Ścieżka powrotu

Start

Reforma Edukacji

Fotogaleria

Logowanie
Aktualności
W Wiosce Świętego Mikołaja PDF Drukuj
12 grudnia klasy 2 c i 2 e były na wycieczce w Wiosce Świętego Mikołaja w Pięknej Górze koło Giżycka. Uczestniczyliśmy w przygotowaniach do Świąt Bożego Narodzenia. Piekliśmy witrażowe pierniki z Panią Mikołajową. Przygotowywaliśmy ozdoby świąteczne z elfem Sportowcem i Haliną. Robiliśmy eksperymenty w laboratorium elfa Naukowca. Pokonywaliśmy tor przeszkód i bawiliśmy się w Sali Rudolfa Czerwononosego. Z pewną obawą złożyliśmy wizytę Świętemu Mikołajowi, który zapewnił, że wszyscy zasługujemy na prezenty w wigilijny wieczór. Zmęczeni, ale bardzo zadowoleni wróciliśmy do domu.
 
W wiosce Świętego Mikołaja PDF Drukuj

W dniu 29 listopada kl. III a i I b odwiedziła Wioskę Świętego Mikołaja w miejscowości Gwarek koło Giżycka. Czekało na nas mnóstwo atrakcji. W czasie zabaw wszyscy poczuliśmy magię świąt a spotkanie ze Świętym Mikołajem sprawiło dużo radości. Do Suwałk wróciliśmy w cudownym nastroju oczekując na Święta Bożego Narodzenia. Wszystkim życzymy WESOŁYCH ŚWIĄT
 
Pasowanie na przedszkolaka PDF Drukuj
Dnia 13 grudnia 2018 r. odbyła się uroczystość "Pasowania na Przedszkolaka". Bohaterami spotkania były dzieci z grup przedszkolnych naszej szkoły. W tym ważnym wydarzeniu wzięli udział zaproszeni rodzice oraz Panie Dyrektor Szkoły. Dzieci zaprezentowały program artystyczny, który przygotowały pod kierunkiem nauczycielek. Puntem kulminacyjnym spotkania było pasowanie, którego dokonały Panie Dyrektor za pomocą czarodziejskiej kredki. Na pamiątkę tego uroczystego dnia dzieci otrzymały dyplomy oraz słodką niespodziankę przygotowaną przez rodziców.

 
Warsztaty świąteczne w III B PDF Drukuj

We wtorek , 11 XII2018r. uczniowie kl. IIIb  wspólnie z rodzicami uczestniczyli  w warsztatach bożonarodzeniowych. Wykonaliśmy różne ozdoby świąteczne .Gigantyczne szyszki ubraliśmy w brokat i bombeczki, a lizaki w bałwanki i reniferki. Będziemy je sprzedawać na szkolnym kiermaszu bożonarodzeniowym. Dziękujemy rodzicom za ich pomoc  i wsparcie.

 
Dekoracje świąteczne - wystrój sal. Fotogaleria PDF Drukuj
 
XIII Festiwal Kolęd i Pastorałek ,,Wśród nocnej ciszy’’. PDF Drukuj

alt

alt11 grudnia 2018 r. w Szkole Podstawowej nr 10 w Suwałkach odbył się XIII Festiwal Kolęd i Pastorałek ,,Wśród nocnej ciszy’’. Widzowie  wysłuchali pięknych, starych, polskich kolęd i pastorałek. W repertuarze młodych wykonawców znalazły się też utwory współczesne -,, Kolędowy czas’’, ,,Maleńka miłość’’ czy ,,Bóg narodzi się”. Wszyscy występujący prezentowali się wspaniale i nagradzani byli gromkimi brawami oraz upominkami. Dziękujemy wszystkim DOBRYM LUDZIOM, dzięki którym ta magiczna impreza mogła się odbyć.

 
Spotkanie z rodzicami PDF Drukuj
alt
altW środę 12 grudnia spotkała się społeczność Szkoły Podstawowej nr 10 w Suwałkach. Oprócz zebrania otwrtego odbyła się prelekcja poświęcona bezpieczeństu dzieci. Pan Marek Grzybowski przedstawił prezentację mówiącą o niebezpieczeństwach czyhających na najmłodszych w sieci Internet, przedstawiciel Policji skupił się na zagadnieniach prawnych a strażacy wspomnieli o zgrożeniach ze strony pożarów.
prezentacja do pobrania
 
Konkurs świątecznych choinek i aniołków PDF Drukuj
alt
altW poniedziałek 10 grudnia rozstrzygnęliśmy szkolny konkurs  klas integracyjnych na najpiękniejszą choinkę i aniołka. W konkursie wzięły udział  klasy IV a, V b, VI b, III a i III b gimnazjum, oraz uczestnicy projektu "Napiszę i zobaczę". Wszystkim artystom serdecznie gratulujemy.
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 10 z 99


Copyright © 2013 SP nr 10 w Suwałkach. Webmaster: TG