Dzień otwarty w Szkole Podstawowej nr 10 - fotorelacja
 alt 1kwietnia 2017r. w SP 10 odbył sie Dzień Otwarty w klasach 0 - III. Gości przywitała p.dyrektor Halina Walendzewicz. Część artystyczną uatrakcyjnili uczniowie klasy IIIc,d,e. Zatańczyli oni tango i twista. Starsze koleżanki z klasy VIb zaprezentowały znane polskie przeboje: Zosia Warczyńska zaśpiewała "Dziwny jest ten świat" i "Niech żyje bal" a Karolina Chomicz piosenkę "Modelka".

Dzięki prezentacji multimedialnej rodzice przyszłych uczniów zapoznali się z szeroką ofertą naszej szkoły w zakresie nauczania zintegrowanego, klas integracyjnych, sportowych.

Rodzice wspólnie z pociechami mieli możliwość zapoznać się z bazą lokalową szkoły, klasopracowniami edukacji wczesnoszkolnej, zerówek i świetlicy. Osobiście też poznali wykwalifikowaną kadrę nauczycielek kl. 0 - III.

Był też czas na ciekawe rozmowy, zadawanie nurtujących pytań. Ich pociechy brały udział w zabawach matematycznych, muzycznych, plastycznych, ruchowych i interaktywnych.

FOTORELACJA DOSTĘPNA PO KLIKNIĘCIU W ZDJĘCIE