Start START

Reprezentacja S.O.S. podlaskie najlepsza w makroregionie
podlaskie – lubelskie   3:0
mazowieckie – warmińsko-mazurskie 2:1

podlaskie – warmińsko-mazurskie 3:0

lubelskie – warmińsko-mazurskie 3:0
mazowieckie - lubelskie 2:1

podlaskie – mazowieckie 3:0

1 miejsce – podlaskie
2 miejsce – mazowieckie
3 miejsce – lubelskie
4 miejsce – mazowieckie

Województwo podlaskie reprezentowali: Jakub Zdancewicz (Suwałki), Bartosz Mikielski (Suwałki), Dawid Rusak (Suwałki), Jakub Hołubowicz (Suwałki), Andrzej Nowiczenko (Suwałki), Karol Duda (Suwałki), Rafał Konopko (Suwałki), Damian Surażyński (Suwałki), Pachołek Kacper (Białystok), Szubzda Dawid (Białystok), Sadowski Damian (Białystok), Ostrowiecki Patryk (Białystok), Mielech Jakub (Białystok), Trejgo Oskar (Białystok)

Trenerzy: Bartosz Jasiński, Artur Łabacz (Suwałki)

Na uwagę zasługuje fakt, że aż 3 zawodników z Suwałk (Zdancewicz J., Konopko R., Duda K.)zostało wybranych do kadry makroregionu (woj. podlaskie, mazowieckie, lubelskie, warmińsko-mazurskie), która już wiosną walczyć będzie o tytuł Mistrza Polski Siatkarskich Ośrodków Szkolnych. Reprezentację makroregionu poprowadzi trener Bartosz Jasiński (Suwałki).

Wszyscy uczniowie Siatkarskiego Ośrodka Szkolnego Gimnazjum nr 7 w Suwałkach są zawodnikami Suwalskiego Uczniowskiego Klubu Sportowego Siatkówki.