Ścieżka powrotu

Start Aktualności

Reforma Edukacji

Fotogaleria


Aktualności
Bieg "Niepodległa 100" PDF Drukuj

alt

altW dniu 15 czerwca na stadionie Szkoły Podstawowej Nr 10 w Suwałkach odbył się bieg "Niepodległa100". Uczniowie uczcili w ten sposób 100 rocznicę niepodległości Polski, aby to podkreślić niektórzy mieli szarfy w kolorach biało - czerwonych i twarze w barwach narodowych. Bieg odbył się pod czujnym okiem organizatorów Pani Doroty Karmiłowicz, Ewy Olisiejko, Anny Grygoruk i Łukasza Drucisa.


 
Wycieczka II b do Płociczna PDF Drukuj
alt
alt30 maja 2018 r. klasa  II b udała się na wycieczkę do Płociczna. Podziwialiśmy faunę i florę Wigierskiego Parku Narodowego podczas przejażdżki kolejką wąskotorową. Bawiliśmy się wesoło na świeżym powietrzu w towarzystwie czarnych owieczek i ślicznego kucyka. Doskonale smakowały nam samodzielnie upieczone przy ognisku kiełbaski. To była udana wycieczka, za zorganizowanie  której bardzo dziękujemy  naszym rodzicom.
 
Wycieczka do Warszawy IVd i Vc PDF Drukuj


25 maja 2018r. klasy IVd i Vc wraz z wychowawczyniami – p. Aldoną Bielecką i p. Katarzyną Bołtrukanis wybrały się na wycieczkę do Warszawy. Zwiedzanie stolicy rozpoczęliśmy od wizyty w Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie - jednego z najpiękniejszych zabytków architektury barokowej w Polsce. Widzieliśmy Salę Białą, bibliotekę króla, antykamerę, sypialnię, jadalnię i wiele innych pomieszczeń. Bogaty wystrój wnętrz pozwolił nam chociaż przez chwilę poczuć odrobinę królewskiego luksusu. Kolejnym punktem naszej wycieczki był ESPACE ROOM, gdzie podzieleni na grupy musieliśmy pokonać labirynt pełen zagadek, łamigłówek i tajnych przejść w specjalnie zaaranżowanych pomieszczeniach. Mieliśmy na to tylko 60 minut, ale poradziliśmy sobie świetnie. Byliśmy również w Muzeum Wojska Polskiego i oglądaliśmy wystawę plenerową. Był to sprzęt ciężki z okresu II wojny światowej – m.in. działa, armaty, samoloty oraz pojazdy opancerzone. Na koniec odwiedziliśmy Planetarium, gdzie obejrzeliśmy film w 3D "Na skrzydłach marzeń". Mogliśmy przeżyć niezwykłą przygodę, szybując balonem, sterowcem i samolotem.

Wycieczka była udana i z niecierpliwością czekamy na następną!

 

 

 
Festyn Rodzinny - fotorelacja PDF Drukuj
 
Rekrutacja uzupełniająca do oddziałów sportowych PDF Drukuj
Lista kandydatów przyjętych do oddziałów sportowych - rekrutacja uzupełniająca[pdf]
 
Konkurs Wiedzy o Życiu i Twórczości Marii Konopnickiej PDF Drukuj


23 maja 2018 roku uczniowie naszej szkoły – Gabriela Wowak z klasy IV b oraz Mateusz Kusek z klasy IVe  wzięli udział w IX edycji Konkursu Wiedzy o Życiu i Twórczości Marii Konopnickiej, którego organizatorem było Gimnazjum im. Marii Konopnickiej w Suwałkach. Konkurs odbywał się pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Suwałk. Uczestnicy wykazali się ogromną wiedzą na temat życia i twórczości wybitnej poetki i pisarki.

 

Miło nam poinformować, że Gabriela Wowak – uczennica p. Katarzyny Bołtrukanis zajęła I miejsce. Serdecznie gratulujemy!

 
Zaproszenie na Festyn Rodzinny klas 0-3 PDF Drukuj

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 10 z Oddziałami Integracyjnymi im. Olimpijczyków Polskich w Suwałkach wraz z nauczycielami i uczniami zaprasza wszystkich rodziców uczniów klas 0-III na Festyn Rodzinny, który odbędzie się 15 czerwca w godz. 8.30 – 11.30 na placu szkolnym. W programie wiele atrakcji: zawody sportowe, malowanie twarzy, dmuchana zjeżdżalnia, kiermasz rozmaitości, pokaz sprzętu ratowniczego, strażackiego

i policyjnego oraz przede wszystkim dobra zabawa.

 
"Bajeczka pod chmurką" PDF Drukuj
We wtorek 05.06.2018r. odbyła się impreza czytelnicza dla klas 0–III „Bajeczka pod chmurką”.
Uczniowie poszczególnych klas pod opieką nauczycieli wyszli z kocykami na trawnik przy placu zabaw. Nauczyciele czytali uczniom bajeczki, zadawali zagadki.
Zabawy i pląsy ze śpiewem poprowadziła Smerfetka w osobie pani Alicji Makuchy.
Na koniec odbył się pokaz bajkowych strojów. Najlepsze nagrodzono drobnymi upominkami i oklaskami.
Wszystkich uczestników poczęstowano cukierkami. Organizatorem imprezy  była biblioteka szkolna.

 
Program "Dobry Start" PDF Drukuj

Program "Dobry Start" to inwestycja w edukację polskich dzieci. To 300 zł jednorazowego wsparcia dla wszystkich uczniów rozpoczynających rok szkolny. Rodziny otrzymają świadczenie bez względu na dochód. To wsparcie dla 4,6 miliona uczniów
 
Rekrutacja uzupełniająca PDF Drukuj
Lista kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych - rekrutacja uzupełniająca[pdf]
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 7 z 57


Copyright © 2013 SP nr 10 w Suwałkach. Webmaster: TG