Ścieżka powrotu

Start Aktualności

Reforma Edukacji

Fotogaleria


Aktualności
Festiwal Piosenki Świątecznej PDF Drukuj
alt   
altDnia 19.12.2017 odbył się w Szkole Podstawowej Nr 10 Festiwal Piosenki Świątecznej Anglojęzycznej. W koncercie wzięli udział zarówno soliści, jak i grupy uczniów z klas 0 - 7 Szkoły Podstawowej oraz klas 2-3 Gimnazjum. Wykonawcy śpiewali znane piosenki świąteczne w językach obcych.
Organizatorzy koncertu: p. Bogusława Kalinowska, Teresa Kozłowska i p. Ewa Olisiejko.
Osoby występujące:

1.    Karolina Chomicz 7b – Jingle Bells Rock
2.    Dagmara Hołoweńko i Sylwia Jabłońska 4a – We wish you a merry Xmas
3.    kl. IIb – Oh Xmas tree
4.    Julia Krukowska i Julia Nieszczerzewska 5e – Last Xmas
5.    Karolina Chomicz 7b – Leise rieselt der shnee
6.    Wiszniewska Weronika 7a – Santa tells me
7.    kl. 4e – Mistletoe and wine
8.    kl. 7c – All I want for Xmas
9.    kl. 5b – Silent Night
10.    kl. 3d – Jingle Bells
11.    Martyna Fiedorowicz kl 2c Gim – All I want for Xmas
12.    kl. 4e – Last Xmas
13.    kl. 3a – Jingle Bells
14.    Łucja Jacewicz i Julia Dąbrowska kl. 4c – Merry Xmas Everyone
15.    Klaudia Dmochowska, Julia Kowalewska, Wiktoria Syper i Gabriela Domalewska kl 4c – We wish you a merry Xmas
16.    kl. 3a Gim – Merry Xmas everyone
17.    Aleksandra Masłowska i Wiktoria Gieniul kl 4c – Silent Night
18.    Zuzanna Żuk VE - We wish you a merry christmas
19.    Karolina Słowikowska, Eliza Jankowska, Iza Salwecka, Magda Brzozowska VE - Jingle Bells
20.    Wiktoria Palanis, Borys Szczepaniak, Martyna Węgrzynowicz, Zuzanna Żuk Ve - Jingle Bells Rock
21.     Gabrysia Wowak i Kasia Pietkiewicz IVB - Merry Xmas Everyone 
Wizyta przedstawicieli WOPR PDF Drukuj
alt
 
alt18 grudnia naszą szkołę odwiedzili przedstawiciele suwalskiego odziału WOPR. Pan Michał opowiadał jakie zagrożenia niesie nieodpowiedzialne chodzenie po zamaraźniętych zbiornikach wodnych. Oprócz tego przedstawił sposoby ratowanie życia swojego i innych w przypadku pęknięcia lodu i wpadnięcia do zimnej wody.
 
Kolejny sukces Dominika PDF Drukuj

"W suwalskiej restauracji Rozmarino można oglądać wystawę młodych fotografów – podopiecznych Radosława Krupińskiego z Gminnego Ośrodka Kultury w Krzywem. Wystawa jest efektem kilku wypraw grupy nad wigierskie suchary.

- Chcemy uwiecznić wszystkie pory roku. Ćwiczymy poszczególne umiejętności operowania aparatem – dobór oświetlenia, odpowiednie ustawienia, wykorzystanie zróżnicowanej ogniskowej. Celem tych plenerowych wypraw było głównie uchwycenie detalu, przygotowanie do makrofotografii – mówi Radosław Krupiński.

W „Rozmarino” można oglądać prace: Mai Moryc, Dominiki Mitros, Kuby Winckiewicza, Dominika Warlińskiego [kl. IIIC], Miłosza Kozakiewicza, Łukasza Czerniewskiego i Marcelego Kwiatkowskiego.

- Są to gimnazjaliści i licealiści, od 12 do 16 roku życia. Dzięki gościnności pana Piotra Bagińskiego mają możliwość prezentować swoje prace. Planujemy już serię kolejnych wypraw i potem następną ekspozycję – zimową – dodaje R. Krupiński."

