Ścieżka powrotu

Start Biblioteka

Fotogaleria


Biblioteka
„Ja i moja biblioteka”

W związku z czytaną literaturą w bibliotece ogłoszono konkurs plastyczny. Uczniowie chętnie biorą w nim udział. Podsumowanie nastąpi w II semestrze.
Nauczyciele bibliotekarze

 
„Cudowny świat biblioteki”
W bibliotece cyklicznie odbywają się  spotkania czytelnicze. Nauczyciele bibliotekarze oraz wybrani uczniowie czytają książki. Słuchacze dyskutują na temat lektur oraz wykonują różnorodne prace plastyczne. Ostatnio czytano: „Basia i biblioteka”, „Franklin i książka w bibliotece”, „Zbawcy książek”, „Wizyta w bibliotece” oraz „O dzieciach które czytają książki”.  
Nauczyciele bibliotekarze
 
„Święty Jan Paweł II”

W związku z obchodami XIX Dnia Papieskiego w bibliotece szkolnej przygotowano i zaprezentowano wystawę „Święty Jan Paweł II”.  Zgromadzono bogaty zbiór literatury o Janie Pawle II oraz pozycje jego autorstwa. Wystawę uzupełniają: życiorys, ciekawostki z życia oraz cytaty.
Nauczyciele bibliotekarze
 
Warsztaty czytelnicze „Dlaczego warto czytać”
W ramach współpracy z CEN w Suwałkach odbywają się cykliczne warsztaty czytelnicze „Dlaczego warto czytać”. W lutym takie zajęcia miała klasa IV C. Uczniowie udali się do biblioteki pod opieką nauczycielek: H. Gładkowskiej i M. Sobuniewskiej. 
 
Spotkania z książką
Nauczyciele bibliotekarze rozpoczęli od listopada cykl spotkań z książką w świetlicy szkolnej. Do głośnego czytania zapraszani są również chętni uczniowie. W ten sposób promujemy nowości czytelnicze zakupione w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa.
  

 
« pierwszapoprzednia1234567następnaostatnia »

Strona 3 z 7


Copyright © 2013 SP nr 10 w Suwałkach. Webmaster: TG