Ścieżka powrotu

Start START

Reforma Edukacji

Fotogaleria


Szkoła Podstawowa nr 10 w Suwałkach
Zagłosuj na naszych gimnazjalistów!! PDF Drukuj
Uczniowie z klasy III d naszego gimnazjum: Patryk Harackiewicz, Jakub Meller, Kacper Chmielewski, Michał Owsiejew,  wzięli udział w  II edycji konkursu „Nakręć się na Zawód"!!! Pod nazwą PAKAJAMI 69 nagrali film dotyczący branży mechanicznej – operator maszyn CNC i zakwalifikowali się do II etapu konkursu, który polega na głosowaniu.  Film został zamieszczony na Facebooku projektu „Dobry Zawód – Fajne Życie"  Głosować będzie można za pomocą LIKE/REAKCJI w terminie od 20.03.2019r. od godziny 00:00 do 24.03.2019r. do godziny 24:00. (Liczone będą LIKE/REAKCJE, które dotrą na serwer Facebooka do godziny 24.00 dnia 24.03.2019 roku). Do ostatecznego zwycięstwa brakuje już tylko głosów. W tej chwili wszystko jest w rękach internautów! 
Obejrzyjcie nas na Facebooku pod linkiem: https://www.facebook.com   i zagłosujcie!
Liczymy na wsparcie!
PAKAJAMI 69
 
Zawody lekkoatletyczne klas III PDF Drukuj

altalt

19 marca odbyła się trzecia edycja zawodów lekkoatletycznych klas III Szkół Podstawowych. Trzy edycje zawodów odbyły się w Szkole Podstawowej nr 11. Zawody miały na celu zachęcenie dzieci do sportu i lekkiej atletyki. Nasza szkoła wzięła udział w trzech edycjach. Każdą szkołę reprezentowała 10- osobowa ekipa uczniów, 5 dziewczynek i pięciu chłopaków. W składzie naszej reprezentacji wystąpili: - Barszczewska Nikola                                

 - Kaźmierowska  Julia

- Żelazko Maja

- Chwalińska Lena

- Jabłońska Aleksandra 

- Wiszniewski Bartosz

- Sobolewski Bartosz

- Kułakowski Maciej

- Ćwikowski Marcin

- Hołub Piotr

 Nasi reprezentanci dawali z siebie wszystko co mogli na każdych z trzech zawodów. Wyniki ostateczne uplasowały Naszą Szkołę na trzecim miejscu drużynowo w klasyfikacji generalnej. Na ten wynik złożyły się punkty wszystkich naszych zawodników, w trzech edycjach, we wszystkich konkurencjach. Ale oprócz tego mieliśmy jeszcze dwa bardzo dobre wyniki. Nasi uczniowie Barszczewska Nikola z klasy III A i Bartosz Wiszniewski z klasy III B zajęli indywidualnie II miejsca w klasyfikacji generalnej. Gratulujemy wszystkim naszym zawodnikom.
 
Przygotowujemy śniadanie w Ic PDF Drukuj
altalt
W piątek postanowiliśmy samodzielnie przygotować kanapki. Na ławkach królowały zielone i czerwone warzywa. Uczyliśmy się prawidłowo smarować pieczywo masłem. Powstały zdrowe, kolorowe i bardzo ciekawe kanapki które z ochotą zjedliśmy na drugie śniadanie.
 
Dzień kobiet i mężczyzn w Ic PDF Drukuj
altalt
Było miło, smacznie i radośnie z okazji święta dziewczynek i chłopców. Uczniowie przygotowali miłe niespodzianki, którymi obdarowali siebie ósmego i jedenastego marca. Każda dziewczynka dostała kwiatek. Chłopcy słodycze i moc życzeń. Dzień upłynął w radosnej atmosferze.
 
Wyniki prób sprawności fizycznej PDF Drukuj
Wyniki prób sprawności fizycznej kandydatów do oddziału sportowego o profilu badmintona do klasy IV [pdf] 

Wyniki prób sprawności fizycznej kandydatów do oddziału sportowego o profilu piłka siatkowa do klasy IV  [pdf] 
               
Wyniki prób sprawności fizycznej kandydatów do oddziału sportowego o profilu pływanie do klasy IV  [pdf] 
 
Brawo Łukasz!!! PDF Drukuj
Z wielką radością informujemy, iż Łukasz Wojdat, uczeń klasy III B gimnazjum  został LAUREATEM Wojewódzkiego Konkursu Informatycznego. Gratulujemy sukcesu i życzymy dalszych.
 
Brawo Karolina !!! PDF Drukuj
Z wielką radością informujemy, iż Karolina Sawicka, uczennica klasy III B gimnazjum po raz trzeci z rzędu została LAUREATKĄ Wojewódzkiego Konkursu Języka Francuskiego. Gratulujemy spektakularnego sukcesu i życzymy dalszych.
 
"Mowa nienawiści" PDF Drukuj
Dnia 13.02.2019 i 15.02.2019 r odbyły się w naszej szkole wykłady dotyczące "Mowy nienawiści-HEJTU". Wzięły w nim udział klasy 4-8 szkoły podstawowej oraz 3 gimnazjum.
Podczas wykładu zostały poruszane najważniejsze aspekty dotyczące "Mowy nienawiści", tolerancji , komunikacji oraz współżycia w grupie rówieśniczej.
Uczniowie aktywnie uczestniczyli w wykładzie, interpretując na forum przygotowane przez klasę plakaty.
Miło nam ogłosić, że zwycięzcą w konkursie na najwymowniejszy plakat oraz jego interpretacje jest klasa 6 c sp z Wychowawcą Panią Katarzyną Bołtrukanis.
GRATULUJEMY  WYGRANEJ :)i dziękujemy za zaangażowanie wszystkim klasom :)


Przytul hejtera - teledysk

M.Koprowska, N.AL-Khamis       

Więcej…
 
Dzień Kobiet w naszej szkole PDF Drukuj
Samorząd Uczniowski z okazji Dnia Kobiet przygotował niespodziankę dla wszystkich kobiet i dziewcząt. Każda z nich otrzymała symboliczny kwiatek z życzeniami.
 
Zbiórka misiów dla dzieci ze szpitala PDF Drukuj
W naszej szkole zorganizowaliśmy zbiórkę pluszowych misiów dla dzieci z Oddziału Pediatrycznego Wojewódzkiego Szpitala im. Ludwika Rydygiera w Suwałkach. Akcja cieszyła się dużym zainteresowaniem i dzięki wielkiemu zaangażowaniu uczniów, Samorząd Uczniowski mógł przekazać pluszaki dzieciom.
 
Terminy postępowania rekrutacyjnego PDF Drukuj


  Regulamin rekrutacji - oddziały sportowe [pdf]

 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 1 z 79


Copyright © 2013 SP nr 10 w Suwałkach. Webmaster: TG