Ścieżka powrotu

Start

Reforma Edukacji

25 lat szkoły

Fotogaleria

Logowanie
Błąd
 • JFolder::files: Ścieżka nie prowadzi do katalogu:
 • JFolder::files: Ścieżka nie prowadzi do katalogu:
Uwaga
 • JW_SIG_PRG
 • JW_SIG_PRG
 • Aktualności
  Życzenia Świąteczne PDF Drukuj
  Gdy nadejdą Święta niech nadzieja i radość zastukają do Waszych drzwi,
  a Nowy Rok przyniesie pomyślność i szczęście każdego dnia.
  Radosnych Świat Bożego Narodzenia oraz pomyślności w Nowym Roku


  życzy dyrektor Zespołu Szkół nr 10 w Suwałkach.
   
  Nasza szkoła AMBASADOREM Suwalskiej Kampanii Białej Wstążki 2013 PDF Drukuj
  {gallery}fotogal13_14/gim13_14/19_bw{/gallery}
   
  Wicemistrzynie Polski PDF Drukuj

  W dniach14-15 grudnia w Białymstoku odbyły się Drużynowe Mistrzostwa Polski w Badmintonie. Uczennice naszej szkoły zawodniczki Suwalskiego Klubu Badmintona w składzie: Karolina Jodzio, Ewelina Podziewska, Jolanta Szymańska i Beata Michaluk wywalczyły II miesce.  Pokonały UKS Hubal Białystok 4:1 i MKB Orlicz Suchedniów 3:2.
  W finale ulegy 3:2  STB Energia Lubliniec.
  GRATULUJEMY!
   
  Szlachetna Paczka PDF Drukuj
  W tym roku przyłączyliśmy się do akcji Szlachetna Paczka.
  Obdarowana rodzina składa serdeczne podziękowania wszystkim uczniom i nauczycielom naszej szkoły.
  {gallery}fotogal13_14/gim13_14/18_szlpacz{/gallery}


   
  Podsumowanie Kampanii BIAŁA WSTĄŻKA PDF Drukuj
   Nasza szkoła po raz drugi wzięła udział w kampanii przeciw przemocy "BIAŁA WSTĄŻKA". 6 grudnia 2013r. miało miejsce uroczyste podsumowanie działań przeprowadzonych w ramach tego przedsięwzięcia. Odbyło się rozstrzygnięcie konkursów plastycznych i fotograficznego, a także ogłoszenie wyników wyborów "Dżentelmena Szkoły" na poszczególnych poziomach.
          Uczniowie klasy IIIa gimnazjum pod kierunkiem nauczycielek - opiekunek Samorządu Uczniowskiego przygotowali pantomimę na podstawie bajki terapeutycznej pt. "Kamień i łódka". Rolę lektorów przyjęli nauczyciele, którzy wystąpili razem z uczniami, użyczając młodym aktorom swojego głosu.
         Rozegrany został także mecz piłki siatkowej – nauczyciele kontra uczniowie, podczas którego zawodnicy wystąpili z symboliczną białą wstążką przypiętą do stroju.

   
  Przyłączamy się do IV Kampanii BIAŁA WSTĄŻKA PDF Drukuj
  "Przemoc jest orężem ludzi słabych" – słowa te są mottem tegorocznej kampanii "BIAŁA WSTĄŻKA", do której nasze miasto przyłączyło się już czwarty raz. Trwa ona od 25 listopada do 10 grudnia 2013r.

  Kampania "Biała Wstążka" została zainicjowana w 1991r. przez grupę mężczyzn w Kanadzie, w drugą rocznicę masakry w Montrealu. 6 grudnia 1989 r. w budynku tamtejszej politechniki mężczyzna zastrzelił 14 kobiet i ranił 13 innych osób, ponieważ – jak tłumaczył – kobiety nie powinny kończyć studiów technicznych. Dwa lata po tych wydarzeniach przypięta na piersi biała wstążka stała się symbolem sprzeciwu mężczyzn wobec przemocy stosowanej względem kobiet. Obecnie kampania organizowana jest w ponad 50 krajach. Polska jest jednym z nich.
  Więcej…
   
  Gimnazjaliści czytają młodszym kolegom PDF Drukuj
  W związku z obchodami Roku Juliana Tuwima uczniowie Gimnazjum nr 7 pod kierunkiem Haliny Gładkowskiej przygotowali akcję „Gimnazjaliści czytają młodszym kolegom”. Uczniowie klas 0 – III Szkoły Podstawowej nr 10 obejrzeli widowisko pt. „Wierszykarnia Juliana Tuwima”. Wiersze takie jak: „Lokomotywa”, „Słoń Trąbalski, Okulary”, „Murzynek Bambo”, „Ptasie radio” - dzieci przyjmowały z entuzjazmem i radością. Wiersz „Rzepka” został przedstawiony z udziałem rekwizytów; do zabawy włączyły się małe dzieci. Inscenizacja miała miejsce w bibliotece Szkoły Podstawowej nr 10.

   
  Wyniki VIII Konkursu Informatycznego Bóbr PDF Drukuj

  Bóbr to polska nazwa powołanego do życia w 2004 roku na Litwie międzynarodowego konkursu  z zakresu informatyki oraz technologii informacyjnej i komunikacyjnej.

  Zasady konkursu są podobne do zasad bardzo popularnego w szkołach konkursu matematycznego Kangur. Konkurs Bóbr jest adresowany do uczniów we wszystkich typach szkół.
  Zainteresowanych zapraszamy na stronę: www.bobr.edu.pl


  W szkole najlepiej napisali:

  Więcej…
   
  Nagrody w konkursie fotograficznym PDF Drukuj  Uczniowie klasy VI dwraz z wychowawczynią panią Marzeną Iwanowską włączyli się w obchody 60. rocznicy śmierci Juliana Tuwima zorganizowane przez Bibliotekę Publiczną im. M. Konopnickiej w Suwałkach.  Chłopcy wzięli udział w konkursie fotograficznym pt. „Spóźniony słowik. Skrzydlaci przyjaciele
  w obiektywie”,
  w którym zdobyli wysokie lokaty:


  Krzysztof Szymaniak - II miejsce
  Bartosz Nowialis – wyróżnienie


  Prace zwycięzców można oglądać w galerii „Na schodach”w suwalskiej bibliotece.

           Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
   
  « pierwszapoprzednia61626364656667686970następnaostatnia »

  Strona 70 z 74


  Copyright © 2013 SP nr 10 w Suwałkach. Webmaster: TG