Międzyszkolny finał projektu "Rozruszaj swoje kości bez nudy i samotności"
Grupa wolontariuszy z klasy 2b wraz z opiekunami Beatą Sobolewską Szulgacz i Iwoną Osiecką zorganizowała finał projektu w Dniu Dziecka. W auli szkolnej można było pocieszyć swoim dzieciństwem do woli. Chętni rywalizowali z uczniami z 5 suwalskich szkół w turnieju cymbergaja, tenisa stołewego i piłkarzyków. Inni grali dla przyjemności  lub korzystali z zakupionych dla szkoły gier planszowych.

A oto wyniki tej niecodziennej w klimacie szkoły rywalizacji:
Mistrz cymbergaja to Wojciech Statkiewicz z Gimnazjum nr 5.
W piłkarzykach swoimi umiejętnościami zaskoczyła para dziewcząt Anna Baluta z Gimmnazjum nr 6 oraz Barbara Szulc z Gimnazjum nr 5.
W tenisie stołym  Damian Kozłowski  z Gimnazjum nr 4 nie miał sobie równych.
Gratulujemy wszystkich uczestnikom zabawy.

Składamy serdeczne podziękowania wszystkim, którzy pomogli nam w tym dniu. Pani Dyrektor Annie Łojko za pomysł i wspieranie nas w realizacji projektu. Panu Andrzejowi Szulińskiemu, Annie Anuszkiewicz i Pawłowi Osieckiemu za sumienne sędziowanie i opiekę nad uczniami. Paniom z obsługi za opiekę nad sprzętem i pomoc w organizacji oraz panom konserwatorom za noszenie naszego "placu zabaw" i nagłośnieniu imprezy.
Największe brawa należą się jednak wolontariuszkom z klasy 2b. One najlepiej wiedzą ile to wyamgało pracy i zaangażowania.

Oglądając zdjęcia niektórzy z Was mogą żałować, że WAa tam nie było :)