Start Aktualności Apel z okazji Święta Odzyskania Niepodległości

Apel z okazji Święta Odzyskania Niepodległości

Z okazji Narodowego Święta Niepodległości, obchodzonego 11 listopada, uczniowie klasy 8e przygotowali krótką inscenizację online  pt. Pamiętam ten dzień.
         Młodzi wykonawcy: Jakub Dominiuk, Bartosz Żelazko i Mateusz Kusek prezentują  odsłony historyczne, ukazujące znaczące karty w historii naszego narodu.

Zapraszamy również na wspólną wędrówkę po kartach historii Naszej Ojczyzny
w formie prezentacji multimedialnej przygotowanej przez uczniów klasy 8b: Klaudiusza Pazoły i Daniela Buczyńskiego.
         Materiał uświetniają pieśni patriotyczne w wykonaniu  zespołu Fa–sol-la oraz solistów: Wiktorii Cybulskiej, Oskara Możdżera i Joanny Biegasik.

Dziękuję za zaangażowanie i wsparcie uczniom oraz nauczycielom, w szczególności: p. Monice Kudeli,
p. Joannie Karczewskiej i p. Monice Szmajdzie.
Życzymy miłego odbioru.
Aldona Bielecka