Ścieżka powrotu

Start Aktualności

Reforma Edukacji

Fotogaleria


Aktualności
Narodowe Dni Badmintona PDF Drukuj
Nasze klasy sportowe brały udział w Narodowych Dniach Badmintona które odbyły się 4 i 5 grudnia. Oprócz zmagań sportowych były zabawy i konkursy, kiermasze a na zakończenie wizyta w Centrum Kopernika.
 
Jesienna Runda Podlaskiej Ligi Badmintona PDF Drukuj
Zakończyła się jesienna runda Podlaskiej Ligi Badmintona. Najlepsze wyniki uzyskali Mikołaj Bobowicz i Jan Szeszko.
 
Igrzyska Dzieci SZS w Badmintonie PDF Drukuj
Zakończyły Się Igrzyska Dzieci SZS w Badmintonie. Ostatecznie nasza drużyna zajęła w kategorii chłopców II miejsce i VII miejsce w kategorii dziewcząt. Awans do finałów w Białymstoku drużyna chłopców w składzie: Dominik Ułanowicz, Mikołaj Bobowicz, Mateusz Tumialis oraz Jan Szeszko  uzyskała po zwycięstwach w Mistrzostwach Suwałk oraz Grupy Północnej. na drugim miejscu w eliminacjach uplasowała się drużyna dziewcząt w składzie: Oliwia Siemińska, Zofia Matyszkiel, Julia Rojko oraz Nikola Siemińska. W Mistrzostwach Suwałk grała Oliwia Cipielewska oraz Julia Nieszczerzewska.
 
Pisane uczuciami PDF Drukuj
  alt
altDnia 8 grudnia 2017r. w ramach VIII Suwalskiej Kampanii Białej Wstążki został zaprezentowany spektakl teatralny pt.” Pisane uczuciami”. Młodzież swoją grą aktorską ukazała jak trudne są relacje międzyludzkie. Dopiero  utrata bliskiej osoby potrafi nam uświadomić, jak ważny jest wzajemny szacunek. W przedstawieniu wzięli udział uczniowie klas gimnazjalnych:3c, 3b, 2a pod opieką p. Moniki Kudeli, p. Mileny Daniłowicz i Renaty Duroł. 
 
Lekcja z psychologiem PDF Drukuj
 alt
Dnia alt8.12.2018 odbyła się lekcja z psychologiem w klasie 7a na temat: "Przeciwdziałanie agresji. Jak pomóc osobom pokrzywdzonym?" Na zajęciach dzieci poszerzyły swoją wiedzę odnośnie pomocy ofiarom przemocy, odpowiedniemu reagowaniu na przemoc oraz same wcieliły się w różne rolę odgrywając scenki z przykładami agresywnych zachowań.
 
SP 10 w Kampanii Białej wstążki PDF Drukuj
alt
altNasi uczniowie już kolejny raz zaangażowali się w Kampanię Białej Wstążki. Akcja ma na celu uświadomić, jak ważne jest przeciwdziałanie przemocy na każdym etapie naszego życia. Uczniowie "Dziesiątki" przygotowali bardzo ciekawe plakaty. Ich próbka w załączeniu. Poniżej prezentujemy też film przygotowany przez uczniów naszej szkoły.


 
 
Stop przemocy w szkole PDF Drukuj

alt

altW dniach 30 listopada i 6 grudnia 2017 roku klasy VI b, VII b, d i II c Gimnazjum 7  wzięły  udział w szkoleniu pt.  ,,Stop przemocy w szkole” przeprowadzonym przez wychowawców z Aresztu Śledczego w Suwałkach p. kapitan Brygidę Aleksandrowicz, p. porucznika Radosława Kałęka. Dowiedzieliśmy  się , co to jest agresja i przemoc oraz co może być jej przyczyną. Omawialiśmy sytuacje, w których dochodzi do takich zdarzeń. Prowadzący udzieli informacji, jak należy się zachować, gdy jesteśmy ofiarami lub świadkami przemocy  czy agresji. Uświadomili, jakie konsekwencje grożą osobom, które dopuszczają się takich czynów.  Szkolenie było bardzo ciekawe i przydatne. Dziękujemy organizatorom, p. kapitan Małgorzacie Błażewicz- kierownikowi oddziału penitencjarnego oraz wychowawcom z Aresztu Śledczego w Suwałkach.

 
IIIc w Midicentrum PDF Drukuj
6 grudnia klasa III c wybrała się na kolejne spotkanie do Midicentrum. Było niezwykle ciekawie. Rozmawialiśmy o kolejnym żywiole, jakim jest powietrze. Uczestniczyliśmy w bardzo ciekawych doświadczeniach. Nasza wiedza została pogłębiona a mikołajkowy czas mile spędzony.
 
Dzień Pluszowego Misia PDF Drukuj
altalt
24 listopada obchodziliśmy w naszych oddziałach przedszkolnych Dzień Pluszowego Misia. Był korowód z misiami, tańce, wiersze i piosenki o misiach. Nie zabakło też misiowego przysmaku, czyli miodu.Na koniec dzieci wykonały przepiękne prace plastyczne z ulubionym misiem w roli głównej.Dzień minął nam wesoło i słodko!

 

 
Udany weekend siatkarzy SUKSS Suwałki PDF Drukuj
W sobotę 2.12.2017r.  w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 10 w Suwałkach odbył się turniej w ramach Mistrzostw Województwa w Piłce Siatkowej Młodzików. Na parkiecie rywalizowały cztery drużyny: SUKSS Suwałki 1, SUKSS Suwałki 2, UKS Mikolo Sokółka i UKS Centrum Augustów. Suwalczanie wygrali wszystkie cztery mecze. Aktualnie drużyna SUKSS Suwałki 1 zajmuje pierwsze miejsce
w tabeli Mistrzostw Województwa, natomiast drużyna SUKSS Suwałki 2 miejsce czwarte.
1. SUKSS Suwałki 1 – UKS Mikolo Sokółka        2:0 (25:19, 25:10)
2. SUKSS Suwałki 2 – UKS Centrum Augustów    2:0 (25:9, 25:13)
3. SUKSS Suwałki 1 – UKS Centrum Augustów    2:0 (25:9, 25:12)
4. SUKSS Suwałki 2 – UKS Mikolo Sokółka        2:1 (25:21, 23:25, 15:10)

Suwalczanie wystąpili w składzie:
SUKSS Suwałki 1:
Patryk Harackiewicz, Kacper Chmielewski, Adrian Andruszkiewicz, Jakub Krzyżewski, Paweł Popławski, Hubert Gryko (libero), Łukasz Chałko (kapitan), trener Marcin Orzechowski
SUKSS Suwałki 2:
Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 7 z 44


Copyright © 2013 SP nr 10 w Suwałkach. Webmaster: TG