Ścieżka powrotu

Start

Reforma Edukacji

Fotogaleria

Logowanie
Aktualności
Halowe Zawody Lekkoatletyczne PDF Drukuj
10 marca w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Suwałkach, odbyły  się ostatnie  zawody z cyklu Halowych Zawodów Lekkoatletycznych o Puchar Prezydenta Miasta Suwałk. Naszą szkołę dobrze reprezentowali: Krzysztof Sztukowski, Dawid Dzierżyk, Radosław Romatowski, Marcin Miszkiel, Diego Kumiszcza, Sebastian Jaroszczuk, Gabriel Krupinski, Martyna Karpińska,  Urszula Miszkiel, Patrycja Kundzicz, Izabela Łada oraz Weronika Andruszkiewicz. Reprezentanci naszej szkoły przez cykl czterech spotkań zaprezentowali się z jak najlepszej strony. Swiadczą o tym czołowe lokaty, jakie zostały zajęte przez następujące osoby. W kategorii dziewcząt na drugim miejscu uplasowała się Izabela Łada, tuż za nią Martyna Karpińska. Natomiast w kategorii chłopców na drugim stopniu podium znalazł się Dawid Dzierżyk. Należy też wspomnieć o bardzo dobrych wynikach pozostałych reprezentantów. Krzysztof Sztukowski z niewielką stratą do trzeciej lokaty w klasyfikacji generalnej zajął ”pechowe” czwarte miejsce. Na szóstym miejscu znalazł się Marcin Miszkiel, na ósmym Diego Kumiszcza. Poszczególne wyniki naszych zawodników miały odzwierciedlenie w końcowym rezultacie mającym wpływ na miejsce szkoły. Gimnazjum nr 7 zajęło drugie miejsce. Jest to bardzo dobry wynik.
 
"Bądź na luzie" PDF Drukuj

 “Marcową odsłonę zabawy "Bądź na luzie - przebierz się" wygrała klasa 2B. Gratulacje!
 
Mistrzostwa Szkoły Klas Trzecich w pływaniu PDF Drukuj


Na naszej pływalni 19 marca odbyły się zawody pływackieMistrzostwa Szkoły Klas Trzecich. Do udziału w zawodach zgłosiło się 20 uczniów naszej szkoły. Startowano w konkurancjach indywidualnych jaki i sztafetowych.
25 m stylem motylkowym dziewcząt
1. Anna Hołub
2. Karolna Potaś
3. Zuzia Słabińska
Więcej…
 
Dzień Wiosny PDF Drukuj
altJeszcze niedawno śpiewaliśmy "Hu, hu, ha, nasza zima zła", a tu wielkimi krokami zawitała do nas wiosna. Nareszcie! My, w naszej szkole, tradycyjnie powitaliśmy tę piękną pannę w piątek 19 marca.   
Uczniowie klas IV – VI przybyli tego dnia we wcześniej ustalonych kolorowych strojach. Samorząd Uczniowski pod opieką pań – Katarzyny Bołtrukanis i Agnieszki Romansewicz przygotował „Wiosenne rozgrywki klasowe”.  Wytypowane zespoły  z poszczególnych klas zmierzyły się w trzech  konkurencjach. Pierwszą z nich było „Wyzwanie na już”, podczas którego w ciągu 10 minut należało wykonać z gazet, bibuły i worków na śmieci strój Pani Wiosny oraz ułożyć rymowankę. Kolejne zmagania to quiz oraz karaoke. Uczniowie wykazali się wspaniałą wiedzą, błyskotliwością i kreatywnością, a do wszystkich zadań podeszli z humorem i pozytywnym nastawieniem. Na koniec odbyło się podsumowanie, ogłoszenie wyników oraz wręczenie dyplomów i nagród. Spośród klas IV najlepsza okazała się klasa IVb, w kategorii klas V zwyciężyła klasa Vc, w kategorii klas VI wygrała klasa VIc. Wszyscy świetnie się bawili, a  okrzykom radości nie było końca. Szkoda, że taki dzień zdarza się tylko raz w roku .

