Ścieżka powrotu

Start Rada Pedagogiczna

Reforma Edukacji

Fotogaleria


Rada Pedagogiczna PDF Drukuj

 

DYREKTOR - mgr Halina Walendzewicz


WICEDYREKTOR DS. SZKOŁY PODSTAWOWEJ (klay 0-III) - mgr Dorota Macewicz

WICEDYREKTOR DS. SZKOŁY PODSTAWOWEJ  (klasy IV-VIII i gimnazjum) - mgr Anna Łojko

WICEDYREKTOR DS. SPORTU - mgr Jolanta Świtaj

* * *

Przyjmowanie skarg i wniosków:
poniedziałek 8.00-9.00
oraz

w każdy dzień tygodnia w godzinach popołudniowych po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym

Rada Pedagogiczna 2018/2019

Adam Adukowski
Nadin Al-Khamis
Anna Bagińska
Mariusz Biegasik
Aldona Bielecka
Katarzyna Bołtrukanis
Agnieszka Chodkiewicz
Mariusz Cieślukowski
Teresa Cuper
Elżbieta Czywilis
Małgorzata Daniłowicz
Milena Daniłowicz
Katarzyna Dąbrowska
Marzena Dojnikowska
Małgorzata Drażba
Łukasz Drucis
Renata Duroł
Bożena Fabisiak
Teresa Gajewska
Halina Gładkowska
Jolanta Gościewska
Teresa Gościewska-Kozłowska
Anna Grygoruk
Marianna Grzybowska
Marek Grzybowski
Marzenna Iwanowska
Bartosz Jasiński
Iwona Jóźwiak
Bogusława Kalinowska
Monika Kamińska-Nejfert
Marzanna Kapuścińska
Iwona Karczewska
Joanna Karczewska
Dorota Karmiłowicz
Anna Kęćko
Jolanta Kielan
Marta Kimera
Jolanta Klucznik
Beata Kondracka
Elwira Konik
Barbara Kopiczko
Małgorzata Koprowska
Renata Kordowska
Maria Kornyszko
Halina Korzun
Bogdan Kościuch
Aneta Kowalewska
Marek Krejpcio
Natalia Krejpcio-Szyszko (urlop)
Anna Kropiewnicka
Małgorzata Krzesińska
Małgorzata Kucharzewska
Monika Kudela
Artur Łabacz
Anna Łojko
Dorota Macewicz
Alicja Makucha
Brygida Markowska
Jolanta Matyszczyk
Marzenna Milewska
Małgorzata Moczulska
Ewa Moroz
Maria Murawko
Tadeusz Naczas
Małgorzata Nesteruk
Mariusz Niedziałkowski
Łukasz Nowalski
Ewa Olisiejko (urlop)
Stanisław Olszewski
Bożena Ołdak
Iwona Osiecka
Magdalena Pająk
Agnieszka Pietrewicz
Bożena Pojawa
Natalia Przekop (urlop)
Anna Puczyłowska
Wioleta Rogowska
Agnieszka Romansewicz
Katarzyna Salwecka
Urszula Siedlecka
Mirosława Skowina-Konik
Kamil Skrzypkowski
Beata Sobolewska-Szulgacz
Marta Sobuniewska
Grzegorz Sochański
Celina Szmajda
Monika Szmajda
Bożena Szulińska
Andrzej Szuliński
Jerzy Szuliński
Jolanta Świtaj
Wiesława Taraszkiewicz
Halina Walendzewicz
Patrycja Warakomska (urlop)
Roman Wieczorek
Elżbieta Wiszniewska
Iwona Wiszniewska
Marzena Wolska
Mariola Wróblewska
Joanna Wysocka
Małgorzata Wysocka
Urszula Zachar
Beata Zdancewicz
Michał Zdrojewski
Michał Zienkiewicz
Elżbiea Zych
Paulina Żyżyk

 


Copyright © 2013 SP nr 10 w Suwałkach. Webmaster: TG