Ścieżka powrotu

Start Aktualności Dzień Babci w naszej szkole

Reforma Edukacji

Fotogaleria


Dzień Babci w naszej szkole PDF Drukuj
altalt
19 stycznia 2018 r. gościliśmy w progach naszej szkoły zacnych gości. Na montaż słowno-muzyczny z okazji Dnia Babci i Dziadka przybyły nasze kochane Babcie i nasi Dziadkowie. Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego witali wszystkich pięknym serduszkiem. Uczniowie klas: III a, III c i III d wspaniale recytowali, śpiewali a nawet tańczyli. Było pięknie i radośnie. Bardzo licznie zgromadzeni widzowie nagrodzili występujących brawami. Zakończeniem wspaniałego spotkania był słodki poczęstunek. Dziękujemy Babciom i Dziadkom, na których zawsze możemy liczyć a przede wszystkim dziękujemy naszym małym artystom. Jesteście NIESAMOWICI !!!
                                                
 
 


Copyright © 2013 SP nr 10 w Suwałkach. Webmaster: TG