FOTOGALERIA tutaj
 
Pierwszy Dzień Wiosny PDF Drukuj

altDnia 20 marca 2015 roku z okazji Pierwszego Dnia Wiosny w naszej szkole zaprezentowały się klasy 0-3. Prezentacje rozpoczęły szkolne "czirliderki". Po nich zaprezentowali się uczniowie klas zerowych, następnie klasy pierwsze, drugie i trzecie. Były śpiewy, tańce i wiersze o wiośnie. W trakcie imprezy wszystkie dzieci wraz z wychowawczyniami wykonały zabawny taniec integracyjny. Było bardzo wesoło i kolorowo.alt

 
I Międzyszkolny Turniej Wiedzy z Języka Angielskiego PDF Drukuj
20 marca 2015r. w  Zespole Szkół nr 4 w Suwałkach odbył się I Międzyszkolny Turniej Wiedzy z Języka Angielskiego dla uczniów klas I-III gimnazjum. Naszą szkołę reprezentowały Kinga Jacewicz z klasy II B, Katarzyna Sztukowska z klasy II D, Agnieszka Turowicz z klasy III A oraz Karolina Sadowska z klasy III C.
Jest nam niezwykle miło poinformować, że Agnieszka Turowicz zajęła III MIEJSCE. Gratulujemy!

 
Wiosenny Tygiel Sztuk – Marzeńtańce 2015 PDF Drukuj


W dniu 20 marca 2015 r. w Suwalskim Ośrodku Kultury  odbył się wiosenny Tygiel Sztuk, podczas którego grupa teatru cieni z naszej szkoły zaprezentowała spektakl "Marzenia". Uczniowie przygotowywali się pod kierunkiem  p. Marzenny Iwanowskiej i p. Bożeny Pojawy.
 
Nasza uczennica w Programie "Mali giganci"!!! PDF Drukuj
altWokalny talent naszej uczennicy Moniki Bogdanowicz podziwiała cała Polska. Monika wystąpiła w telewizji TVN w  programie „Mali Giganci”. Pod okiem trenera - Oliviera Janiaka, przygotowała i zaśpiewała piosenkę  „Move in the Right Direction”.  Poproszona o występ a capella, zaprezentowała fragment piosenki „Dziwny jest ten świat” z repertuaru Czesława Niemena.

Fotogaleria tutaj

 
X Ogólnopolska Olimpiada Kreatywności PDF Drukuj
7 i 8 marca w Centrum Kongresowym we Wrocławiu odbyła się X Ogólnopolska Olimpiada Kreatywności Destination Imagination 2015. My również po raz pierwszy wzięliśmy w niej udział. Dwie drużyny reprezentowały  Zespół Szkół nr 10 w Suwałkach i  zmierzyły się z ponad 120 kreatywnymi  grupami nie tylko z Polski, ale również z USA, Niemiec, Chin, Turcji, Singapuru, Izraela...

THE BEST I AVARON spróbowały swoich sił w wyzwaniu teatralnym „Strach się Bać”.             
 Ich zadaniem było:

1.przedstawić opowieść o bohaterze, który zmaga się z fobią;
2.stworzyć ekspresywne dzieło sztuki, które będzie odzwierciedlało jakąś myśl, emocje, odczucie;
3.stworzyć funkcjonalne dzieło sztuki,  
4.zaprojektować i pokazać iluzję, która sprawi, że niemożliwe stanie się możliwe,
5.stworzyć i zaprezentować dwa atrybuty drużyny ukazujące zainteresowania drużyny, umiejętności, mocne strony i talenty.
 
Więcej…
 
« pierwszapoprzednia919293949596979899100następnaostatnia »

Strona 97 z 114


Copyright © 2013 SP nr 10 w Suwałkach. Webmaster: TG