Ścieżka powrotu

Start

Reforma Edukacji

Fotogaleria

Logowanie
Aktualności
Międzyszkolny Konkurs „Mistrz Pięknego Czytania” PDF Drukuj
28.10.2013 r. w Bibliotece Gimnazjum nr 7 w Suwałkach odbył się Międzyszkolny Konkurs „Mistrz Pięknego Czytania”, w którym udział wzięło sześciu uczniów Gimnazjum nr 6 i Gimnazjum nr 7.

Laureaci konkursu:
I miejsce – Izabela Matusiewicz       kl. IIIC Gimnazjum nr 6
II miejsce – Kamila Kibitlewska    kl. IIA Gimnazjum nr 7
II miejsce – Anna Krzywicka         kl. IA     Gimnazjum nr 7
III miejsce – Damian Siejwa         kl. IA     Gimnazjum nr 7


 
Działalność Siatkarskiego Ośrodka Szkolnego zainaugurowano w naszym Gimnazjum PDF Drukuj
W inauguracji wzięły udział władze Polskiego Związku Piłki Siatkowej oraz  władze Suwałk z Prezydentem Czesławem Renkiewiczem na czele.

Pomysł tworzenia SOS-ów jest  podyktowany tym, by zainspirować młodzież do aktywności fizycznej oraz popularyzować grę w siatkówkę  już od najmłodszych lat - powiedział wiceprezes PZPS Artur Popko.

Siatkarski Ośrodek Szkolny to efekt realizacji ogólnopolskiego projektu dotyczącego szkolenia dzieci i młodzieży w zakresie piłki siatkowej. Program polega m.in. na tworzeniu sieci ośrodków. W każdym województwie ma powstać przynajmniej jeden. Obejmie szkoleniem uczniów klas gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.
Więcej…
 
Mistrzostwa Suwałk w Biegach Przełajowych PDF Drukuj
Uczniowie Gimnazjum nr 7 wystartowali w Mistrzostwach Suwałk w indywidualnych biegach przełajowych. 22 naszych zawodników uzyskało awans do półfinału wojewódzkiego. Gratulujemy!
 Dnia 1 października 2013 r. na trasach na starej żwirowni w Suwałkach, przy współpracy P SZS w Suwałkach i OSiR, odbyły się Mistrzostwa Suwałk w indywidualnych biegach przełajowych. Wystartowali uczniowie z Gimnazjum nr 2,3,4,5,7 i Gimnazjum w Raczkach, razem 143 osoby - 48 dziewcząt i 95 chłopców. Pokonywali trasy o długości 1000 m i 1500 m. Sędzią głównym zawodów był pan Stanisław Krzywicki.
Sześciu najlepszych zawodniczek i zawodników z każdego biegu otrzymało dyplomy, a trzech najlepszych medale.
Awans do półfinału wojewódzkiego, który odbędzie się 10.10.2013 r. w Augustowie na Borkach uzyskuje 20 pierwszych osób z każdego biegu.

 
Finał Grupy Północnej w Indywidualnych Biegach Przełajowych- Augustów PDF Drukuj
Dnia 10 października 2013 roku na trasach leśnych w Augustowie, przy słonecznej pogodzie odbyły się półfinały województwa podlaskiego w biegach przełajowych szkół gimnazjalnych.
W zawodach uczestniczyło 120 zawodniczek oraz 153 zawodników z trzydziestu dwóch szkół z powiatów: augustowskiego, sejneńskiego, sokólskiego, suwalskiego. Piętnastu najlepszych z kazdego biegu uzyskało awans do finału wojewódzkiego.

Sześcioro najlepszych dziewcząt i chłopców zostało nagrodzonych dyplomami Szkolnego Związku Sportowego.

Z naszej szkoły awansowali:
Więcej…
 
Biegi Przełajowe - Dowspuda PDF Drukuj
482 zawodniczek i zawodników z 24 szkół z terenu powiatu suwalskiego, sejneńskiego, augustowskiego oraz z miasta Suwałki a także 17 uczestników z czterech ośrodków dla osób niepełnosprawnych stanęło na starcie Jesiennych Mistrzostw Zrzeszenia LZS w biegach przełajowych. Zawody odbyły się w dniu 8 października 2013 r. na trasach położonych przy Zespole Szkół w Dowspudzie.

Organizatorzy zorganizowali i przeprowadzili dwadzieścia biegów na dystansach od 500 m do 2700 m.

W otwarciu i w honorowaniu zwycięzców brali udział:

Więcej…
 
Jesienne Mistrzostwa LZS W Lekkiej Atletyce PDF Drukuj

W środę 3 października 2013 odbyły się JESIENNE MISTRZOSTWA ZRZESZENIA LZS W LEKKIEJ ATLETYCE SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH
Nasze Gimnazjum zajęło 1 miejsce. Gratulujemy wszystkim zawodnikom!!!!
Więcej…
 
Liga La PDF Drukuj

We wtorek, 24 września 2013 r., na stadionie lekkoatletycznym Ośrodka Sportu i Rekreacji w Suwałkach przy ul. Wojska Polskiego 17, odbyły się zawody lekkoatletyczne pn. Finał Grupy Północnej Ligi LA gimnazjum. Organizatorem imprezy był Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Suwałkach.

W zawodach uwzięło udział po 15 zespołów uczniów gimnazjów (dziewcząt i chłopców). Najlepszym szkołom przygotowano dyplomy i puchary.
Do Finału Wojewódzkiego awansował zespól dziewcząt z naszej szkoły!!!
Gratulujemy!!!
Więcej…
 
Spotkanie z Wojciechem Baturą PDF Drukuj

16.10.2013 r. uczniowie dwóch klas naszego gimnazjum wraz z opiekunami: H.Gładkowską, I.Wiszniewską i R.Duroł wzięli udział w spotkaniu z Wojciechem Baturą które odbyło się w Centrum Edukacji Nauczycieli w Suwałkach. Wojciech Batura to mieszkający w Augustowie znawca regionu, autor przewodników turystycznych, historyk. Temat spotkania: „Historia i dzień dzisiejszy Kanału Augustowskiego”. Pan Wojciech Batura przedstawił ciekawą prezentację multimedialną, uzupełniając ją wykładem. Na koniec spotkania zaprezentował swoje książki.

Więcej…
 
Nasz ślad w Afryce – dyskoteka charytatywna PDF Drukuj
W dniu 28 października 2013 r. uczniowie klas IV-VI uczestniczyli w charytatywnej dyskotece zorganizowanej przez Szkolne Koło Caritas i Samorząd Uczniowski. Celem akcji było połączenie dobrej zabawy z pomocą potrzebującym rówieśnikom w dalekiej Malawi (w Afryce). Podczas dyskoteki nie zabrakło zarówno atrakcji jak i hojnych serc ofiarodawców. Można było spróbować słodkości, wybrać prezenty z  kosza obfitości,  sprawdzić się w różnych konkursach oraz wziąć udział w losowaniu nagród. Już czwarty rok nasza szkoła realizuje projekt „Adopcja na odległość” wspierający edukację afrykańskich dzieci. Koordynatorem projektu jest pani Bożena Pojawa.
Więcej…
 
« pierwszapoprzednia91929394następnaostatnia »

Strona 92 z 94


Copyright © 2013 SP nr 10 w Suwałkach. Webmaster: TG