Start Aktualności Pierwszy Dzień Wiosny

Pierwszy Dzień Wiosny
altW dniu 21 marca 2016 r. Samorząd Uczniowski kl. VI - VI zorganizował obchody Dnia Wiosny. Każda klasa w tym dniu przydzielony miała kolor ubrań: uczniowie klas A - kolor czerwony, klasy B - żółty, klasy C - zielony, a uczniowie klas D i E ubrali się na niebiesko.  W barwnej i radosnej atmosferze wszyscy mieli okazję uczestniczyć w niezwykłym Wiosennym Pokazie Mody Ekologicznej. Projektanci ze wszystkich klas przygotowali wspaniałe, twórcze i pełne pomysłów kreacje na różne wiosenne okazje. W drugiej części odbyły się ciekawe konkurencje ruchowe integrujące naszą społeczność szkolną.  W miłej atmosferze uczniowie sprawdzali się w wielu zabawnych dyscyplinach  i udowodnili, że warto w tym dniu przyjść do szkoły i spędzić ciekawie czas z innymi.