Ścieżka powrotu

Start

Reforma Edukacji

Fotogaleria

Logowanie
Błąd
 • JFolder::files: Ścieżka nie prowadzi do katalogu:
 • JFolder::files: Ścieżka nie prowadzi do katalogu:
 • JFolder::files: Ścieżka nie prowadzi do katalogu:
 • JFolder::files: Ścieżka nie prowadzi do katalogu:
Uwaga
 • JW_SIG_PRG
 • JW_SIG_PRG
 • JW_SIG_PRG
 • JW_SIG_PRG
 • Aktualności
  Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2013/2014 PDF Drukuj  Zapraszamy do Fotogalerii Gimnazjum nr 7

  Zapraszamy do Fotogalerii Szkoły Podstawowej nr 10

   
  Bezpłatny dostęp do podręczników w szkole podstawowej PDF Drukuj
  Harmonogram wprowadzania bezpłatnego dostępu do podręczników, materiałów edukacyjnych oraz materiałów ćwiczeniowych, przeznaczonych do obowiązkowych zajęć edukacyjnych z zakresu kształcenia ogólnego uczniom szkół podstawowych

  harmonogram.doc
   
  Jestem EKO! PDF Drukuj
  Prawie 2100 uczniów suwalskich szkół podstawowych i gimnazjów wzięło udział w drugiej edycji konkursu „Jestem EKO!  Wytwarzam odpady, więc segreguję”.
  W kategorii SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH I miejsce zdobył uczeń naszej szkoły Michał Milewski.
  Za trzy pierwsze miejsca uczniowie dostali tablety, smartfony i aparaty fotograficzne. Pozostali otrzymali książki o tematyce ekologicznej.

  GRATULUJEMY!
   
  XX Finał „Czwartków LA” PDF Drukuj
  {gallery}fotogal13_14/sp13_14/laczwartek{/gallery} W dniach 21-22 czerwca odbył się XX Finał „Czwartków LA”. Zawody rozgrywane były w Łodzi. Naszą szkołę reprezentowali Miłosz Węgrzynowicz z klasy IV E oraz Marcin Miszkiel z klasy VI E.


  Pierwszego dnia odbyły się eliminacje. Do ścisłego finału dostał się Marcin Miszkiel, w kolejnym dniu licznie zgromadzeni kibice czekali na serie finałową biegu na 60 metrów, w której wystąpił Marcin.
  Marcin przekroczył linię mety jako pierwszy i z świetnym rezultatem 7,57 został Mistrzem Polski w biegu na 60 metrów.


   

   
  Wycieczka do Laboratorium Symulacji Medycznych w Suwałkach PDF Drukuj

   

  4 czerwca klasa 2c była na ciekawej wycieczce w Parku Naukowo- Technologicznym w Suwałkach. Zwiedzaliśmy znajdujące się tam Laboratorium Symulacji Medycznych. Uczniowie mieli możliwość kierowania ambulansem szkoleniowym. Młodzież zwiedzała pomieszczenia szpitalnych sal symulacyjnych. Na oddziałach znajduje się prawdziwy sprzęt medyczny, na łóżkach leżą pacjenci – roboty sterowane bezprzewodowo i zaprogramowane tak, że reagują jak pacjenci. Byliśmy pod wielkim wrażeniem sprzętu do niesienia pomocy przedmedycznej.

   
  SUKSS Mistrzem Województwa w siatkówce plażowej młodzików!!! PDF Drukuj
  {gallery}fotogal13_14/gim13_14/36_plazowka{/gallery} 14.06.2014 na boiskach siatkówki plażowej przy Zespole Szkół nr 10 w Suwałkach odbył się Finał Mistrzostw Województwa Podlaskiego w siatkówce plażowej młodzików. Siatkarskie pary walczyły nie tylko o tytuł mistrza ale również o awans do Półfinału Mistrzostw Polski, którym premiowane były cztery pierwsze miejsca. W zawodach udział wzięło 12 drużyn z SUKSS Suwałki, MUKS Gim-Net Mońki, UKS Olimpijczyk Białowieża i MUKS Piętnastka Białystok. Tytuł Mistrza Województwa wywalczyła para z Suwałk w składzie Jakub Krupiński i Andrzej Nowiczenko. Miejsce drugie wywalczyła para z Białegostoku Krzysztof Białojan i Daniel Baranowski, miejsce trzecie i czwarte zajęli zawodnicy SUKSS Karol Duda i Jakub Makarewicz oraz Rafał Konopko i Jakub Mazur. Tym samym aż trzy suwalskie pary zagwarantowały sobie udział w Półfinale Mistrzostw Polski który odbędzie się w dniach 27-29.06.2014 w Starych Jabłonkach. Wszyscy zawodnicy SUKSS są uczniami Siatkarskiego Ośrodka Szkolnego przy Gimnazjum nr 7 w Suwałkach.  Zawody sfinansowano ze środków Urzędu Miasta Suwałki.   
  GRATULUJEMY!
   
  "Mądre Sowy"nagrodzone PDF Drukuj
  {gallery}fotogal13_14/gim13_14/35_sowy{/gallery} Tradycyjnie przed wakacjami Czesław Renkiewicz, Prezydent Suwałk nagrodził wybitnych suwalskich uczniów tytułem „Mądrej Sowy”.

   

  Wśród nagrodzonych znaleźli się laureaci i finaliści konkursów przedmiotowych szczebla wojewódzkiego i ogólnopolskiego.

  W Zespole Szkół nr 10 "Mądrych Sów" jest 12dziewięć w Szkole Podstawowej nr 10 (najwięcej ze wszystkich szkół podstawowych), a trzy w Gimnazjum nr 7.

  Nasze Mądre Sowy:

  Więcej…
   
  "Woda w kadrze" PDF Drukuj


  12 czerwca 2014r. w Zespole Szkół nr 4 w Suwałkach odbyło się podsumowanie i wręczenie nagród w konkursie fotograficznym "Woda w kadrze".
  NASZE LAUREATKI:

  III miejsce - Sara Łoboda (3d) zdjęcie nr1
  wyróżnienie - Patrycja Martynko (3d) zdjęcie nr 2
  Zdjęcia zostały wykonane pod kierunkiem p. Moniki Kudela oraz p. Joanny Karczewskiej.  Więcej…
   
  III miejsce w Supergłowie … PDF Drukuj

  Niezmiernie miło jest nam poinformować, że  w XXIII edycji konkursu Supergłowa Suwalskich Gimnazjów, który odbył się 10 czerwca w Gimnazjum nr 6 im. Jana Pawła II w Suwałkach, nasza uczennica BEATA MICHALUK z klasy II C, zajęła wysokie III miejsce. Serdecznie gratulujemy.

  Zdjęcia pochodzą ze strony Gimnazjum nr 6 w Suwałkach

  {gallery}fotogal13_14/gim13_14/34_supergowa{/gallery}

   
  « pierwszapoprzednia101102103104105106107108109110następnaostatnia »

  Strona 105 z 114


  Copyright © 2013 SP nr 10 w Suwałkach. Webmaster: TG