Ścieżka powrotu

Start Aktualności Montaż słowno-muzyczny

Reforma Edukacji

Fotogaleria


Montaż słowno-muzyczny PDF Drukuj
altalt

29 listopada 2017r. uczniowie naszej szkoły obejrzeli montaż słowno – muzyczny "Jestem, żyję, czuję..." przygotowany przez kolegów i koleżanki z klas: IVd, IVe, Vc, VIIa, VIIb i VIIc pod kierunkiem pań – Anny Bagińskiej, Katarzyny Bołtrukanis i Beaty Zdancewicz. Miał on na celu zwrócenie uwagi na to, co jest naprawdę w życiu ważne. Zaprezentowane utwory poetyckie i muzyczne skłaniały do refleksji nad sensem  ludzkiego istnienia i przemijania. Pozwoliły z pewnej perspektywy przyjrzeć się temu, co zostaje za nami i uświadomić sobie, że niczego nie można powtórzyć. Cieszmy się więc z życia i szanujmy je. Pomagajmy drugiemu człowiekowi. Doceniajmy rodzinę, przyjaciół i innych ludzi kroczących z nami krótką drogą życia.

Katarzyna Bołtrukanis


 


Copyright © 2013 SP nr 10 w Suwałkach. Webmaster: TG