Ścieżka powrotu

Start Aktualności

Reforma Edukacji

Fotogaleria


Aktualności
Świąteczne warsztaty z 2 b PDF Drukuj

alt

alt20 marca 2018r. uczniowie kl.II b gościli w swoich rodziców na warsztatach . Przy wspólnym stole  tworzyliśmy  ozdoby wielkanocne, które udekorują nasze  świąteczne stoły. Bardzo dziękujemy mamusiom  i tatusiom za kolejną inicjatywę na rzecz naszej klasy.

 
Pierwszy Dzień Wiosny PDF Drukuj
alt
alt21 marca obchodziliśmy Pierwszy Dzień Wiosny w naszej szkole.
 
Trzymaj formę PDF Drukuj
Dnia 15.03.2018r. (w ramach realizacji programu „ Trzymaj formę”) odbyło się spotkanie uczniów klas 6 i 7 z pracownikami PSSE. Prelekcja pań nie tylko poszerzyła wiedzę o prawidłowym żywieniu, ale również dostarczyła wielu cennych uwag dotyczących umiejętności czytania informacji zawartych na opakowaniach produktów spożywczych.
 
Szkolne rekolekcje wielkopostne PDF Drukuj
W dniach  12 - 14 marca 2018 roku uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w rekolekcjach wielkopostnych organizowanych przez parafię ś. Kazimierza Królewicza.  Nauki duchowe wygłosił O. Ireneusz Wierzchowski, franciszkanin z parafii Bożego Ciała.
Podczas rekolekcji zostało przedstawione Misterium Męki Pańskiej, które przygotowali uczniowie klasy II B i II D gimnazjum oraz uczniowie klasy V A, V D, V E i VI A.
Był to czas refleksji nad swoim życiem, czas wyciszenia, postawienia ważnych pytań i wspólne poszukiwanie odpowiedzi w świetle Ewangelii.  Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w to ważne dla nas wydarzenie.
 
„Suwałki ku niepodległości” PDF Drukuj
W związku z obchodami 100-lecia Odzyskania Niepodległości w naszej szkole miała miejsce prelekcja i prezentacja multimedialna  dla uczniów klas VII  „Suwałki ku niepodległości”. Tematykę przybliżył pan Andrzej Matusiewicz - historyk i znawca regionu. Uczniowie słuchali z dużym  zainteresowaniem.
 
Finał I Podlaskiej Ligi Badmintona PDF Drukuj
W Białymstoku 10.03.2018 odbył się Finał I Podlaskiej Ligi  Badmintona. W finale spotkały się drużyny II UKS Hubal Białystok i SKB Track Tec Suwałki po emocjonujących meczach zwyciężył Hubal 4:2
W drużnie SKB Track Tec Suwałki występowali zawodnicy naszej szkoły Grzegorz Hołub, Gabriel Grosz , Anastasiya Khomich i Ulyana Voslkaya. Trener- Jerzy Dołhan.
 
Wycieczka do SOKu PDF Drukuj

altalt

16 marca 2018 r. klasa II b  obejrzała  w  SOK-u spektakl  muzyczny opowiadający o przygodach Zuzi i jej przyjaciół.  Było wesoło, kolorowo i niesamowicie. Pięknie! W przedstawieniu brał udział nasz klasowy kolega Makar. Gratulowaliśmy mu sukcesu, bo tańczył wspaniale.


 
Koło Teologiczne PDF Drukuj
Koło Teologiczne prowadzone jest dziewiętnasty rok przez Panią Bożenę Ołdak.
W kole rozwijamy swoje talenty, wykonujemy świąteczne i okolicznościowe dekoracje i wystawy przygotowujemy się do konkursów, dzielimy się wiarą, bierzemy udział w nabożeństwach i misyjnej działalności Kościoła.
 
Dzień Świętego Patryka PDF Drukuj

A tak w Szkole Podstawowej Nr 10 obchodziliśmy Dzień Świętego Patryka, patrona Irlandii. Uczniowie ubrali się na królujący w tym dniu kolor zielony. Na lekcjach języka angielskiego powstało też wiele pięknych prac plastycznych i plakatów. Na zdjęciach klasa 4B we wiosennej, zielonej odsłonie :-)

 
WOJEWÓDZKIE KONKURSY PRZEDMIOTOWE W ROKU SZKOLNYM 2017/2018 PDF Drukuj
altZakończył się etap rejonowy Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych, w którym brali udział uczniowie naszej szkoły. Do etapu wojewódzkiego  zakwalifikowali się:

 

                Wojewódzki Konkurs Matematyczny

Krzysztof Taraszkiewicz kl. VII b   uczeń p. Agnieszki Chodkiewicz

Piotr Turowski  kl. VI c           uczeń p. Agnieszki Chodkiewicz

Łukasz Wojczulis kl. VII  b      uczeń p. Agnieszki Chodkiewicz

Michał Misiukiewicz kl. VII d    uczeń p. Stanisława Olszewskiego

 

 

 

              Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego

Łukasz Wojczulis kl. VII  b           uczeń  p. Bożeny Fabisiak

 

             Wojewódzki Konkurs Informatyczny

Krzysztof Taraszkiewicz kl. VII b   uczeń p. Teresy Gajewskiej

Łukasz Wojczulis kl. VII  b             uczeń p. Teresy Gajewskiej

Jędrzej Piotr Socik kl. VI a             uczeń p. M. Grzybowskiego, przyg. Teresa Gajewska

 

 

Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia podczas kolejnych zmagań!

 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 9 z 52


Copyright © 2013 SP nr 10 w Suwałkach. Webmaster: TG