Ścieżka powrotu

Start

Reforma Edukacji

Fotogaleria

Logowanie
Aktualności
Zimowe Mistrzostwa Polski PDF Drukuj


Zimowe Mistrzostwa Polski 15-to latków w Ostrowcu Świątokrzyskim zakończyły się sukcesem naszego zawodnika Piotra Sadłowskiego, choć w pierwszych dniach pech go nie opuszczał. Podopieczny Łukasza Drucisa, w ostatni dzień zawodów zdobył srebro na dystansie 100m w stylu dowolnym jednak trzykrotnie zajmował czwarte miejsca. Od brązowego medalu w finale 50 m motylkiem dzieliły go 0.02 sek., a do wicemistrza Polski 0.05 sek.

Piotrkowi udał się poprawić swoje rekordy życiowe i klubu w eliminacjach i finałach. 50 m motylkiem 15 i 16-latków poprawił o 0.39 sek., a na tym samym dystansie grzbietowym jest rekordzistą w kat. 15 (poprawiony wynik o 0.77 sek.), 16 – 17 i 18-latków. 

Również całkiem dobrze spisali się pozostali suwalczanie poprawiając swoje tzn. życiówki startując zarówno w MP 15-latków w Ostrowcu Świętokrzyskim jak i MP 14-latków w Olsztynie..  

 

 
Specjalista z wyboru PDF Drukuj
 
Jesteśmy Mistrzami Województwa PDF Drukuj
JESTEŚMY MISTRZAMI WOJEWÓDZTWA W SIATKÓWCE CHŁOPCÓW!!!!!!!!!!!!!

03.03.2015 roku w hali sportowej Gimnazjum nr 15 w Białymstoku odbył się Finał Gimnazjady Województwa Podlaskiego w siatkówce chłopców. W turnieju udział wzięły cztery najlepsze drużyny województwa wyłonione w drodze eliminacji: Gimnazjum nr 7 w Suwałkach, Gimnazjum w Mońkach, Gimnazjum nr 15 w Białymstoku oraz Gimnazjum nr 3 w Augustowie. Zawodnicy Siatkarskiego Ośrodka Szkolnego Gimnazjum nr 7 w Suwałkach zajęli pierwsze miejsce wygrywając pierwszy mecz półfinałowy z Gimnazjum nr 3 w Augustowie 2:0. W finale suwalczanie spotkali się z świetnie dysponowaną tego dnia drużyną z Moniek. Mecz finałowy stał na bardzo wysokim poziomie.

Więcej…
 
Finał Gimnazjady w pływaniu PDF DrukujW Finale Gimnazjady Województwa Podlaskiego w pływaniu która odbyła się w dniu 4.03.2015 na pływalni suwalskiego Aquaparku startowało 15 uczniów naszej szkoły. W kategorii kobiet i mężczyzn zajeliśmy dwa drugie miejsca.
Gratulujemy wszystkim uczestnikom zawodów jak i ich trenerom Katarzynie Salweckiej i Łukaszowi Drucis. 
"Dzień otwarty" w naszej szkole PDF Drukuj
28 lutego 2015r. odbył się „Dzień otwarty” w Zespole Szkół nr 10.
Nauczyciele ze szkoły podstawowej przygotowali uczniom i ich rodzicom różnego rodzaju zajęcia: z języka angielskiego,  przyrodnicze, komputerowe
, świetlicowe i sportowe. W bibliotece dzieci spotkały się z krasnoludkami. Dużym zainteresowaniem cieszyły się fragmenty lekcji z wykorzystaniem tablic interaktywnych. Ponadto przyszli uczniowie i ich rodzice mogli obejrzeć pracownie i porozmawiać z nauczycielami.

W gimnazjum uczniowie klas szóstych wzięli udział w otwartych lekcjach – języka niemieckiego, języka angielskiego, biologii, zajęciach technicznych z papieroplastyki, zajęciach kodowania. Nasi goście mogli obejrzeć prace malarskie oraz zdjęcia wykonywane na zajęciach artystycznych

Po lekcjach otwartych gośćmi zajął się Samorząd Uczniowski. Nasze „wiedźmy i książęta” zawładnęli śmiałkami w grze terenowej i karaoke. 
Razem tworzymy lepszy Internet PDF Drukuj

altDzień Bezpiecznego Internetu (DBI) obchodzony jest z inicjatywy Komisji Europejskiej od 2004 roku i ma na celu inicjowanie i propagowanie działań na rzecz bezpiecznego dostępu dzieci i młodzieży do zasobów internetowych.

