Ścieżka powrotu

Start

Projekty

Fotogaleria

Logowanie
Błąd
  • JFolder::files: Ścieżka nie prowadzi do katalogu:
Uwaga
  • JW_SIG_PRG
Aktualności
Poradnik PDF Drukuj

"Bezpieczeństwo nie jest wszystkim
lecz bez bezpieczeństwa wszystko jest niczym"

(-) K. Neyman


Do Dyrektorów szkół i placówek, nauczyciel, organizatorów wycieczek/imprez, rodziców (opiekunów prawnych) z woj. podlaskiego.

Sznowni Państwo!
Przedstawiamy Państwu do wykorzystania w pracy dydaktyczno - wychowawczej "Poradnik dotyczący organizacji wyjazdu zorganizowanej grupy dzieci i młodzieży w woj. podlaskim".

PORADNIK.PDF


 
Podsumowanie wyników współzawodnictwa sportowego szkół województwa podlaskiego PDF Drukuj

Dnia 20.09.2013r. na stadionie miejskim w Białymstoku odbyło się uroczyste podsumowanie wojewódzkiego współzawodnictwa sportowego o puchar podlaskiego kuratora oświaty za rok szkolny 2012/2013.

Nasze gimnazjum zajęło 4 miejsce w województwie podlaskim w klasyfikacji generalnej, w kategorii chłopców uplasowaliśmy się na wysokim 2 miejscu, natomiast w kategorii dziewcząt na 6 miejscu.
Gratulujemy wszystkim zawodnikom i nauczycielom, którzy przyczynili się do tego sukcesu.

Nauczyciele wychowania fizycznego
 

 {gallery}r13_14/001_gim/g_01sport{/gallery}

 
Peregrynacja obrazu Matki Bożej Jasnogórskiej PDF Drukuj

W sobotę 21 września w Suwałkach rozpoczęła się peregrynacja kopii obrazu Matki Boskiej Częstochowskiej. Matka Boża wyruszyła w pielgrzymkę po Polsce 26 sierpnia 1957 roku z inicjatywy Prymasa Stefana Wyszyńskiego. Nawiedzenie Maryi w Jej Jasnogórskim wizerunku w diecezji ełckiej zakończy się 7 czerwca przyszłego roku. Długo oczekiwaną uroczystość w naszej parafii przeżywaliśmy w dniach 25 – 26 września. Czas przygotowania i nawiedzenia przypada w Roku Wiary, dlatego peregrynacji towarzyszy hasło: „Maryjo, bądź nam Przewodniczką w wierze!”. Do spotkania z Maryją uczniowie naszej szkoły przygotowywali się podczas maryjnych rekolekcji. W czwartek cała wspólnota szkolna uczestniczyła w Eucharystii, podczas której zostały złożone do symbolicznej łódki dary duchowe, listy dzieci i młodzieży do Matki Bożej. Czuwaniu towarzyszyła radość i wzruszenie. Mamy nadzieję, że każdy zachowa głęboko w sercu to wyjątkowe spotkanie z Matką, następne bowiem odbędzie się dopiero za kolejne 27 lat.

Więcej…
 
Nowy Rok Szkolny rozpoczęty PDF Drukuj

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia111112113114115116117118następnaostatnia »

Strona 118 z 118


Copyright © 2013 SP nr 10 w Suwałkach. Webmaster: TG