Ścieżka powrotu

Start

Reforma Edukacji

Fotogaleria

Logowanie
Błąd
 • JFolder::files: Ścieżka nie prowadzi do katalogu:
 • JFolder::files: Ścieżka nie prowadzi do katalogu:
Uwaga
 • JW_SIG_PRG
 • JW_SIG_PRG
 • Aktualności
  Ostatni turniej Mistrzostw Województwa Młodzików PDF Drukuj
  12 stycznia w hali sportowej Zespołu Szkół nr 10 w Suwałkach odbył się ostatni turniej grupy A Mistrzostw Województwa Młodzików. Suwalczanie wyraźnie dominowali na boisku. Grali skutecznie w każdym elemencie.
  Pierwszy mecz z BAS Białystok 1, drużyną broniącą tytułu Mistrza Województwa z ubiegłego roku, to siatkarski "nokaut". Suwalczanie pokonali drużynę BAS 2:0 (25:14; 25:14). Drugi mecz pomiędzy SUKSS Suwałki i UKS "Centrum" Augustów ( wicemistrz z ubiegłego roku ) również zakończył się zwycięstwem drużyny z Suwałk 2:0 (25:12 ; 25:16). Tym
  samym zespół z Suwałk zakończył rozgrywki grupowe na pierwszym miejscu uzyskując awans do Finału Mistrzostw Województwa.
  Zawodnicy Suwalskiego Uczniowskiego Klubu Sportowego Siatkówki są uczniami Gimnazjum nr 7 i Siatkarskiego Ośrodka Szkolnego
   
   Grupa A
   1. SUKSS Suwałki
   2. BAS 1 Białystok
   3. UKS "Centrum" Augustów
   
  "Christmas card" PDF Drukuj

   

  W grudniu w naszej szkole został zorganizowany konkurs plastyczny z języka angielskiego pt. „Christmas card”. Konkurs adresowany był do uczniów klas I-VI, którzy mieli za zadanie wykonać kartkę bożonarodzeniową. Kartka miała zawierać życzenia bożonarodzeniowe w języku angielskim, natomiast technika wykonania kartki pozostawiona została do wyobraźni oraz inwencji twórczej naszych uczniów.

   

  Komisja konkursowa w składzie:

  Dorota Karmiłowicz
  Małgorzata Krzesińska 
  Ewa Michniewicz
   
  wybrała 3 pierwsze miejsca oraz przyznała jedno wyróżnienie
  Wyniki konkursu:
  1 miejsce – Patrycja Kamińska klasa IVa
    
   

  2 miejsce – Martyna Pułtorak klasa Vb

  3 miejsce – Julia Górska klasa IIId 
  oraz
  Wyróżnienie: Aleksandra Stankiewicz klasa Vb
   
  Serdecznie gratulujemy!
   Pozostałym uczniom bardzo dziękujemy za wzięcie udziału w konkursie.
   
  "Potrzeba nam światła" - świąteczne widowisko PDF Drukuj
  „Każdy z nas ma na tyle dużą dłoń, że może z niej uczynić Betlejem. Każdy z nas ma na tyle ciepłe serce, że może przyjąć Nowo Narodzoną Miłość… do tego wystarczy tylko, nadzieja, a miłość przyjdzie sama…”

  W dniu 20 grudnia 2013 roku społeczność naszej szkoły uczestniczyła w świątecznym widowisku p.t. „Potrzeba nam Światła”. Spektakl cieni przygotowany został przez uczniów klasy IV E, VIB szkoły podstawowej oraz gimnazjalistów z klasy IA, IB, ID, IIA. IIC i IIIE pod kierunkiem Pani Bożeny Pojawy. Realizatorem światła i dźwięku był ks. Adam Kolbusz. W spektaklu wykorzystane zostały nowoczesne środki komunikacji, które wpłynęły na atrakcyjną i ciekawą formę przekazu treści. Liczne gratulacje od widzów świadczyły o tym, że przedstawienie bardzo się podobało i zachęciło do osobistej refleksji. Spotkanie zakończyły życzenia Wesołych Świat i Szczęśliwego Nowego Roku.
   
