Start Aktualności Dzień Nauczyciela

Dzień Nauczyciela
13.10.2014 r. odbyła się akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej, na którą przybyli uczniowie, nauczyciele i pracownicy obsługi. Przedstawienie pt. ”Duża przerwa” przygotowali uczniowie klasy III a, III c, III d pod kierunkiem pań: M. Murawko, M. Skowiny – Konik, E. Moroz, E. Zych. Uczniowie piosenką i słowem uświetnili ten wyjątkowy dzień w roku szkolnym. Wiele ciepłych i miłych słów popłynęło w kierunku nauczycieli i pracowników obsługi. Uczniowie docenili i podkreślili swoją wdzięczność za codzienny trud, poświęcenie, czujność i troskę o dobro wychowanków.
Na zakończenie głos zabrała p. Dyrektor Halina Walendzewicz, która mówiła o trudnej, ale jakże pięknej pracy nauczyciela. Podziękowała za dotychczasowe zaangażowanie oraz życzyła wielu sił i wytrwałości w tym wyjątkowym zawodzie. Wiele ciepłych słów i życzeń padło z ust p. Dyrektor. Były drobne upominki przygotowane własnoręcznie przez dzieci i słowa uznania w stosunku do nauczycieli i pracowników naszej szkoły. Dzień Edukacji Narodowej to również okazja do wręczenia nagród i odznaczeń wyróżniającym się nauczycielom.
E. Moroz