Start START

X Ogólnopolska Olimpiada Kreatywności
 Wszystkie elementy Wyzwania uczestnicy musieli wykonać samodzielnie. Drużyny przygotowywały się od grudnia. Ich wysiłek został zauważony i doceniony przez ekspertów.  Spośród 120 drużyn zespół The Best otrzymał Nagrodę Specjalną im. Grzegorzewskiego za najbardziej twórczą i unikatową scenografię. W klasyfikacji generalnej The Best zajęli 8 miejsce , zaś Avaron 13 miejsce. Jest to ogromny sukces.  Uczniowie są zachwyceni festiwalem i niezwykłą przygodą.  To były dwa magiczne dni, pełne niezapomnianych wrażeń, które zachęcają nas do udziału w Olimpiadzie w przyszłym roku.

Skład drużyn:

THE BEST Szkoła Podstawowa nr 10 w Suwałkach
Weronika Bubieńczyk Ve
Aleksandra Domoradzka Ve
Klaudia Urbanowicz Ve
Paweł Milewski Ve
Miłosz Węgrzynowicz Ve
Maciej Tumialis Ve
Oskar Karczewski  IV b
AVARON Gimnazjum nr 7 w Suwałkach
Kinga Jacewicz II b
Weronika Żywalewska II b