Start Aktualności Jasełka Bożonarodzeniowe

Jasełka Bożonarodzeniowe
18 grudnia 2019r. w naszej szkole odbyły się Jasełka dla rodziców i nauczycieli w wykonaniu  Teatru Amatorskiego  „Grupa Kłusowników straż przednia”. Przedsięwzięcie zorganizowała pani Bożena Ołdak.

Jasełka – „Niezwykłe odkrycie”
20 grudnia 2019r. odbyły się Jasełka szkolne, które przygotowała pani Bożena Ołdak
z klasą 6A, 2 osobami z kl. 6B i 6E oraz Mariusz Biegasik z kl. 8A i Chór szkolny „Fa sol la” pod kierunkiem pani Moniki Kudeli. W muzycznej oprawie uświetniły swoim śpiewem Jasełka oprócz chóru Wiktoria Cybulska z kl. IE, Joanna Biegasik i Julia Chomicz, zaś na klarnecie kolędy grali: Zuzia Oberman i Mariusz Biegasik, którym serdecznie dziękujemy. Również wielkie podziękowania dla Dagmary Hołoweńko za rolę Maryi i Ksawierowi  Spudzis  za rolę Józefa oraz pasterzom: Klaudii Grądzkiej, Patrykowi Gugnowskiemu, Michałowi Krzemińskiemu, Sebastianowi Warakomskiemu, Łukaszowi Hołub i królom: Kacprowi Ejsmont, Kacprowi Zackiewiczowi, Jackowi Misiukiewicz oraz Aniołom: Sylwii Jabłońskiej, Zuzi Oberman, Jessice Kaszubskiej, Gabrysi Krynickiej, Gabrysi Ciepielewskiej, gwiazdeczce: Weronice Ryszkiewicz i skladającym życzenia: Weronice Wojtowicz i Klaudii Jurewicz oraz wszystkim tym uczniom i ich rodzicom za upieczenie pierników. Serdeczne podziękowania i gratulacje.