Ścieżka powrotu

Start Aktualności Wycieczka szkolna do Białegostoku 22.11.2017r.

Reforma Edukacji

Fotogaleria


Wycieczka szkolna do Białegostoku 22.11.2017r. PDF Drukuj

alt

alt
W dniu 22 listopada klasy IV A, B, C i E pojechały na wycieczkę szkolną do Białegostoku. Uczniowie uczestniczyli w spektaklu teatralnym „Królewna Śnieżka” w Teatrze Dramatycznym im. Aleksandra Węgierki. Po wspaniałej sztuce wszyscy udali się na zwiedzanie stolicy regionu Podlasia. Odwiedziliśmy Pałac Branickich i Muzeum Farmacji, dzieci miały też szansę obejrzeć architekturę ogrodową w przypałacowym parku oraz nakarmić kaczki. Następnie  przeszliśmy deptakiem podziwiając  Bazylikę archikatedralną Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Białymstoku, Rynek Kościuszki i Ratusz miejski. Dzieci poznały również historię Ludwika Zamenhofa, który stworzył język Esperanto.
 


Copyright © 2013 SP nr 10 w Suwałkach. Webmaster: TG