Ścieżka powrotu

Start

Reforma Edukacji

25 lat szkoły

Fotogaleria

Logowanie
Aktualności
Jesienne Mistrzostwa LZS W Lekkiej Atletyce PDF Drukuj

W środę 3 października 2013 odbyły się JESIENNE MISTRZOSTWA ZRZESZENIA LZS W LEKKIEJ ATLETYCE SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH
Nasze Gimnazjum zajęło 1 miejsce. Gratulujemy wszystkim zawodnikom!!!!
Więcej…
 
Liga La PDF Drukuj

We wtorek, 24 września 2013 r., na stadionie lekkoatletycznym Ośrodka Sportu i Rekreacji w Suwałkach przy ul. Wojska Polskiego 17, odbyły się zawody lekkoatletyczne pn. Finał Grupy Północnej Ligi LA gimnazjum. Organizatorem imprezy był Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Suwałkach.

W zawodach uwzięło udział po 15 zespołów uczniów gimnazjów (dziewcząt i chłopców). Najlepszym szkołom przygotowano dyplomy i puchary.
Do Finału Wojewódzkiego awansował zespól dziewcząt z naszej szkoły!!!
Gratulujemy!!!
Więcej…
 
Spotkanie z Wojciechem Baturą PDF Drukuj

16.10.2013 r. uczniowie dwóch klas naszego gimnazjum wraz z opiekunami: H.Gładkowską, I.Wiszniewską i R.Duroł wzięli udział w spotkaniu z Wojciechem Baturą które odbyło się w Centrum Edukacji Nauczycieli w Suwałkach. Wojciech Batura to mieszkający w Augustowie znawca regionu, autor przewodników turystycznych, historyk. Temat spotkania: „Historia i dzień dzisiejszy Kanału Augustowskiego”. Pan Wojciech Batura przedstawił ciekawą prezentację multimedialną, uzupełniając ją wykładem. Na koniec spotkania zaprezentował swoje książki.

Więcej…
 
Nasz ślad w Afryce – dyskoteka charytatywna PDF Drukuj
W dniu 28 października 2013 r. uczniowie klas IV-VI uczestniczyli w charytatywnej dyskotece zorganizowanej przez Szkolne Koło Caritas i Samorząd Uczniowski. Celem akcji było połączenie dobrej zabawy z pomocą potrzebującym rówieśnikom w dalekiej Malawi (w Afryce). Podczas dyskoteki nie zabrakło zarówno atrakcji jak i hojnych serc ofiarodawców. Można było spróbować słodkości, wybrać prezenty z  kosza obfitości,  sprawdzić się w różnych konkursach oraz wziąć udział w losowaniu nagród. Już czwarty rok nasza szkoła realizuje projekt „Adopcja na odległość” wspierający edukację afrykańskich dzieci. Koordynatorem projektu jest pani Bożena Pojawa.
Więcej…
 
Ślubowanie klas I PDF Drukuj

Dnia 24.X.2013r. w Zespole Szkół nr 10 w Suwałkach odbyło się oficjalne i uroczyste przyjęcie najmłodszych dzieci w poczet uczniów klas I. Ślubowanie przyjęły oddziały klas pierwszych.

Więcej =>>

 
Dokumentacja Rady Rodziców PDF Drukuj
* * * * * * * * * * ** * * * * * * * * * * * * * * * * * *

Więcej…
 
Europejski Dzień Języków PDF Drukuj
3 października odbył się w naszej szkole Europejski Dzień Języków, który oficjalnie w Europie obchodzony jest 26 września. Chcieliśmy przypomnieć, jak ważną rolę odgrywa nauka języków obcych. Uczniowie klas Vb i VIe pod przewodnictwem pani Doroty Karmiłowicz i Ewy Michniewicz przygotowali wiele ciekawych scenek, podczas których można było nauczyć się powitań w różnych europejskich językach, posłuchać śmiesznych dialogów i wziąć udział w  quizach. Najlepsi uczniowie oczywiście otrzymali słodkie upominki
 
Najserdeczniejsze życzenia PDF Drukuj
Z okazji Dnia Edukacji Narodowej składamy  wyrazy serdecznego podziękowania Dyrekcji,  Nauczycielom i Pracownikom naszej szkoły za trudną i odpowiedzialną pracę z dziećmi i młodzieżą.
 
To dzięki Państwa zaangażowaniu i umiłowaniu zawodu kolejne pokolenia mogą pogłębiać wiedzę i kształtować umysły.
 
Życzymy, aby przywiązanie i wdzięczność uczniów, a nierzadko również absolwentów szkół, wynagradzały Państwu trud niełatwej pracy, i stanowiły dowód na to,  jak ogromną rolę spełniliście Państwo w ich życiu.
 
Niech każdego dnia towarzyszy Państwu pogoda ducha oraz twórcza pasja przekazywania wiedzy, kształtowania postaw młodych ludzi i wpływania na ich życiowe wybory.

UCZNIOWIE
 
Jesienne Mistrzostwa LZS w Lekkiej Atletyce PDF Drukuj
30 września odbyły się Jesienne Mistrzostwa LZS w Lekkiej Atletyce. Szkołę Podstawową nr 10 reprezentowali uczniowie klasy sportowej o profilu lekka atletyka. Były to pierwsze zawody po długiej przerwie wakacyjnej.
Znakomite starty zanotowali Marcin Miszkiel, który wygrał skok w dal oraz zajął 2 miejsce w biegu na 100 m. Dawid Dzierżyk z kolei wygrał bieg na 1000 m. oraz skok wzwyż. Dwa medale dołożył Sebastian Jaroszczuk, który wygrał w rzucie oszczepem,w pchnięciu kulą był drugi.
Z dziewcząt na 3 miejscu w skoku w dal znalazła się Weronika Andruszkiewicz, a jej pozostałe koleżanki startujący w innych konkurencjach były blisko podium. W sztafecie dziewcząt w skład w której wchodziły: Wiktoria Cherubin, Weronika Andruszkiewicz, Zuzanna Dzienisiewicz oraz Wiktoria Kisłowska nasze reprezentantki zajęły bardzo dobre drugie miejsce, natomiast chłopcy w składzie: Dawid Dzierżyk, Marcin Miszkiel, Patryk Bogdanowicz, Michał Jarmołowski zajęli trzecią lokatę. Dzięki tym wynikom szkoła zajęła trzecie miejsce w klasyfikacji Szkół Miejskich. Opiekunem był Rafał Gwiazdowski.
 
« pierwszapoprzednia71727374następnaostatnia »

Strona 73 z 74


Copyright © 2013 SP nr 10 w Suwałkach. Webmaster: TG