Start START

VI Suwalska Kampania Białej Wstążki
       Kolejne zadanie to - zajęcia klas III z pracownikami Aresztu Śledczego w Suwałkach na temat rodzajów przemocy. Uczniowie chętnie dyskutowali z prowadzącymi, podawali przykłady różnych rodzajów przemocy. Każda klasa dodawała coś nowego do już wymienionych przykładów.
       Lokalnej społeczności rozdawaliśmy ulotki na temat zapobiegania przemocy.
I ostatnim, ale jakże pracochłonnym wyzwaniem było zrealizowanie etiudy teatralno - muzycznej do scenariusza Magdaleny Zygmunt. Nad tym zadaniem pracowaliśmy najdłużej i najintensywniej.
        Nasz montaż pokazaliśmy również w Parafii św. Kazimierza Królewicza w Suwałkach.
Udało się nam zrealizować każde z postawionych zadań. Dzięki naszemu pozytywnemu podejściu, umiejętności rozwiązywania problemów oraz umiejętności rozmawiania pokonaliśmy wszystkie przeszkody.
      Jesteśmy dumni z siebie i pełni optymizmu aby podejmować kolejne, nowe wyzwania.
Chcemy podziękować:
- Straży Miejskiej w Suwałkach,