Ścieżka powrotu

Start

Reforma Edukacji

Fotogaleria

Logowanie
Aktualności
Nauka w domu PDF Drukuj

Internetowe źródła wiedzy, które możesz wykorzystać


Khan Academy – krótkie filmy wyjaśniają poszczególne zagadnienia z zakresu matematyki, biologii, fizyki, chemii, sztuki czy programowania, które potem można przećwiczyć w zadaniach online. Rozwiązując zadania zdobywa się wirtualne trofea.

Pi-Stacja – tu również znajdziecie krótkie wideo-tutoriale matematyczne, obejmujące cały zakres podstawy programowej z matematyki dla szkoły podstawowej. Do poszczególnych tematów są też przygotowane zadania i ćwiczenia online.

Baza wiedzy fundacji Adamed SmartUp – wideo i nie tylko – popularyzatorzy nauki prezentują rozmaite tematy z dziedziny biologii, chemii i fizyki

Pan Belfer – wideo-lekcje chemii nagrane przez przebojowego nauczyciela Dawida Łasińskiego. Zgodne z podstawą programową.

Mówiąc inaczej – kanał YouTube o języku polskim i jego subtelnościach.

Uniwersytet Dzieci – kanał na YouTube Fundacji Uniwersytet Dzieci zawiera filmy z zakresu edukacji przyrodniczej, społecznej, technologicznej ale jest tu też sporo materiałów o emocjach i radzeniu sobie z nimi oraz takich, które pomogą dzieciom zyskać większą samoświadomość.

Crazy Nauka – największy polski popularnonaukowy blog, gdzie znajdziecie wiele artykułów na różne naukowe tematy. Rzetelna wiedza, żadnych plotek, czy mitów. Godne zaufania źródło, które warto pokazać dzieciom, przy okazji można przegadać temat weryfikowania informacji i odróżniania faktów od mitów – ten temat też poruszają autorzy Crazy Nauki.

 

Platformy do ćwiczeń online

Więcej…
 
Dyrektor szkoły informuje PDF Drukuj
Szanowni Państwo,
Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 10 z Oddziałami Integracyjnymi im. Olimpijczyków Polskich w Suwałkach uprzejmie informuje, że w związku z zaistniałą koniecznością przeciwdziałania rozprzestrzenianiu się epidemii koronawirusa od 17 marca 2020 r. do odwołania Szkoła prowadzi swoją działalność wyłącznie w formie elektronicznej i telefonicznej. Nie przyjmujemy interesantów z zewnątrz.
Proszę o załatwianie spraw i przesyłanie wszelkich dokumentów i wniosków drogą elektroniczną, telefoniczną lub pocztą.
• adres poczty elektronicznej: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
• telefon: 87 567 74 05
• adres: Szkoła Podstawowa nr 10 z Oddziałami Integracyjnymi im. Olimpijczyków Polskich w Suwałkach, ul. Antoniewicza 5, 16-400 Suwałki
W związku z trwającą rekrutacją do klas I szkoły podstawowej i do oddziałów przedszkolnych rodzice mogą wysyłać skany wniosków i innych dokumentów droga mailową na adres szkoły. Wersję papierową wniosku (w zaklejonej kopercie) rodzice mogą wrzucić do skrzynki znajdującej się przy wejściu do szkoły.

 
Materiały do nauki w domu PDF Drukuj
 
Ważna informacja PDF Drukuj


Rekrutacja do klas pierwszych-zmany.pdf

Rekrutacja do oddziałów przedszkolnych-zmiany.pdf
 
Wykaz stacji PDF Drukuj
 
Odwołanie terminu prób sprawności fizycznej PDF Drukuj

Informujemy, że próby sprawności fizycznej do oddziałów sportowych przewidziane w terminie 16-18 marca 2020 r. zostają odwołane.

Informacja o nowych terminach zostanie umieszczona na stronie internetowej szkoły.

 
Wszystko, co musisz wiedzieć PDF Drukuj


Prosimy o zapoznawanie się i stosowanie zaleceń i wskazówek
zawartych w informacjach Ministerstwa Zdrowia i Głównego Inspektora Sanitarnego
– informacje te publikowane są na stronie:


 
Apel Prezydenta Suwałk PDF Drukuj
 
Zawieszenie zajęć PDF Drukuj
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 4 z 115


Copyright © 2013 SP nr 10 w Suwałkach. Webmaster: TG