Ścieżka powrotu

Start Aktualności

Reforma Edukacji

Fotogaleria


Aktualności
Konkurs na najładniejszą Palmę Wielkanocną PDF Drukuj
altalt
W dniu 25 marca 2018 r. zespół nauczycieli religii zorganizował konkurs "Najpiękniejsza palma wielkanocna". Po uroczystej liturgii Niedzieli Palmowej uczniowie zaprezentowali przygotowane własnoręcznie barwne prace. Szczególną wartością podczas przygotowywania palm był udział w nim całej rodziny i czas wspólnie spędzony.
Zwycięzcą konkursu został Wiktor Sienkiewicz z klasy V A, drugie miejsce zajął Michał Sapkowski z klasy II B, na trzecim uplasował się Alan Bieryło z klasy IV E. Nagrody ufundował proboszcz parfii św. Kazimierza ks. Lech Łuba.
Wszystkim dzieciom serdecznie dziękujemy za udział w konkursie i podtrzymywanie tej pięknej,  polskiej tradycji.
 
WARSZTATY WIELKANOCNE W I B PDF Drukuj

altalt

23 marca w klasie I b  odbyły się warsztaty wielkanocne. W miłej, ciepłej atmosferze uczniowie z rodzicami i  wychowawczyniami zrobili wiele pięknych, świątecznych ozdób. Spotkanie było również okazją do rozmów o zwyczajach i tradycjach wielkanocnych w naszych domach oraz do złożenia  ciepłych i serdecznych życzeń świątecznych.


 
Przedszkolaki witają wiosnę! PDF Drukuj
altalt
20 marca dzieci z grup przedszkolnych 0A, 0B, i 0C spotkały się, aby
wspólnie śpiewem i tańcem pożegnać zimę i powitać wiosnę.
 
Zawody pływackie klas II i III PDF Drukuj

altalt

W dniu 20.03.2018 na pływalni w naszej szkole odbyły się zawody pływackie klas II i III o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 10 w Suwałkach, gdzie od rana ściągały tłumy kibiców oraz zawodników. Trybuny szybko wypełniły się dziećmi i rodzicami, którzy przyszli dopingować młodym sportowcom. Do zmagań o najszybciej pływające dziecko w klasach II i klasach III stawiło się 69 dzielnych śmiałków z trzech suwalskich szkół SP 5, SP 7 oraz najliczniejsza reprezentacja SP 10. Poniżej przedstawiamy wyniki zmagań:
 

Więcej…
 
Świąteczne warsztaty z 2 b PDF Drukuj

alt

alt20 marca 2018r. uczniowie kl.II b gościli w swoich rodziców na warsztatach . Przy wspólnym stole  tworzyliśmy  ozdoby wielkanocne, które udekorują nasze  świąteczne stoły. Bardzo dziękujemy mamusiom  i tatusiom za kolejną inicjatywę na rzecz naszej klasy.

 
Pierwszy Dzień Wiosny PDF Drukuj
alt
alt21 marca obchodziliśmy Pierwszy Dzień Wiosny w naszej szkole.
 
Trzymaj formę PDF Drukuj
Dnia 15.03.2018r. (w ramach realizacji programu „ Trzymaj formę”) odbyło się spotkanie uczniów klas 6 i 7 z pracownikami PSSE. Prelekcja pań nie tylko poszerzyła wiedzę o prawidłowym żywieniu, ale również dostarczyła wielu cennych uwag dotyczących umiejętności czytania informacji zawartych na opakowaniach produktów spożywczych.
 
Szkolne rekolekcje wielkopostne PDF Drukuj
W dniach  12 - 14 marca 2018 roku uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w rekolekcjach wielkopostnych organizowanych przez parafię ś. Kazimierza Królewicza.  Nauki duchowe wygłosił O. Ireneusz Wierzchowski, franciszkanin z parafii Bożego Ciała.
Podczas rekolekcji zostało przedstawione Misterium Męki Pańskiej, które przygotowali uczniowie klasy II B i II D gimnazjum oraz uczniowie klasy V A, V D, V E i VI A.
Był to czas refleksji nad swoim życiem, czas wyciszenia, postawienia ważnych pytań i wspólne poszukiwanie odpowiedzi w świetle Ewangelii.  Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w to ważne dla nas wydarzenie.
 
„Suwałki ku niepodległości” PDF Drukuj
W związku z obchodami 100-lecia Odzyskania Niepodległości w naszej szkole miała miejsce prelekcja i prezentacja multimedialna  dla uczniów klas VII  „Suwałki ku niepodległości”. Tematykę przybliżył pan Andrzej Matusiewicz - historyk i znawca regionu. Uczniowie słuchali z dużym  zainteresowaniem.
 
Finał I Podlaskiej Ligi Badmintona PDF Drukuj
W Białymstoku 10.03.2018 odbył się Finał I Podlaskiej Ligi  Badmintona. W finale spotkały się drużyny II UKS Hubal Białystok i SKB Track Tec Suwałki po emocjonujących meczach zwyciężył Hubal 4:2
W drużnie SKB Track Tec Suwałki występowali zawodnicy naszej szkoły Grzegorz Hołub, Gabriel Grosz , Anastasiya Khomich i Ulyana Voslkaya. Trener- Jerzy Dołhan.
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 8 z 51


Copyright © 2013 SP nr 10 w Suwałkach. Webmaster: TG