Ścieżka powrotu

Start Aktualności Uczniowie SP10 Wicemistrzami Województwa Podlaskiego w Pływaniu

Fotogaleria

Uczniowie SP10 Wicemistrzami Województwa Podlaskiego w Pływaniu

Dnia 12.03.20014r. na pływalni COSiR w Augustowie z udziałem reprezentantów naszej szkoły odbył się Finał Województwa Podlaskiego w Pływaniu. W klasyfikacji zespołowej dziewczęta i chłopcy zajęli drugie miejsce w województwie.

Indywidualnie na
jlepiej zaprezentowali się:

Joanna Ciruk(50m st.motylkowym) i Jakub Wróblewski (50m st.klasycznym) zdobywając tytuł Mistrza Województwa Podlaskiego
Wiktoria Pianko (50m st.motylkowym) i Wojciech Cieślukowski (50m st.dowolnym) zajmując III miejsce
Sztafeta chłopców 6x25m st.dowolnym w składzie: Wojciech Cieślukowski, Wronowski Igor, Paweł Sinkiewicz, Jakub Wróblewski, Kamil Życzkowski, Adrian Jodzio zajęła II miejsce,
Sztafeta dziewcząt 6x25m st.dowolnym w składzie: Ciruk  Joanna, Aleksandra Kowalewska, Natalia Sławińska, Wiktoria Pianko, Natalia Kościuszko, Karolina Szyszko zajęła III miejsce.

Pozostałe wyniki:

4 m-ce Natalia Kościuszko (50m st.klasycznym) i Paweł Sinkiewicz (50m st.grzbietowym)

6 m-ce Adriana Moroz (50m st.dowolnym)

7 m-ce Zuzanna Ferenc (50m st.grzbietowym) i Natalia Szczęsna (50m st.dowolny)

8 m-ce Wronowski Igor i Karolina Szyszko na dystansie 50m st.motylkowym  , Natalia Sławińska (50m st.klasycznym), Kamil Życzkowski (50m st.grzbietowym)

9 m-ce Aleksandra Kowalewska (50m st.klasycznym)
10 m-ce Miłosz Węgrzynowicz  (50m st.motylkowym) i Weronika Żurkowska (50m st.grzbietowym)