Ścieżka powrotu

Start Aktualności Akcja "Przyjaciel Zwierząt"

Reforma Edukacji

Fotogaleria


Akcja "Przyjaciel Zwierząt" PDF Drukuj

altalt

29 listopada 2017 roku odbył się w naszej szkole apel podsumowujący akcję „Przyjaciel Zwierząt”. Brały w nim udział klasy 0 – VII Szkoły Podstawowej nr 10 w Suwałkach. Na nasze zaproszenie gościliśmy Panią Krystynę Chylińską - prezes Polskiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami Zarząd Oddziału w Suwałkach, Panią Mirosławę Balcer, Monikę Filipkowską i Iwonę Kacprzyk - członek Zarządu Oddziału Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami w Suwałkach.

W trakcie uroczystości rozdano dyplomy klasom, które wyróżniły się w zbiórce  znacznej ilości żywności jak i uczniom, którzy przynieśli najwięcej karmy.

Wyróżnieni: 1.  Klasa OA 2.  Klasa OB. 3.  Klasa III a 4.  Klasa VII b 5.  Ucz. kl. III a- Ostrowska Urszula 6.  Ucz. kl. OB.-  Racław Aleksander

 

Cała akcja zorganizowana była przez nasz Samorząd Uczniowski a jej opiekunami byli Panowie Marek Krejpcio i Marek Grzybowski.


 


Copyright © 2013 SP nr 10 w Suwałkach. Webmaster: TG