Ścieżka powrotu

Start

Reforma Edukacji

Fotogaleria

Logowanie
Aktualności
Zawody pływackie klas II i III o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 10 PDF Drukuj

alt

altW dniu 20.03.2018 na pływalni w naszej szkole odbyły się zawody pływackie klas II i III o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 10 w Suwałkach, gdzie od rana ściągały tłumy kibiców oraz zawodników. Trybuny szybko wypełniły się dziećmi i rodzicami, którzy przyszli dopingować młodym sportowcom. Do zmagań o najszybciej pływające dziecko w klasach II i klasach III stawiło się 69 dzielnych śmiałków z trzech suwalskich szkół SP 5, SP 7 oraz najliczniejsza reprezentacja SP 10. Poniżej przedstawiamy wyniki zmagań:

Więcej…
 
Pierwszy Dzień Wiosny PDF Drukuj
alt
alt21 marca obchodziliśmy Pierwszy Dzień Wiosny w naszej szkole.
 
Uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 10 Mistrzami Grupy Północnej w pływaniu. PDF Drukuj

alt

altW minioną sobotę (17.03) uczniowie klas pływackich wzięli udział w Półfinale Wojewódzkim Szkolnego Związku Sportowego Igrzysk Dzieci i Młodzieży w pływaniu drużynowym.

W Igrzyskach Dzieci udział wzięli uczniowie klas IV-VI (rocznik 2005,2006,2007 i młodsi). W tej kategorii wiekowej w klasyfikacji zespołowej zarówno wśród dziewcząt jaki i chłopców zajęliśmy I miejsce ze znaczną przewagą punktową. Dziewczęta zdobyły 148 punktów , a kolejny zespół SP 4 z Suwałk – 71 punktów, chłopcy zaś 138 punktów gdzie następny SP3 z Augustowa 105punktów.

Więcej…
 
MUKS na zawodach „Dżukijos Taure” PDF Drukuj

altalt

Z siedmioma medalami: dwa srebrne  i trzy brązowe oraz kilkunastoma bardzo dobrymi wynikami z rozegranych w Olicie (Alytusie) zawodów „Dżukijos Taure” wrócili do domów pływacy Międzyszkolnego Uczniowskiego Klubu Sportowego „Olimpijczyk” Suwałki.

W „Dżukijos Taure” rozgrywanym w międzynarodowej obsadzie, klub reprezentowali uczniowie klasy VII i II Gimnazjum, dla których była to okazja do startu na basenie 50-metrowym (suwalskie baseny mają długość 25 m) i sprawdzenia swoich umiejętności i możliwości w rywalizacji międzynarodowej. Medale, miejsca w pierwszej dziesiątce, nowe rekordy życiowe to efekt pracy na codziennych treningach.

Więcej…
 
Trzymaj formę PDF Drukuj
Dnia 15.03.2018r. (w ramach realizacji programu „ Trzymaj formę”) odbyło się spotkanie uczniów klas 6 i 7 z pracownikami PSSE. Prelekcja pań nie tylko poszerzyła wiedzę o prawidłowym żywieniu, ale również dostarczyła wielu cennych uwag dotyczących umiejętności czytania informacji zawartych na opakowaniach produktów spożywczych.
 
Szkolne rekolekcje wielkopostne PDF Drukuj
W dniach  12 - 14 marca 2018 roku uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w rekolekcjach wielkopostnych organizowanych przez parafię ś. Kazimierza Królewicza.  Nauki duchowe wygłosił O. Ireneusz Wierzchowski, franciszkanin z parafii Bożego Ciała.
Podczas rekolekcji zostało przedstawione Misterium Męki Pańskiej, które przygotowali uczniowie klasy II B i II D gimnazjum oraz uczniowie klasy V A, V D, V E i VI A.
Był to czas refleksji nad swoim życiem, czas wyciszenia, postawienia ważnych pytań i wspólne poszukiwanie odpowiedzi w świetle Ewangelii.  Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w to ważne dla nas wydarzenie.
 
„Suwałki ku niepodległości” PDF Drukuj
W związku z obchodami 100-lecia Odzyskania Niepodległości w naszej szkole miała miejsce prelekcja i prezentacja multimedialna  dla uczniów klas VII  „Suwałki ku niepodległości”. Tematykę przybliżył pan Andrzej Matusiewicz - historyk i znawca regionu. Uczniowie słuchali z dużym  zainteresowaniem.
 
Finał I Podlaskiej Ligi Badmintona PDF Drukuj
W Białymstoku 10.03.2018 odbył się Finał I Podlaskiej Ligi  Badmintona. W finale spotkały się drużyny II UKS Hubal Białystok i SKB Track Tec Suwałki po emocjonujących meczach zwyciężył Hubal 4:2
W drużnie SKB Track Tec Suwałki występowali zawodnicy naszej szkoły Grzegorz Hołub, Gabriel Grosz , Anastasiya Khomich i Ulyana Voslkaya. Trener- Jerzy Dołhan.
 
Wycieczka do SOKu PDF Drukuj

altalt

16 marca 2018 r. klasa II b  obejrzała  w  SOK-u spektakl  muzyczny opowiadający o przygodach Zuzi i jej przyjaciół.  Było wesoło, kolorowo i niesamowicie. Pięknie! W przedstawieniu brał udział nasz klasowy kolega Makar. Gratulowaliśmy mu sukcesu, bo tańczył wspaniale.


 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 4 z 77


Copyright © 2013 SP nr 10 w Suwałkach. Webmaster: TG