Ścieżka powrotu

Start Aktualności Konkurs leksykalny „World or Word”

Reforma Edukacji

Fotogaleria


Konkurs leksykalny „World or Word” PDF Drukuj

altW dniu 28.02.2018 r. odbył się konkurs leksykalny „World or Word”. W konkursie wzięło udział 51 uczniów SP10 z klas 4-7. Organizatorem konkursu była p. Bogusława Kalinowska.

Uczniowie, którzy zdobyli najwyższą liczbę punktów:

 

KLASY IV

 

Lp.

Imię i nazwisko

Klasa

Punkty

Nauczyciel uczący

1.

Dagmara Hołoweńko

4a

60

Bogusława Kalinowska

2.

Maciek Kadysz

Franciszek Chrulski

Julia Chomicz

Mateusz Kusek

4b

4d

4b

4e

59

Ewa Olisiejko

Dorota Karmiłowicz

Ewa Olisiejko

Teresa Kozłowska

3.

Bartłomiej Ćwiek

4d

58

Dorota Karmiłowicz

 

 

KLASY V – Maksymalna liczba punktów do zdobycia: 64

 

Lp.

Imię i nazwisko

Klasa

Punkty

Nauczyciel uczący

1.

Joanna Bobrowska

5e

54

Ewa Olisiejko

2.

Michał Zieliński

5e

52

Ewa Olisiejko

3.

Dominik Lauryn

5a

51

Bogusława Kalinowska

 

 

KLASY VI – Maksymalna liczba punktów do zdobycia: 55

 

Lp.

Imię i nazwisko

Klasa

Punkty

Nauczyciel uczący

1.

Gaspar Mackiewicz

6c

53

Dorota Karmiłowicz

2.

Sebastian Tkaczyk

6a

50

Iwona Wiszniewska

3.

Hubert Gilant

6c

47

Dorota Karmiłowicz

 

 

KLASY VII – Maksymalna liczba punktów do zdobycia: 55

 

Lp.

Imię i nazwisko

Klasa

Punkty

Nauczyciel uczący

1.

Krzysztof Taraszkiewicz

7b

47

Marzena Wolska

2.

Paweł Michaluk

7d

45

Teresa Kozłowska

3.

Łukasz Wojczulis

7b

39

Marzena Wolska

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wyniki konkursu:

 

KLASY IV – Maksymalna liczba punktów do zdobycia: 60

 

Lp.

Imię i nazwisko

Klasa

Punkty

1.

Dagmara Hołoweńko

4a

60

2.

Maciek Kadysz

Franciszek Chrulski

Julia Chomicz

Mateusz Kusek

4b

4d

4b

4e

59

3.

Bartłomiej Ćwiek

4b

58

4.

Julia Kowalewska

4e

57

5.

Gabrysia Wowak

Urszula Zdancewicz

4b

4e

56

6.

Wiktor Łukaszewicz

Julia Dąbrowska

Hania Chodkiewicz

4e

4c

4b

55

7.

Kacper Zackiewicz

Bartosz Bołtrukanis

4a

4d

54

8.

Ksawier Spudzis

Daniel Buczyński

Jan Szeszko

4a

4b

4d

53

9.

Łucja Jacewicz

4c

52

10.

Amelia Bolesta

Kasia Pietkiewicz

4c

4b

51

11.

Wiktoria Syper

Patrycja Pawluczyk

Kacper Jagliński

4c

4b

4d

50

12.

Jacek Olszewski

4a

48

13.

Olaf Piszka

4e

46

14.

Veronica Żarnowska

4e

38

 

KLASY V – Maksymalna liczba punktów do zdobycia: 64

 

Lp.

Imię i nazwisko

Klasa

Punkty

1.

Joanna Bobrowska

5e

54

2.

Michał Zieliński

5e

52

3.

Dominik Lauryn

5a

51

4.

Rafał Zamaro

Oliwia Ćwikowska

5a

5b

50

5.

Nikodem Szmajda

5e

48.5

6.

Karolina Rytelewska

5b

44

 

 

KLASY VI – Maksymalna liczba punktów do zdobycia: 55

 

Lp.

Imię i nazwisko

Klasa

Punkty

1.

Gaspar Mackiewicz

6c

53

2.

Sebastian Tkaczyk

6a

50

3.

Hubert Gilant

6c

47

4.

Gabriel Kumiszcza

6c

43

 

KLASY VII – Maksymalna liczba punktów do zdobycia: 55

 

Lp.

Imię i nazwisko

Klasa

Punkty

1.

Krzysztof Taraszkiewicz

7b

47

2.

Paweł Michaluk

7d

45

3.

Łukasz Wojczulis

7b

39

4.

Michał Misiukiewicz

Adrian Marek Bugieda

7d

7d

37

5.

Aleksandra Bieluch

Julia Gwaj

Emil Piotrowski

7a

7c

7c

36

6.

Maciej Śliwiński

7d

33

7.

Paulina Opanowska

7c

30

8.

Marta Kossakowska

7c

28

9.

Natalia Żyła

7c

27

10.

Maria Osiecka

7c

23

11.

Kacper Ciepielewski

7c

22

 

 

 


Copyright © 2013 SP nr 10 w Suwałkach. Webmaster: TG