Ścieżka powrotu

Start

Reforma Edukacji

Fotogaleria


Finał Grupy Północnej - Drużynowe Igrzyska w szachach PDF Drukuj

alt25 listopada 2017r.w Suwałkach odbył się Finał Grupy Północnej - Drużynowe Igrzyska w szachach. Szkoła Podstawowa nr 10 w Suwałkach zajęła IV miejsce w kategorii dziewcząt i V miejsce w kategorii chłopców. Zdobywając punkty do rywalizacji sportowej województwa podlaskiego - organizowanej przez Podlaski Szkolny Związek Sportowy w Białymstoku.

Szkołę Podstawową nr 10 reprezentowali uczniowie:

 Magdalena Brzozowska z klasy V,

Aleksandra Wasilewska  z klasy III,

Marta Brzozowska  z klasy III

Oliwia   Moczulska z  klasy I,

Dominik Pupel  z klasy III,

Michał Niewiarowski  z klasy III,

Przemysław Doszuta  z klasy I,

Wojciech Doszuta  z klasy I.

 


 


Copyright © 2013 SP nr 10 w Suwałkach. Webmaster: TG