Ścieżka powrotu

Start

Reforma Edukacji

Fotogaleria

Logowanie
Aktualności
PODSUMOWANIE KONKURSU MATEMATYCZNEGO „KANGUR 2019” PDF Drukuj
12.06.2019r. w Centrum Edukacji Nauczycieli w Suwałkach odbyła się uroczystość podsumowania wyników XXVIII edycji Międzynarodowego Konkursu Matematycznego „KANGUR 2019” dla regionu suwalskiego. Udział  w niej wzięli uczniowie z tytułem laureata lub wynikiem bardzo dobrym, ich rodzice, nauczyciele i szkolni koordynatorzy konkursu. W naszej szkole w konkursie brało udział 107 uczniów z klas II – VIII w  czterech kategoriach wiekowych: „Żaczek”, „Maluch”, „Beniamin” i „Kadet”.
Tytuł laureata w naszej szkole zdobyła Panasiewicz Julia – ucz. kl. IID

Wynik bardzo dobry uzyskali
:
Więcej…
 
Dzień Sportu i Rodziny PDF Drukuj
alt
altPodczas Dnia Sportu i Rodziny świetnie bawili się najmłodsi oraz troszkę starsi. Odwiedzili nas policjanci, strażacy oraz służby Zakładu Dróg i Zieleni. Mieliśmy również pokazy gry na perkusji, naukę tańca, można było sobie zrobić biżuterię z koralików, pomalować twarz i pofarbować włosy. Kibice mogli natomiast obejrzeć róźne gry zręcznościowe i zmagania sportowe na boiskach do siatkówki plażowej.
 
Wręczenie nagród i dyplomów PDF Drukuj
alt
altW miniony poniedziałek odbyła się w naszej szkole uroczystość wręczenia dypomów i nagród. Na auli stawili się zarówno Szkoły Podstawowej nr 10 jak i ostatniego rocznika Gimnazjum nr 7.
 
Lato w mieście PDF Drukuj
 
Zaproszenie na Dzień Sportu i rodziny PDF Drukuj
alt          Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 10 z Oddziałami Integracyjnymi im. Olimpijczyków Polskich w Suwałkach wraz z nauczycielami i uczniami zaprasza wszystkich dziadków, babcie i rodziców uczniów na Dzień Sportu i Rodziny, który odbędzie się 18 czerwca w godz. 9.00 – 11.30 na placu szkolnym. W programie wiele atrakcji: zawody sportowe, turniej szachowy, malowanie twarzy, pokazy muzyczne, kiermasze, pokaz sprzętu ratowniczego, strażackiego i policyjnego i wiele innych. Dobra zabawa gwarantowana.

Ze względu na wysokie temperatury, zalecamy ubranie czapeczek przeciwsłonecznych oraz użycie kremów z filtrem UV. 

 
Słuch na wagę złota! PDF Drukuj
 
 
"Pokonaj Szurpiły" PDF Drukuj

6.06.2019r. odbyła się VII edycja Biegu Przełajowego pn. "Pokonaj Szurpiły". Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy III D ( Karolina Szyszko, Amelia Ciszewska, Łukasz Chałko), III A ( Kuba Żyliński, Przemysław Pacewicz), III B ( Hubert Gryko, Patryk Brzozowski), VII B( Dalicja Kawałko), VIII B (Mateusz Bobrowski, Dominik Wróbel) i VD ( Igor Karczewski).  Uczniowie ci zmagali się z pokonaniem trudnej, terenowej trasy o długości 9 km. Łącznie w zawodach wzięło udział 197 uczestników. Reprezentanci naszej szkoły w ogólnej klasyfikacji wypadli bardzo dobrze, zajmując czołowe miejsca w swoich kategoriach wiekowych. Na szczególne wyróżnienie zasługuje najmłodszy uczestnik Igor Karczewski, który przybiegł w ścisłej czołówce open pokonując wielu dorosłych uczestników.
Wyniki rywalizacji w poszczególnych kategoriach wiekowych reprezentantów naszej szkoły:
Dzieci młodsze:
I miejsce- Igor Karczewski
Dziewczęta- dzieci starsze
III miejsce- Amelia Ciszewska
IV miejsce- Karolina Szyszko
Chłopcy- dzieci starsze
IV miejsce- Kuba Żyliński
V miejsce- Mateusz Bobrowski
VI miejsce- Łukasz Chałko
Serdecznie gratuluję wszystkim uczestnikom,
życzę dalszych sukcesów oraz zapału do podejmowania nowych wyzwań.
Joanna Karczewska
 
Wycieczka do Krakowa PDF Drukuj

W poniedziałek 3 czerwca rozpoczęliśmy wycieczkę. Pierwszym jej punktem był park trampolin w Krakowie, gdzie wszyscy się świetnie bawili. Kolejnym miejscem, które odwiedziliśmy było Auschwitz- Birkenau. Po zwiedzaniu zakwaterowaliśmy się w krakowskim hotelu.
Następnego dnia zwiedzaliśmy to piękne miasto. Wawel, Kościół Mariacki, to wszystko robi wrażenie. Pogoda dopisywała.
Trzeci dzień był zdecydowanie najbardziej emocjonujący. Spędziliśmy go w Parku Rozrywki Energylandia w Zatorze. Wrażeń było co nie miara i każdy znalazł coś dla siebie. Oczywiście najodważniejsi mierzyli się z przerażającymy rollercoasterami i innymi kolejkami. Część obejrzała również spektakularny pokaz samochodowy.
W czwartek wyjechaliśmy do domu. Po drodze spędziliśmy kilka godzin w Warszawie, gdzie mieliśmy czas na małe zakupy oraz pospacerowanie po ZOO. Z mnóstwem wspomnień wróciliśmy do Suwałk.
Julka J.
 
Dobre maniery PDF Drukuj

altalt

W dniu 31 maja w ramach projektu “Kawiarenka” odbył się konkurs “Dobre maniery” dla klas integracyjnych. Przeprowadzono go w czterech etapach. Najpierw wybrane osoby z klas pisały test o dobrych manierach, następnie kolejne osoby nakrywały stół, prezentowały scenkę i plakat. Po podsumowaniu wyników wręczono dyplomy i nagrody w postaci Voucheru do kręgielni w Suwałkach. Nagrody zostały zakupione z projektu finansowanego przez Urząd Miasta, na które przewidziano kwotę 500,00 zł. Konkurs wygrała klasa VII a, a następnie II miejsce klasa III a (gim.), III klasa III c (gim.), IV klasa VIII a oraz V klasa III b (gim.). Gratulujemy!


 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 4 z 103


Copyright © 2013 SP nr 10 w Suwałkach. Webmaster: TG