Ścieżka powrotu

Start

Reforma Edukacji

Fotogaleria

Logowanie
Aktualności
Wesołych Świąt! PDF Drukuj
 
Listy przyjętych i nieprzyjętych do KL1 PDF Drukuj


Lista kandydatów przyjętych i nieprzyjętych do klas I.pdf

 
Listy przyjętych i nieprzyjętych do OP PDF Drukuj

Lista - Przyjęci do oddziałów przedszkolnych.pdf

Lista - Nieprzyjęci do oddziałów przedszkolnych.pdf

 
Jajko wielkanocne PDF Drukuj

W oczekiwaniu na Święta Wielkanocne proponujemy ozdobić wydmuszki lub jajka styropianowe sznurkiem albo włóczką. Powodzenia!
Więcej…
 
Potwierdzenie woli przyjęcia dziecka do szkoły PDF Drukuj
Potwierdzenie woli przyjęcia ucznia do szkoły podstawowej na rok szkolny 2020/2021.pdf

Dokument do wypełnienia>>
 
Potwierdzenie woli przyjęcia dziecka do przedszkola PDF Drukuj
Potwierdzenie woli przyjęcia dziecka do przedszkola lub oddziału przedszkolnego
w szkole podstawowej na rok szkolny 2020/2021[PDF]


Dokument do wypełnienia>>
 
Nauka w domu PDF Drukuj

Internetowe źródła wiedzy, które możesz wykorzystać


Khan Academy – krótkie filmy wyjaśniają poszczególne zagadnienia z zakresu matematyki, biologii, fizyki, chemii, sztuki czy programowania, które potem można przećwiczyć w zadaniach online. Rozwiązując zadania zdobywa się wirtualne trofea.

Pi-Stacja – tu również znajdziecie krótkie wideo-tutoriale matematyczne, obejmujące cały zakres podstawy programowej z matematyki dla szkoły podstawowej. Do poszczególnych tematów są też przygotowane zadania i ćwiczenia online.

Baza wiedzy fundacji Adamed SmartUp – wideo i nie tylko – popularyzatorzy nauki prezentują rozmaite tematy z dziedziny biologii, chemii i fizyki

Pan Belfer – wideo-lekcje chemii nagrane przez przebojowego nauczyciela Dawida Łasińskiego. Zgodne z podstawą programową.

Mówiąc inaczej – kanał YouTube o języku polskim i jego subtelnościach.

Uniwersytet Dzieci – kanał na YouTube Fundacji Uniwersytet Dzieci zawiera filmy z zakresu edukacji przyrodniczej, społecznej, technologicznej ale jest tu też sporo materiałów o emocjach i radzeniu sobie z nimi oraz takich, które pomogą dzieciom zyskać większą samoświadomość.

Crazy Nauka – największy polski popularnonaukowy blog, gdzie znajdziecie wiele artykułów na różne naukowe tematy. Rzetelna wiedza, żadnych plotek, czy mitów. Godne zaufania źródło, które warto pokazać dzieciom, przy okazji można przegadać temat weryfikowania informacji i odróżniania faktów od mitów – ten temat też poruszają autorzy Crazy Nauki.

 

Platformy do ćwiczeń online

Więcej…
 
Dyrektor szkoły informuje PDF Drukuj
Szanowni Państwo,
Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 10 z Oddziałami Integracyjnymi im. Olimpijczyków Polskich w Suwałkach uprzejmie informuje, że w związku z zaistniałą koniecznością przeciwdziałania rozprzestrzenianiu się epidemii koronawirusa od 17 marca 2020 r. do odwołania Szkoła prowadzi swoją działalność wyłącznie w formie elektronicznej i telefonicznej. Nie przyjmujemy interesantów z zewnątrz.
Proszę o załatwianie spraw i przesyłanie wszelkich dokumentów i wniosków drogą elektroniczną, telefoniczną lub pocztą.
• adres poczty elektronicznej: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
• telefon: 87 567 74 05
• adres: Szkoła Podstawowa nr 10 z Oddziałami Integracyjnymi im. Olimpijczyków Polskich w Suwałkach, ul. Antoniewicza 5, 16-400 Suwałki
W związku z trwającą rekrutacją do klas I szkoły podstawowej i do oddziałów przedszkolnych rodzice mogą wysyłać skany wniosków i innych dokumentów droga mailową na adres szkoły. Wersję papierową wniosku (w zaklejonej kopercie) rodzice mogą wrzucić do skrzynki znajdującej się przy wejściu do szkoły.

 
Materiały do nauki w domu PDF Drukuj
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 4 z 115


Copyright © 2013 SP nr 10 w Suwałkach. Webmaster: TG