Ścieżka powrotu

Start Aktualności Konkurs dla szkół podstawowych „Do Hymnu”

Reforma Edukacji

Fotogaleria


Konkurs dla szkół podstawowych „Do Hymnu”

alt

altJest nam bardzo miło, że  nasza szkoła zakwalifikowała się do udziału w II edycji ogólnopolskiego konkursu dla szkół podstawowych „Do Hymnu”. Konkurs jest organizowany przez Narodowe Centrum Kultury z okazji rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości w ramach Wieloletniego Programu Rządowego NIEPODLEGŁA na lata 2017-2022. Zadaniem konkursowym jest wspólne wykonanie przez co najmniej połowę uczniów Szkoły Hymnu Państwowego oraz dwóch wybranych pieśni hymnicznych.

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 10 z Oddziałami Integracyjnymi im. Olimpijczyków Polskich w Suwałkach pod dyrekcją p. Moniki Kudela wykonali Mazurek Dąbrowskiego, Rotę oraz Odę do radości.

W dniu 04 kwietnia 2019r. mieliśmy przyjemność wykonać w/w pieśni hymniczne przed Komisją Konkursową.

Teraz oczekujemy na ogłoszenie wyników konkursu, do 11 czerwca 2019r.

 


Copyright © 2013 SP nr 10 w Suwałkach. Webmaster: TG