Ścieżka powrotu

Start

Reforma Edukacji

Fotogaleria

Logowanie
Aktualności
Sportowiec Szkoły 2016 PDF Drukuj
alt

Regulamin

Nominacje
 
Witaj maj, 3 Maj! PDF Drukuj

alt29 kwietnia w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia poświęcona 225. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 maja. W jej przygotowanie zaangażowani byli uczniowie z klas: Vb, VId oraz IVb. Przypomnieli oni tło historyczne wydarzeń z 3 maja 1791 roku oraz przybliżyli okoliczności uchwalenia tego doniosłego dokumentu. W zaprezentowanej scence wyjaśnili, dlaczego jest to tak ważny dzień dla naszego kraju. Uroczystość wzbogaciły piękne wiersze i piosenki patriotyczne.

alt

 
MACMILLAN LOWER SECONDARY SCHOOL TOURNAMENT PDF Drukuj
Jest nam niezmiernie miło poinformować, że Karol Duda z klasy III D, uczeń pani Iwony Jóźwiak zajął I miejsce, a Kinga Jacewicz z klasy III B, uczennica pani Marzeny Wolskiej  III miejsce  w  drugiej edycji międzyszkolnego konkursu MACMILLAN LOWER SECONDARY SCHOOL TOURNAMENT  zorganizowanego przez Gimnazjum nr 2 w Suwałkach.
 
Szkolny Konkurs Wiedzy o Janie Pawle II PDF Drukuj
alt10 maja 2016 roku w naszej szkole odbył się Szkolny Konkurs Wiedzy
 „Jan Paweł II – Apostoł Bożego Miłosierdzia”
Wyniki Konkursu:

I
miejsce – Łukasz Wojczulis z kl. V B
II
miejsce – Patrycja Kamińska z kl. VI A
III
miejsce – Krzysztof Taraszkiewicz z kl. V B
wyróżnienie – Zuzanna Słabińska z kl. IV C

Gratulujemy

 
Finał Igrzysk Województwa Podlaskiego w Siatkówce Chłopców PDF Drukuj
W dniu 21 kwietnia 2016 roku w Białymstoku odbył się Finał Igrzysk Województwa Podlaskiego w Siatkówce Chłopców. W turniej głównym udział wzieły cztery druzyny: SP 12 Białystok, SP Tykocin, SP 2 Sokółka i SP 10 Suwałki. Po zaciętej walce w meczu o pierwsze miejsce SP 12 Białystok wygrał 2:1 z naszymi chłopcami z SP 10. W meczu o trzecie miejsce lepsi okazali się uczniowie z Sokółki. Srebni medaliści Igrzysk Województwa Podlaskiego to: Paweł Popławski, Kacper Chmielewski, Kacper Stawicki, Jakub Meller, Jakub Krzyżewski, Łukasz Chałko, Hubert Gryko, Patryk Ostaszewski, Adrian Andruszkiewicz, Igor Jasielon i Patryk Harackiewicz który został wybrany najlepszym zawodnikiem naszej dryżyny. Chłopcy są uczniami klasy sportowej o profilu piłka siatkowa. Opiekunem srebnych medalistów jest Pan Kamil Skrzypkowski.
alt alt alt
 
LIGA SZKOLNA W SZACHACH W ROKU SZKOLNYM 2015/2016 PDF Drukuj

altZakończyła się XXII edycja Suwalskiej Ligi Szkolnej Szkół Podstawowych  w Szachach .W okresie  od września 2015 roku  do kwietnia 2016 roku   rozegranych zostało  piętnaście turniejów szachowych. W grupie A (klas I-III) wzięło udział 113 uczestników, w grupie B( klas IV-VI) wzięło udział 90 uczestników.Miło mi poinformować, iż w klasyfikacji drużynowej Szkoła Podstawowa nr 10 w Suwałkach zajęła III  miejsce. Więcej…
 
Apel patriotyczny PDF Drukuj
Dnia 26.04.2016 roku na auli Zespołu Szkół nr 10 odbył się apel patriotyczny. W jego przygotowaniu wzięło udział niemalże 150 osób.  Część młodzieży i nauczycieli przygotowała przez siebie utwory przybliżające nam fragment historii naszej ojczyzny. Wspólne śpiewanie przy klimatycznym ognisku było esencją apelu, którego każda obecna na nim osoba  tworzyła jakąś cząstkę.

 
Jaką szkołę wybrać? PDF Drukuj


I N F O R M A T O R
dla kandydatów do szkół ponadgimnazjalnych i policealnych
w Suwałkach oraz na kwalifikacyjne kursy zawodowe
na rok szkolny 2016/2017.pdf

 
SUKSS w Finale Mistrzostw Polski Młodzików PDF Drukuj
Finał Mistrzostw Polski w młodzieżowej piłce siatkowej to turniej do którego wiedzie długa droga i w którym uczestniczy 8 najlepszych zespołów w kraju. Aby znaleźć się w tej elicie należy rozegrać pierwszy etap – Mistrzostwa Województwa (awansują trzy zespoły), drugi - Ćwierćfinał Mistrzostw Polski (awansują dwa zespoły), trzeci - Półfinał Mistrzostw Polski (awansują dwa zespoły). Konkurencja jest bardzo duża i mocna bo w tym roku w kategorii młodzika udział brały aż 203 drużyny z całej Polski. Właśnie taką drogę przebyli siatkarze SUKSS Suwałki, którzy w dniach 23-24.04.2016r. we Wrocławiu wywalczyli awans do Finału Mistrzostw Polski Młodzików.
W Półfinale Mistrzostw Polski Młodzików we Wrocławiu uczestniczyły zespoły: SUKSS Suwałki, Gwardia Wrocław, AZS 2020 Częstochowa, Maraton-LNG Świnoujście. Turniej rozgrywany był systemem każdy z każdym.
W pierwszym meczu Suwalczanie spotkali się z zespołem AZS 2020 Częstochowa. Mecz był bardzo wyrównany i zakończył się wynikiem 2:1 dla Częstochowy (25:18, 21:25, 15:13).
Więcej…
 
« pierwszapoprzednia71727374757677787980następnaostatnia »

Strona 80 z 113


Copyright © 2013 SP nr 10 w Suwałkach. Webmaster: TG