W  naszym gimnazjum podczas lekcji informatyki uczniowie zapoznawali się z zagadnieniami promującymi bezpieczne korzystanie z zasobów internetowych oraz zagrożeniami czyhającymi na nich w sieci.
Podsumowaniem akcji DBI pod hasłem "Razem tworzymy lepszy Internet"  było wydarzenie 26 lutego podczas którego przeprowadzono konkurs dla młodzieży.
Zwycięską drużyną okazali się reprezentanci klas drugich w składzie: Damian z 2a, Bartek z 2b i Jakub z 2d. Drugie miejsce zajęli uczniowie klas trzecich w składzie: Ewelina, Karolina i Tobiasz z klasy 3 c. Trzecie miejsce przypadło klasom pierwszym reprezentowanym przez Michała z 1b, Mateusza z 1d i Mateusza z 1e. Uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy.
Następnie przedstawiciel Komendy Miejskiej Policji Pani Małgorzata Lipska oraz nasza szkolna psycholog Pani Nadin Al-Khamis przedstawiły młodzieży prezentacje dotyczące odpowiedzialności karnej i społecznej grożącej za niewłaściwe postępowanie w Internecie.

 


Organizatorzy: Teresa Gajewska, Mariusz Biegasik, Bogdan Kościuch


alt
 
Mediacje rówieśnicze PDF Drukuj


Masz jakiś problem?

Chcesz z kim o tym porozmawiać?

Nie chcesz w to mieszać nauczycieli?

Mamy na to radę, przyjdź na mediacje i porozmawiaj o swoich
problemach z rówieśnikami.

Wszystkie informacje zostaną między nami i nikt się o tym nie dowie
a twój problem zostanie rozwiązany!

Czekamy na ciebie w sali 321!

 

Aktualna lista mediatorów:

  

LP

Imię i nazwisko

klasa

1.

Katarzyna Trusiło

3 a

2.

Sandra Kaszubska

3 b

3.

Dominik Żyła

3 c

4.

Arkadiusz Czarnecki

3 d

5.

Mateusz Mendak

3 d

6.

Bartosz Nowialis

3 d

7.

Natalia Skrocka

3 e

 

 
XII Spartakiada Integracyjna Szkół Podstawowych PDF Drukuj
alt25 lutego 2015 roku w Zespole Szkół nr 3 odbyła się XII Spartakiada Integracyjna Szkół Podstawowych. Szkoła Podstawowa nr 10, jak co roku wystawiła 12 osobową ekipę zawodników składającą się z uczniów, uczących się w klasach od 1 do 6. Opiekunami naszych zawodników byli Pani Halina Korzun i Marek Krejpcio. W spartakiadzie wystartowało 6 ekip, ze Szkół Podstawowych, oraz Ośrodków Wychowawczych z Suwałk i Augustowa. W tym roku gospodarze okazali się bezkonkurencyjni. Nasza drużyna zajęła 3 miejsce. Ale i tak najważniejsza była wspaniała rywalizacja, dobra zabawa i integracja uczestników niepełnosprawnych ze sprawnymi rówieśnikami, którzy pomagali przy wykonywaniu konkurencji. Na koniec wszystkie drużyny otrzymały puchary za uczestnictwo, a każdy zawodnik złoty medal na szyję, nie zabrakło też dla każdego torby pamiątek i słodyczy. Dziękujemy wszystkim zawodnikom za start i zaangażowanie, za rok też na pewno wystartujemy
. alt
 
 
XXI SUWALSKA LIGA SZKOLNA W SZACHACH PDF Drukuj

altW dniach 14-15 lutego 2015 roku w Zespole Szkół Nr 3 w Suwałkach został rozegrany  5 turniej Suwalskiej Ligi Szkolnej w szachach . W zawodach wystartowało osiemdziesięciu osmiu zawodników.  Naszą Szkołę reprezentowało osmiu  zawodników z Gupy „A” klasy O-II  i  osmiu zawodników z Grupy „B” klasy starsze.

 Wyniki drużynowe piątego turnieju XXI Suwalskiej Ligi Szkolnej w szachach dostępne są tutaj i tutaj  alt

 
« pierwszapoprzednia71727374757677787980następnaostatnia »

Strona 73 z 91


Copyright © 2013 SP nr 10 w Suwałkach. Webmaster: TG