Ścieżka powrotu

Start Siatkarski Ośrodek Szkolny

Reforma Edukacji

Fotogaleria


SOS
Nasi siatkarze bezkonkurencyjni PDF Drukuj
Suwalscy siatkarze bezkonkurencyjni w Międzynarodowym Turnieju Piłki Siatkowej w Daugavpils (Łotwa).
W dniach 24-26.04.2015r. w Daugavpils odbył się Międzynarodowy Turniej Piłki Siatkowej młodzików. W turnieju wystartowały drużyny z Łotwy, Estonii i Polski. Nasze miasto reprezentowała drużyna Suwalskiego Uczniowskiego Klubu Sportowego Siatkówki, którego zawodnicy to uczniowie Siatkarskiego Ośrodka Szkolnego przy Gimnazjum nr 7 w Suwałkach. Drużyna SUKSS okazała się bezkonkurencyjna wygrywając wszystkie mecze po 3:0 zajmując pierwsze miejsce.
Skład (na zdjęciu od lewej)
Dawid Rusak, Damian Krakowski, Jakub Hołubowicz, Mateusz Mendak, Jakub Zdancewicz, Jakub Żuchowski, Bartosz Nowialis, Michał Jurewicz, Bartosz Mikielski, Grzegorz Zawadzki.
Trenerami drużyny są Bartosz Jasiński i Artur Łabacz

 
Jesteśmy Mistrzami Województwa PDF Drukuj
JESTEŚMY MISTRZAMI WOJEWÓDZTWA W SIATKÓWCE CHŁOPCÓW!!!!!!!!!!!!!

03.03.2015 roku w hali sportowej Gimnazjum nr 15 w Białymstoku odbył się Finał Gimnazjady Województwa Podlaskiego w siatkówce chłopców. W turnieju udział wzięły cztery najlepsze drużyny województwa wyłonione w drodze eliminacji: Gimnazjum nr 7 w Suwałkach, Gimnazjum w Mońkach, Gimnazjum nr 15 w Białymstoku oraz Gimnazjum nr 3 w Augustowie. Zawodnicy Siatkarskiego Ośrodka Szkolnego Gimnazjum nr 7 w Suwałkach zajęli pierwsze miejsce wygrywając pierwszy mecz półfinałowy z Gimnazjum nr 3 w Augustowie 2:0. W finale suwalczanie spotkali się z świetnie dysponowaną tego dnia drużyną z Moniek. Mecz finałowy stał na bardzo wysokim poziomie.

Więcej…
 
Zawody w finale grupy północnej. PDF Drukuj
Dnia 12.12.2014r. odbyły się zawody w finale grupy północnej. Miejsce pierwsze - gimnazjum nr 7 w Suwałkach Miejsce drugie - gimnazjum nr 3 w Augustowie Miejsce trzecie - gimnazjum nr 1 w Sokółce. Nagrodę dla najlepszego zawodnika otrzymał Andrzej Nowiczenko. Bartosz Jasiński (trener naszych siatkarzy) otrzymał nagrodę za najlepszego trenera drużyny siatkarskiej. Teraz znajdujemy się w pierwszej 8. Gratulujemy! Te trzy drużyny otrzymały awans do finału województwa, który odbędzie się 23.12.2014r. Zapraszamy!
 
Reprezentacja S.O.S. podlaskie najlepsza w makroregionie PDF Drukuj
W dniach 22-23.11.2014 odbył się turniej makroregionalny Siatkarskich Ośrodków Szkolnych. W zawodach udział wzięły reprezentacje 4 województw: podlaskiego, mazowieckiego, warmińsko – mazurskiego i lubelskiego. Po wcześniejszym zajęciu pierwszego miejsca w Mistrzostwach Województwa Podlaskiego przez siatkarzy S.O.S. Gimnazjum nr 7 w Suwałkach to właśnie oni stanowili większość w reprezentacji naszego województwa. Drużyny składały się z zawodników z rocznika 2000 i 2001. Turniej rozgrywany był systemem każdy z każdym. Pierwsze sety rozgrywały między sobą roczniki młodsze 2001, drugie i trzecie sety roczniki starsze 2000. Siatkarze z województwa podlaskiego okazali się bezkonkurencyjni.

Zajęli pierwsze miejsce nie tracąc ani jednego seta w turnieju.

Wyniki meczów:
Więcej…
 
Turniej Wojewódzki SOS PDF Drukuj

Dnia 03.11.2014 roku w Mońkach odbył się Turniej Wojewódzki Siatkarskich Ośrodków Szkolnych. Naszą szkołę reprezentowali zawodnicy z klas ID i IID o profilu piłka siatkowa. W pierwszym meczu zawodnicy I klasy przegrali z I klasą S.O.S. Białystok 0:2, natomiast zawodnicy klasy IID wygrali z II klasą S.O.S. Białystok 2:1. W meczu o miejsce pierwsze spotkały się drużyny S.O.S. Suwałki II klasa z S.O.S. Białystok I klasa. Mecz zakończył się zwycięstwem suwalczan 2:0. W turnieju uczestniczył również uczeń naszej szkoły Jakub Krupiński, który reprezentował S.O.S. Białystok III klasę i został uznanym najlepszym zawodnikiem klas III. Nie tylko Kuba został wyróżniony. Najlepszym zawodnikiem klas I został Dawid Rusak, klasy II  Rafał Konopko. Najbardziej cieszy fakt, że aż siedmiu zawodników z naszej szkoły zostało powołanych do kadry wojewódzkiej S.O.S. Z klasy pierwszej: Jakub Zdancewicz, Dawid Rusak, Bartosz Mikielski, z klasy drugiej Rafał Konopko, Karol Duda, Andrzej Nowiczenko, z klasy trzeciej Jakub Krupiński.
 
« pierwszapoprzednia1234następnaostatnia »

Strona 3 z 4


Copyright © 2013 SP nr 10 w Suwałkach. Webmaster: TG