 na placu szkolnym. W programie wiele atrakcji: zawody sportowe, turniej szachowy, malowanie twarzy, pokazy muzyczne, kiermasze, pokaz sprzętu ratowniczego, strażackiego i policyjnego i wiele innych. Dobra zabawa gwarantowana.

Ze względu na wysokie temperatury, zalecamy ubranie czapeczek przeciwsłonecznych oraz użycie kremów z filtrem UV. 

 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 10 z 109


Copyright © 2013 SP nr 10 w Suwałkach. Webmaster: TG