Start START

Szkoła Podstawowa nr 10 w Suwałkach

List Ministra Edukacji Narodowej

List PDF Drukuj

List Podlaskiego Kuratora Oświaty z okazji rozpoczęcia roku szkolnego 2019/2020.

Narodowe Czytanie PDF Drukuj
Biblioteka Publiczna im. Marii Konopnickiej w Suwałkach zaprasza na czytanie „Sachem" Henryka Sienkiewicza organizowane w ramach
ogólnopolskiej akcji „Narodowe Czytanie” pod honorowym patronatem pary prezydenckiej. Akcja popularyzuje czytelnictwo, zwraca uwagę na potrzebę dbałości o polszczyznę, wzmacnia poczucie kulturowej i narodowej  wspólnoty poprzez publiczną lekturę klasyki polskiej literatury.
 Rozpoczynamy 7 września 2019 r. (sobota) o godzinie 12:00 w Midicentrum,  przy ul. Witosa 4A.

Zachęcamy do wspólnego czytania.

Zaproszenie PDF Drukuj

Harmonogram egzaminu ósmoklasisty PDF Drukuj

Rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020 PDF Drukuj
alt
altStało się. Rozpoczęliśmy 2 września rok szkolny 2019/2020. To pierwszy rok bez gimnazjum w naszych murach za to z nowymi wyzwaniami. Krótkie przemówienia Pani Dyrektor Haliny Walendzewicz i księdza proboszcza Lecha Łuby były symbolicznym znakiem końca wakacji a początku czasu wytężonej pracy dla uczniów i nauczycieli.

Ogłoszenia PDF Drukuj

Podręczniki PDF Drukuj

Wykaz podręczników do religii w Szkole Podstawowej nr 10
na rok szkolny 2019/2020.pdf

Podręczniki do innych przedmiotów uczniowie wypożyczą z biblioteki szkolnej.

Zakończenie roku szkolnego 2018/2019 PDF Drukuj
altW dobrych nastrojach pożegnaliśmy rok szkolny 2018/2019. Były chwile smutku i nostalgii, szczególnie wśród naszych absolwentów, kończących klasę ósmą i trzecią gimnazjum oraz ich ukochanych wychowawców. Zapraszamy do zapoznania się z fotorelacją. Wszystkim uczniom, rodzicom i nauczycielom życzymy spokojnych i udanych wakacji. Do zobaczenia za dwa miesiące.
FOTOGALERIA PRZEDSZKOLE
FOTOGALERIA 1-3