Ścieżka powrotu

Start

Reforma Edukacji

Fotogaleria

Logowanie
Aktualności
Z Misiem UśMichem PDF Drukuj

Wyniki konkursu

organizowanego przez Urząd Miejski w Suwałkach z okazji
Światowego Dnia Pluszowego Misia (25 listopada 2014 r.) 
na najciekawsze zdjęcie / fotomontaż / grafikę z suwalskim Misiem UśMichem.

Damian Krakowski - I miejsce (pomysłowość i dowcip)
Arkadiusz Czarnecki - II miejsce (promocja marki Suwałki Blues Festiwal)
Paulina Zubrzycka - VI miejsce (świąteczna atmosfera)

Wymienione osoby zostały nagrodzone gadżetami z logiem "Pogodnych Suwałk".
 
Reprezentacja S.O.S. podlaskie najlepsza w makroregionie PDF Drukuj
W dniach 22-23.11.2014 odbył się turniej makroregionalny Siatkarskich Ośrodków Szkolnych. W zawodach udział wzięły reprezentacje 4 województw: podlaskiego, mazowieckiego, warmińsko – mazurskiego i lubelskiego. Po wcześniejszym zajęciu pierwszego miejsca w Mistrzostwach Województwa Podlaskiego przez siatkarzy S.O.S. Gimnazjum nr 7 w Suwałkach to właśnie oni stanowili większość w reprezentacji naszego województwa. Drużyny składały się z zawodników z rocznika 2000 i 2001. Turniej rozgrywany był systemem każdy z każdym. Pierwsze sety rozgrywały między sobą roczniki młodsze 2001, drugie i trzecie sety roczniki starsze 2000. Siatkarze z województwa podlaskiego okazali się bezkonkurencyjni.

Zajęli pierwsze miejsce nie tracąc ani jednego seta w turnieju.

Wyniki meczów:
Więcej…
 
Rozkręcamy społecznie PDF Drukuj
Młodzież naszej szkoły wzięła udział w akcji organizowanej przez stowarzyszenie „Mierz wysoko” ROZKRĘCAMY SPOŁECZNIE – MŁODZIEŻ LOKALNIE ZAANGAŻOWANA TWORZY FILMOWE REKLAMY SPOŁECZNE
Dzięki dofinansowaniu ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w tym roku realizowane są cykle warsztatów łączących film i działania społeczne.
W trzech miejscach w Polsce- w Nowym Tomyślu, Suwałkach oraz Koczargach grupy gimnazjalistów wzięły udział w cyklu warsztatów, podczas których poznali pierwsze tajniki sztuki  filmowej i jednocześnie zastanawiali się nad swoim miejscem w lokalnej społeczności.
Więcej…
 
I Międzynarodowy Turniej Niepodległości w Piłce Siatkowej PDF Drukuj

W niedzielę 09.11.2014 zakończył się trwający trzy dni I Międzynarodowy Turniej Niepodległości w Piłce Siatkowej Młodzików o Puchar Prezydenta Miasta Suwałk. Zwycięzcą turnieju została drużyna gospodarzy z Suwalskiego Uczniowskiego Klubu Sportowego Siatkówki, która wygrała wszystkie mecze. W rozgrywkach udział wzięło 5 drużyn: SUKSS Suwałki, MKS MDK Warszawa, UKS Suchanik Gdańsk, Alytus, Druskienniki. Mecze rozgrywane były systemem każdy z każdym, po 3 sety bez względu na wynik. Wysoki poziom turnieju ( MKS MDK Warszawa – kilkukrotny zdobywca medali Mistrzostw Polski, Druskienniki – Mistrz Litwy w sezonie 2011/2012 i 2012/2013, Alytus – Mistrz Litwy 2013/2014) przyciągnął wielu kibiców. Mecze suwałczan rozgrywane były przy pełnych trybunach, około 300 kibiców. 

Więcej…
 
Mistrzostwa Suwałk w Siatkówce Dziewcząt PDF Drukuj

W dniu 4.11.2014 roku w Szkole Podstawowej nr 6 w Suwałkach odbyły się Mistrzostwa Suwałk w Siatkówce Dziewcząt Szkół Podstawowych. W zawodach startowało 7 szkół podstawowych. Dziewczęta z naszej szkoły stoczyły pięć meczy z czego przegrały tylko z zawodniczkami  z Szkoły Podstawowej nr 5. Wynik ten dał szkole II miejsce i awans do Finału Grupy Północnej, który odbędzie się w Sokółce 8 grudnia. Tytuł najlepszej zawodniczki otrzymała Urszula Grzymkowska Gratulujemy !!!
 
Mistrzostwa Suwałk w Unihokeju Dziewcząt PDF Drukuj

W dniu 28.10.2014 roku w Szkole Podstawowej nr 11 odbyły się Mistrzostwa Suwałk w Unihokeju Dziewcząt Szkół Podstawowych. Brało w nich udział 8 zespołów z Suwalskich szkół podstawowych. Po zaciętej walce i stracie tylko jednej bramki we wszystkich meczach dziewczęta wywalczyły II miejsce w mieście, co dało im awans do Finału Grupy Północnej. Tytuł najlepszej zawodniczki otrzymała Monika Jonio, a tytuł najlepszej bramkarki zawodów Adriana Moroz.
 
Turniej Wojewódzki SOS PDF Drukuj

Dnia 03.11.2014 roku w Mońkach odbył się Turniej Wojewódzki Siatkarskich Ośrodków Szkolnych. Naszą szkołę reprezentowali zawodnicy z klas ID i IID o profilu piłka siatkowa. W pierwszym meczu zawodnicy I klasy przegrali z I klasą S.O.S. Białystok 0:2, natomiast zawodnicy klasy IID wygrali z II klasą S.O.S. Białystok 2:1. W meczu o miejsce pierwsze spotkały się drużyny S.O.S. Suwałki II klasa z S.O.S. Białystok I klasa. Mecz zakończył się zwycięstwem suwalczan 2:0. W turnieju uczestniczył również uczeń naszej szkoły Jakub Krupiński, który reprezentował S.O.S. Białystok III klasę i został uznanym najlepszym zawodnikiem klas III. Nie tylko Kuba został wyróżniony. Najlepszym zawodnikiem klas I został Dawid Rusak, klasy II  Rafał Konopko. Najbardziej cieszy fakt, że aż siedmiu zawodników z naszej szkoły zostało powołanych do kadry wojewódzkiej S.O.S. Z klasy pierwszej: Jakub Zdancewicz, Dawid Rusak, Bartosz Mikielski, z klasy drugiej Rafał Konopko, Karol Duda, Andrzej Nowiczenko, z klasy trzeciej Jakub Krupiński.
 
Ślubowanie PDF Drukuj

Ślubowanie klas pierwszych Szkoły Podstawowej nr 10

 
Dzień Edykacji Narodowej PDF Drukuj
14 października 2014 r. w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej. Samorząd Uczniowski złożył podziękowania i życzenia nauczycielom za trud włożony w przekazywanie wiedzy, za dobre serca, cierpliwość i opiekę. Ponadto przygotował inscenizację pt. „Witamy w niebie”, która w żartobliwy sposób pokazała, że postępowanie uczniów jak i nauczycieli za życia ma znaczny wpływ na decyzję Sądu Ostatecznego u bram Niebios. A z…… nią się zawsze zgadzać trzeba!
 
« pierwszapoprzednia71727374757677787980następnaostatnia »

Strona 72 z 86


Copyright © 2013 SP nr 10 w Suwałkach. Webmaster: TG