  Życzenia Świąteczne PDF Drukuj
  Gdy nadejdą Święta niech nadzieja i radość zastukają do Waszych drzwi,
  a Nowy Rok przyniesie pomyślność i szczęście każdego dnia.
  Radosnych Świat Bożego Narodzenia oraz pomyślności w Nowym Roku


  życzy dyrektor Zespołu Szkół nr 10 w Suwałkach.
   
  Nasza szkoła AMBASADOREM Suwalskiej Kampanii Białej Wstążki 2013 PDF Drukuj
  {gallery}fotogal13_14/gim13_14/19_bw{/gallery}
   
  Wicemistrzynie Polski PDF Drukuj

  W dniach14-15 grudnia w Białymstoku odbyły się Drużynowe Mistrzostwa Polski w Badmintonie. Uczennice naszej szkoły zawodniczki Suwalskiego Klubu Badmintona w składzie: Karolina Jodzio, Ewelina Podziewska, Jolanta Szymańska i Beata Michaluk wywalczyły II miesce.  Pokonały UKS Hubal Białystok 4:1 i MKB Orlicz Suchedniów 3:2.
  W finale ulegy 3:2  STB Energia Lubliniec.
  GRATULUJEMY!
   
  Szlachetna Paczka PDF Drukuj
  W tym roku przyłączyliśmy się do akcji Szlachetna Paczka.
  Obdarowana rodzina składa serdeczne podziękowania wszystkim uczniom i nauczycielom naszej szkoły.
  {gallery}fotogal13_14/gim13_14/18_szlpacz{/gallery}


   
  Podsumowanie Kampanii BIAŁA WSTĄŻKA PDF Drukuj
   Nasza szkoła po raz drugi wzięła udział w kampanii przeciw przemocy "BIAŁA WSTĄŻKA". 6 grudnia 2013r. miało miejsce uroczyste podsumowanie działań przeprowadzonych w ramach tego przedsięwzięcia. Odbyło się rozstrzygnięcie konkursów plastycznych i fotograficznego, a także ogłoszenie wyników wyborów "Dżentelmena Szkoły" na poszczególnych poziomach.
          Uczniowie klasy IIIa gimnazjum pod kierunkiem nauczycielek - opiekunek Samorządu Uczniowskiego przygotowali pantomimę na podstawie bajki terapeutycznej pt. "Kamień i łódka". Rolę lektorów przyjęli nauczyciele, którzy wystąpili razem z uczniami, użyczając młodym aktorom swojego głosu.
         Rozegrany został także mecz piłki siatkowej – nauczyciele kontra uczniowie, podczas którego zawodnicy wystąpili z symboliczną białą wstążką przypiętą do stroju.

   
  Przyłączamy się do IV Kampanii BIAŁA WSTĄŻKA PDF Drukuj
  "Przemoc jest orężem ludzi słabych" – słowa te są mottem tegorocznej kampanii "BIAŁA WSTĄŻKA", do której nasze miasto przyłączyło się już czwarty raz. Trwa ona od 25 listopada do 10 grudnia 2013r.

  Kampania "Biała Wstążka" została zainicjowana w 1991r. przez grupę mężczyzn w Kanadzie, w drugą rocznicę masakry w Montrealu. 6 grudnia 1989 r. w budynku tamtejszej politechniki mężczyzna zastrzelił 14 kobiet i ranił 13 innych osób, ponieważ – jak tłumaczył – kobiety nie powinny kończyć studiów technicznych. Dwa lata po tych wydarzeniach przypięta na piersi biała wstążka stała się symbolem sprzeciwu mężczyzn wobec przemocy stosowanej względem kobiet. Obecnie kampania organizowana jest w ponad 50 krajach. Polska jest jednym z nich.
  Więcej…
   
  « pierwszapoprzednia919293949596979899100następnaostatnia »

  Strona 99 z 103


  Copyright © 2013 SP nr 10 w Suwałkach. Webmaster: TG