Ścieżka powrotu

Start

Reforma Edukacji

Fotogaleria

Logowanie
Aktualności
Mistrzostwa Suwałk w Unihokeju Dziewcząt PDF Drukuj

W dniu 28.10.2014 roku w Szkole Podstawowej nr 11 odbyły się Mistrzostwa Suwałk w Unihokeju Dziewcząt Szkół Podstawowych. Brało w nich udział 8 zespołów z Suwalskich szkół podstawowych. Po zaciętej walce i stracie tylko jednej bramki we wszystkich meczach dziewczęta wywalczyły II miejsce w mieście, co dało im awans do Finału Grupy Północnej. Tytuł najlepszej zawodniczki otrzymała Monika Jonio, a tytuł najlepszej bramkarki zawodów Adriana Moroz.
 
Turniej Wojewódzki SOS PDF Drukuj

Dnia 03.11.2014 roku w Mońkach odbył się Turniej Wojewódzki Siatkarskich Ośrodków Szkolnych. Naszą szkołę reprezentowali zawodnicy z klas ID i IID o profilu piłka siatkowa. W pierwszym meczu zawodnicy I klasy przegrali z I klasą S.O.S. Białystok 0:2, natomiast zawodnicy klasy IID wygrali z II klasą S.O.S. Białystok 2:1. W meczu o miejsce pierwsze spotkały się drużyny S.O.S. Suwałki II klasa z S.O.S. Białystok I klasa. Mecz zakończył się zwycięstwem suwalczan 2:0. W turnieju uczestniczył również uczeń naszej szkoły Jakub Krupiński, który reprezentował S.O.S. Białystok III klasę i został uznanym najlepszym zawodnikiem klas III. Nie tylko Kuba został wyróżniony. Najlepszym zawodnikiem klas I został Dawid Rusak, klasy II  Rafał Konopko. Najbardziej cieszy fakt, że aż siedmiu zawodników z naszej szkoły zostało powołanych do kadry wojewódzkiej S.O.S. Z klasy pierwszej: Jakub Zdancewicz, Dawid Rusak, Bartosz Mikielski, z klasy drugiej Rafał Konopko, Karol Duda, Andrzej Nowiczenko, z klasy trzeciej Jakub Krupiński.
 
Ślubowanie PDF Drukuj

Ślubowanie klas pierwszych Szkoły Podstawowej nr 10

 
Dzień Edykacji Narodowej PDF Drukuj
14 października 2014 r. w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej. Samorząd Uczniowski złożył podziękowania i życzenia nauczycielom za trud włożony w przekazywanie wiedzy, za dobre serca, cierpliwość i opiekę. Ponadto przygotował inscenizację pt. „Witamy w niebie”, która w żartobliwy sposób pokazała, że postępowanie uczniów jak i nauczycieli za życia ma znaczny wpływ na decyzję Sądu Ostatecznego u bram Niebios. A z…… nią się zawsze zgadzać trzeba!
 
Aktywny Suwalczanin PDF Drukuj
ZAJĘCIA POZALEKCYJNE REALIZOWANE W RAMACH PROGRAMU ,,AKTYWNY SUWALCZANIN'', FINANSOWANE
ZE ŚRODKÓW MIEJSKIEJ KOMISJI ROZWIĄZYWANIA PROBLEMÓW ALKOHOLOWYCH

W SUWAŁKACH W 2014 ROKU

Informacje na temat zajęć:
  • Pływanie
  • Zajęcia ogólnorozwojowe z elementami gier zespołowych (elem. piłki nożnej)
  • Gry i zabawy z elementami lekkoatletyki
  • Zajęcia ogólnorozwojowe z elementami gimnastyki korekcyjnej
 
