Ścieżka powrotu

Start

Reforma Edukacji

Fotogaleria

Logowanie
Aktualności
Zawody lekkoatletyczne klas III PDF Drukuj

altalt

19 marca odbyła się trzecia edycja zawodów lekkoatletycznych klas III Szkół Podstawowych. Trzy edycje zawodów odbyły się w Szkole Podstawowej nr 11. Zawody miały na celu zachęcenie dzieci do sportu i lekkiej atletyki. Nasza szkoła wzięła udział w trzech edycjach. Każdą szkołę reprezentowała 10- osobowa ekipa uczniów, 5 dziewczynek i pięciu chłopaków. W składzie naszej reprezentacji wystąpili: - Barszczewska Nikola                                

 - Kaźmierowska  Julia

- Żelazko Maja

- Chwalińska Lena

- Jabłońska Aleksandra 

- Wiszniewski Bartosz

- Sobolewski Bartosz

- Kułakowski Maciej

- Ćwikowski Marcin

- Hołub Piotr

 Nasi reprezentanci dawali z siebie wszystko co mogli na każdych z trzech zawodów. Wyniki ostateczne uplasowały Naszą Szkołę na trzecim miejscu drużynowo w klasyfikacji generalnej. Na ten wynik złożyły się punkty wszystkich naszych zawodników, w trzech edycjach, we wszystkich konkurencjach. Ale oprócz tego mieliśmy jeszcze dwa bardzo dobre wyniki. Nasi uczniowie Barszczewska Nikola z klasy III A i Bartosz Wiszniewski z klasy III B zajęli indywidualnie II miejsca w klasyfikacji generalnej. Gratulujemy wszystkim naszym zawodnikom.
 
Przygotowujemy śniadanie w Ic PDF Drukuj
altalt
W piątek postanowiliśmy samodzielnie przygotować kanapki. Na ławkach królowały zielone i czerwone warzywa. Uczyliśmy się prawidłowo smarować pieczywo masłem. Powstały zdrowe, kolorowe i bardzo ciekawe kanapki które z ochotą zjedliśmy na drugie śniadanie.
 
Dzień kobiet i mężczyzn w Ic PDF Drukuj
altalt
Było miło, smacznie i radośnie z okazji święta dziewczynek i chłopców. Uczniowie przygotowali miłe niespodzianki, którymi obdarowali siebie ósmego i jedenastego marca. Każda dziewczynka dostała kwiatek. Chłopcy słodycze i moc życzeń. Dzień upłynął w radosnej atmosferze.
 
Wyniki prób sprawności fizycznej PDF Drukuj
Wyniki prób sprawności fizycznej kandydatów do oddziału sportowego o profilu badmintona do klasy IV [pdf] 

Wyniki prób sprawności fizycznej kandydatów do oddziału sportowego o profilu piłka siatkowa do klasy IV  [pdf] 
               
Wyniki prób sprawności fizycznej kandydatów do oddziału sportowego o profilu pływanie do klasy IV  [pdf] 
 
Brawo Łukasz!!! PDF Drukuj
Z wielką radością informujemy, iż Łukasz Wojdat, uczeń klasy III B gimnazjum  został LAUREATEM Wojewódzkiego Konkursu Informatycznego. Gratulujemy sukcesu i życzymy dalszych.
 
Brawo Karolina !!! PDF Drukuj
Z wielką radością informujemy, iż Karolina Sawicka, uczennica klasy III B gimnazjum po raz trzeci z rzędu została LAUREATKĄ Wojewódzkiego Konkursu Języka Francuskiego. Gratulujemy spektakularnego sukcesu i życzymy dalszych.
 
"Mowa nienawiści" PDF Drukuj
Dnia 13.02.2019 i 15.02.2019 r odbyły się w naszej szkole wykłady dotyczące "Mowy nienawiści-HEJTU". Wzięły w nim udział klasy 4-8 szkoły podstawowej oraz 3 gimnazjum.
Podczas wykładu zostały poruszane najważniejsze aspekty dotyczące "Mowy nienawiści", tolerancji , komunikacji oraz współżycia w grupie rówieśniczej.
Uczniowie aktywnie uczestniczyli w wykładzie, interpretując na forum przygotowane przez klasę plakaty.
Miło nam ogłosić, że zwycięzcą w konkursie na najwymowniejszy plakat oraz jego interpretacje jest klasa 6 c sp z Wychowawcą Panią Katarzyną Bołtrukanis.
GRATULUJEMY  WYGRANEJ :)i dziękujemy za zaangażowanie wszystkim klasom :)


Przytul hejtera - teledysk

M.Koprowska, N.AL-Khamis       

Więcej…
 
Dzień Kobiet w naszej szkole PDF Drukuj
Samorząd Uczniowski z okazji Dnia Kobiet przygotował niespodziankę dla wszystkich kobiet i dziewcząt. Każda z nich otrzymała symboliczny kwiatek z życzeniami.
 
Zbiórka misiów dla dzieci ze szpitala PDF Drukuj
W naszej szkole zorganizowaliśmy zbiórkę pluszowych misiów dla dzieci z Oddziału Pediatrycznego Wojewódzkiego Szpitala im. Ludwika Rydygiera w Suwałkach. Akcja cieszyła się dużym zainteresowaniem i dzięki wielkiemu zaangażowaniu uczniów, Samorząd Uczniowski mógł przekazać pluszaki dzieciom.
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 8 z 103


Copyright © 2013 SP nr 10 w Suwałkach. Webmaster: TG