Ścieżka powrotu

Start Aktualności

Reforma Edukacji

Fotogaleria


Aktualności
„Grammar is easy” PDF Drukuj

22.02.2018r. odbył się konkurs gramatyczny z języka angielskiego „Grammar is easy”. W konkursie wzięło udział 56 uczniów SP10 z klas 4 - 7.

Wyniki klasyfikacji uczniów zostały przekazane przez nauczycieli j. angielskiego zainteresowanym osobom.

Organizatorem konkursu była p. Bogusława Kalinowska.

 
Mistrzostwa Województwa Kinder + Sport PDF Drukuj

 W tegorocznej edycji Mistrzostw Województwa Kinder + Sport w mini siatkówce chłopców w kategorii „czwórek” wystartowało 19 drużyn z 10 klubów. Do turnieju finałowego, który odbył się w Suwałkach, awansowało 8 zespołów, w tym aż 2 z SUKSS.

Suwalczanie nie mieli sobie równych i pewnie sięgnęli po tytuł Mistrza Województwa, pokonując wszystkie drużyny 2:0. Skład drużyny: Gabriel Kumiszcza, Jakub Królczyk, Kacper Gibas, Piotr Przeborowski, Michał Misiukiewicz, Marcin Misiukiewicz. Trener chłopców z SUKSS jest Kamil Skrzypkowski

Więcej…
 
Ogólnopolski Finał Igrzysk Dzieci w Piłce Siatkowej PDF Drukuj
Uczniowie SP 10 zajęli XIV miejsce na Ogólnopolskim Finale Igrzysk Dzieci w Piłce Siatkowej "czwórek" chłopców. Mistrzostwa odbyły się 24-27 maja  w Głuchołazach, gdzie nasi uczniowie wygrali dwa mecze. Pozostałe mecze przegrali po walce w tie breaku. SP 10 reprezentowali: Gabriel Kumiszcza, Jakub Królczyk, Michał Misiukiewicz, Kacper Zackiewicz, Bartosz Borkowski, Patryk Bujakowski, Bartosz Harackiewicz, Marcin Misiukiewicz, Filip Sadowski i Adam Cherubin.
 
Dyrektywa Unii Europejskiej ws. RODO PDF Drukuj
alt
 
Klauzula informacyjna RODO PDF Drukuj
KLAUZULA INFORMACYJNA

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informuje się, że:
 
1. Administratorem Danych Osobowych (ADO) jest Szkoła Podstawowa nr 10 z Oddziałami Integracyjnymi im. Olimpijczyków Polskich w Suwałkach, 16-400 Suwałki, ul. Antoniewicza 5 reprezentowana przez Dyrektora Panią Halinę Walendzewicz. W placówce został powołany Inspektor Ochrony Danych Osobowych – Pan Przemysław Nikiel, z którym będą Państwo mogli skontaktować się w każdej sprawie dotyczącej przetwarzania Pani/Pana danych osobowych lub danych dziecka – pod adresem mailowym Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Więcej…
 
VI Międzyszkolny Konkurs Przyrodniczy PDF Drukuj

W czwartek, 24 maja uczniowie klas czwartych i piątych reprezentowali nas w VI Międzyszkolnym Konkursie Przyrodniczym organizowanym w naszej szkole. Zgromadził on, jak co roku, przedstawicieli wielu suwalskich szkół podstawowych.

Przed uczestnikami konkursu stało niełatwe zadanie rozwiązania testu, który zawierał wiele pytań i zadań o budowie i zdrowiu człowieka (klasa IV) i o środowisku przyrodniczym Polski (klasa V).

W czasie oczekiwania na werdykt komisji konkursowej wszyscy uczniowie wysłuchali interesującego wykładu pracownika Suwalskiego Parku Krajobrazowego.

Więcej…
 
Promocja czytelnictwa PDF Drukuj
15 maja 2018r.Pod opieką p. B. Ołdak i p. M. Krejpcio klasa VI A wzięła  udział w zajęciach zorganizowanych przez Bibliotekę Publiczną „Przysłowia mądrością narodów” . Uczniowie bardzo aktywnie uczestniczyli w warsztatach. Rozwiązywali różnorodne zadania nie zależnie od stopnia trudności. Wykazali się dużą wiedzą na temat przysłów. Najchętniej uczestniczyli w Kalamburach.
 
II Suwalski Historyczny Bieg na Orientację im. Anieli Wysockiej PDF Drukuj
W dniu 25 maja 2018 r. uczniowie naszej szkoły uczestniczyli  w wyjątkowym wydarzeniu. II Suwalski Historyczny Bieg na Orientację im. Anieli Wysockiej wpisuje się w obchody stulecia odzyskania przez Polskę niepodległości – Program “Niepodległa”.
Akcja miała na celu uczczenie Ofiar Obławy Augustowskiej z lipca 1945 roku, upowszechnianie biegu na orientację jako innowacyjnej i niedocenianej formy aktywności fizycznej oraz zdrowego stylu życia. Bieg skierowany był do uczniów szkół oraz do lokalnej społeczności z terenu,  na którym doszło do Obławy Augustowskiej.
Patronką Biegu jest Aniela Wysocka – łączniczka Suwalskiego Obwodu Armii Krajowej, która w wieku 17 lat, tak jak blisko 2000 innych osób nigdy nie wróciła do domu – została  zamordowana i pochowana w nieznanym miejscu. W zmaganiach szkołę reprezentował zespół uczniów z klasy III A gimnazjum i klasy VII A.  Zadaniem uczestników było odnalezienie w lesie punktów kontrolnych posługując się jedynie mapą i dobrą orientacją w terenie. Nasza ekipa wspaniale poradziła sobie z wyzwaniem, z entuzjazmem i motywacją zaliczała kolejne punkty.  Uczniowie  otrzymali pamiątkowe medale i z pewnością wystartują w biegu za rok!
 
Międzyszkolny Konkurs Literacki PDF Drukuj

 alt17 maja w Szkole Podstawowej nr 7 odbył się Międzyszkolny Konkurs Literacki pt. „ Czy znasz tę książkę?”. Naszą szkołę reprezentowało 11 uczniów z kl. I-III. Wszyscy uczniowie wykazali się doskonałą znajomością wymaganych lektur. Sukces odniosła Nadia Jurkun   z klasy  I b- II miejsce oraz Nikola Barszczewska z klasy II b -wyróżnienie                           


Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 

 
Loteria na rzecz bezdomnych zwierząt PDF Drukuj

alt

alt10 maja 2018 w naszej szkole odbyła się loteria na rzecz bezdomnych zwierząt. Cały dochód zastanie przekazany fundacji  „ Zwierzęta Niczyje”. 

Imprezę prowadziły uczennice z klasy 4b, 5e i 7a.


 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 8 z 57


Copyright © 2013 SP nr 10 w Suwałkach. Webmaster: TG