Otrzęsiny klas pierwszych PDF Drukuj
22 października 2014 roku w naszej szkole odbyły się otrzęsiny klas I gimnazjum i nowych członków naszej kadry nauczycielskiej. Klasy zmagały się w konkurencjach artystycznych ( rysunek karykatury wychowawcy, projekt mundurku szkolnego), wiedzy o szkole, gracji, orientacji w terenie i innych. Walka była zacięta, poziom wyrównany. Po zakończeniu każdej z konkurencji jury i członkowie SU ogłaszali zwycięzcę danej konkurencji. Na zakończenie przewodniczący SU przyjął oficjalnie nowych uczniów w poczet naszej szkoły. Zabawa była przednia, wrażenia niezapomniane...
Jedno zadanie było przeznaczone dla naszych nowych nauczycieli. Było trochę kwaśne w smaku Zapewniło im to zaszczytne miejsce w społeczności gimnazjalnej.
Uwieńczeniem dnia była dyskoteka zorganizowana w gimnazjum. Młodzież miała możliwość sprawdzenia gibkości ciała i kończyn. Pot i rumieńce na twarzy świadczyły o ogromnym wysiłku wkładanym w tą jakże trudną czynność, a uśmiech świadczył o świetnej zabawie, którą zapewnili nam DJ Mentor i DJ Rouse.
 
Doradca zawodowy PDF Drukuj

Doradca zawodowy


p. Agnieszka Zackiewicz
z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Suwałkach 
Nasz ślad w Afryce - dyskoteka charytatywna PDF Drukuj

alt      W dniu 16 października 2014 r. uczniowie naszej szkoły już po raz piąty uczestniczyli w charytatywnej dyskotece zorganizowanej przez zespół gimnazjalistów realizujących projekt edukacyjny oraz Samorząd Uczniowski klas IV-VI. Celem akcji było połączenie dobrej zabawy z pomocą uczniom w Malawi.
      Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji: można było spróbować słodkości, wyszperać w koszu niespodzianek ulubioną maskotkę, sprawdzić się w różnych konkursach oraz wziąć udział w losowaniu nagród. Szkoła realizuje projekt „Adopcja na odległość” wspierający edukację afrykańskich dzieci od 2010 roku. Dzięki ofiarności uczestników dyskoteki (zebrano 504 zł) nasi szkolni przyjaciele: Maria, Emily i Teresa będą mogli kontynuować naukę w nowym roku szkolnym. Podopieczne uczą się i mieszkają w stolicy kraju Lilongwe. Uczestnicy imprezy przekonali się, że można połączyć przyjemne z pożytecznym.

Wszystkim darczyńcom serdecznie dziękujemy.

 
AKADEMIA PORGRAMOWANIA PDF Drukuj
GIMNAZJALISTO!
Interesujesz się informatyką i chciałbyś nauczyć się programować?
Zgłoś się do Strefy Programowania i poznaj język przyszłości!

Kiedy będą odbywać się zajęcia?
Zajęcia w Strefach będą odbywać się w soboty, w poniższych terminach;
25.10.2014r.
08.11.2014r. 15.11.2014r. 22.11.2014r. 29.11.2014r.
06.12.2014r. (w pracowni komputerowej Gimnazjum nr 7 w Suwałkach)
w godzinach: 9.00-12.00

Na zajęciach:
1.Nauczysz się języków programowania i będziesz rozwiązywać zadania algorytmiczne
2. Przekażemy Ci omówienia rozwiązań zadań i stworzonych programów w danym języku
3. Będziesz miał możliwość konsultacji, zadawania pytań online
4. Otrzymasz prezentację rozwiązań wzorcowych

Dlaczego warto być w Strefie?
- Poznasz ludzi o podobnych zainteresowaniach
- Nauczysz się współpracy w grupie i przełamiesz bariery w uczeniu się informatyki
- Informatyka jest ciekawa i umożliwia znalezienie dobrej pracy w przyszłości.

Kontakt do Twojej Strefy Programowania:
nauczyciel informatyki  Gimnazjum nr 7 w Suwałkach
Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Liczba miejsc ograniczona.


 
« pierwszapoprzednia71727374757677787980następnaostatnia »

Strona 72 z 85


Copyright © 2013 SP nr 10 w Suwałkach. Webmaster: TG