Ścieżka powrotu

Start Aktualności Kolędnicy Misyjni

Reforma Edukacji

Fotogaleria


Kolędnicy Misyjni
Kolędnicy Misyjni to Ogólnopolskie Dzieło związane z Papieskimi Dziełami Misyjnymi Dzieci. Co roku w tę akcję włącza się młodzież z Szkoły Podstawowej nr 10 w Suwałkach. Składamy serdeczne podziękowanie pani wychowawczyni klasy 8C Beacie Zdancewicz za okazaną pomoc w zmobilizowaniu i zorganizowaniu młodzieży, Dyrekcji naszej Szkoły, Rodzicom uczniów, a także mieszkańcom ul. Patli w Suwałkach, którzy otworzyli swe drzwi i serca Kolędnikom Misyjnym. Kolędowanie odbyło się popołudniem 4 stycznia br., zaplanowaną uprzednio trasą i trwało około 2 godzin. Zebrane ofiary pieniężne zostały przeznaczone na cele misyjne (w tym roku dla ubogich dzieci w Rwandzie i Burundi), a otrzymane słodycze pozostały do dyspozycji Kolędników.
 


Copyright © 2013 SP nr 10 w Suwałkach. Webmaster: TG