Start Aktualności Zawody lekkoatletyczne klas III

Zawody lekkoatletyczne klas III

altalt

19 marca odbyła się trzecia edycja zawodów lekkoatletycznych klas III Szkół Podstawowych. Trzy edycje zawodów odbyły się w Szkole Podstawowej nr 11. Zawody miały na celu zachęcenie dzieci do sportu i lekkiej atletyki. Nasza szkoła wzięła udział w trzech edycjach. Każdą szkołę reprezentowała 10- osobowa ekipa uczniów, 5 dziewczynek i pięciu chłopaków. W składzie naszej reprezentacji wystąpili:

- Barszczewska Nikola

- Kaźmierowska  Julia

- Żelazko Maja

- Chwalińska Lena

- Jabłońska Aleksandra

- Wiszniewski Bartosz

- Sobolewski Bartosz

- Kułakowski Maciej

- Ćwikowski Marcin

- Hołub Piotr

Nasi reprezentanci dawali z siebie wszystko co mogli na każdych z trzech zawodów. Wyniki ostateczne uplasowały Naszą Szkołę na trzecim miejscu drużynowo w klasyfikacji generalnej. Na ten wynik złożyły się punkty wszystkich naszych zawodników, w trzech edycjach, we wszystkich konkurencjach. Ale oprócz tego mieliśmy jeszcze dwa bardzo dobre wyniki. Nasi uczniowie Barszczewska Nikola z klasy III A i Bartosz Wiszniewski z klasy III B zajęli indywidualnie II miejsca w klasyfikacji generalnej. Gratulujemy wszystkim naszym zawodnikom.