GRATULACJE!


Zdjęcie pochodzi ze strony: http://www.suwalki24.pl

 
Najpiękniejszy Święty Mikołaj PDF Drukuj
   altalt
6 grudnia w naszej szkole odbył się konkurs klas integracyjnych: „Najpiękniejszy Święty Mikołaj”. Uczniowie wykazali się wielką pomysłowością i  kreatywnością. Prace były wykonane  w  różnych technikach: plakaty, mozaiki, prace przestrzenne. Wszystkie prace zostały wyróżnienie, gdyż zrobione były z wielkim zaangażowaniem dzieci. Nasze mikołaje można podziwiać na korytarzach naszej szkoły. Umilają nam czas i przypominają nam o zbliżających się świętach.
 
Mikołajki PDF Drukuj
altalt
6 grudnia nasze odziały przedszkolne odwiedził Mikołaj. W imieniu Prezydenta Miasta Suwałk prezenty wręczał Pan Wiesław Stelmach, Skarbnik Miasta. Wszystkie dzieci były zachwycone kolorowymi i pięknymi zabawkami. Dzień upłynął nam na zabawie, a uśmiech gościł cały czas na twarzach przedszkolaków. DZIĘKUJEMY MIKOŁAJU!!!!!
 
Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Białymstoku PDF Drukuj
W dniu 12.12.2017 odbyły się finały Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Białymstoku. Szkołę Podstawową nr 10 z Suwałk reprezentowały dwie drużyny:
Drużyna chłopców w składzie:  Hołub Grzegorz, Hołub Mateusz, Filipowicz Jan i Ciepielewski Kacper. Zawodnicy bardzo dobrze się spisali i zdobyli I miejsce pokonując w finale Gimnazjum Marii Konopnickiej również z Suwałk.
Drużyna dziewczyn w składzie: Grosz Gabriela, Skindzier Natalia, Górska Anna i Juszkiewicz Aleksandra, również występowała w fazie eliminacyjnej Krakowska Olga.
Drużyna po zaciętym finale przegrała z gospodarzem turnieju Szkołą nr 32 z Białegostoku i uplasowała się na II miejscu.
Gratulacje dla zawodników za sportową rywalizację
na wszystkich zawodach badmintonowych.
 
Trener Jerzy Dołhan
 
Zebranie Otwarte PDF Drukuj
altalt
13 grudnia 2017 r. odbyło się Otwarte Zebranie z Rodzicami. Zebranych powitała Pani Dyrektor Halina Walendzewicz i omówiła bieżące sprawy szkoły. Później licznie przybyli rodzice wysłuchali prelekcji dotyczącej problemu bezpieczeństwa przygotowanej przez Panią Brygidę Markowską.
 
Podsumowanie Kampanii Białej Wstążki PDF Drukuj
altalt
13 grudnia odbyło się w naszej szkole podsumowanie Kampanii Białej Wstążki. Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego wspólnie z opiekunami - Panem Markiem Grzybowskim i Panem Markiem Krejpcio opowiedzieli, co wydarzyło się w ramach Kampanii Białej Wstążki w Szkole Podstawowej nr 10 w Suwałkach. Wyróżnieni uczniowie i nauczyciele otrzymali pamiątkowe dyplomy. Serdecznie gratulujemy.
 
Finał Grupy Północnej PDF Drukuj

altalt

W dniu 12.12.2017 w Szkołe Podstawowej nr 10 odbył się Finał Grupy Północnej Igrzysk Dzieci w minisiatkówce czwórek chłopców. W zawodach uczestniczyło pięc druzyn: SP w Sejnach, SP 4  Suwałki, SP 6 Suwałki, SP 10 Suwałki, SP 3 Augustów. Po zaciętej walce zawody wygrała SP w Sejnach, która nie przegrała żadnego meczu. Do dalszej fazy rozgrywek awansowały dwa najlepsze zespoły SP Sejny i SP 10 Suwałki. 

 

Więcej…
 
XVI Przegląd Kolęd i Pastorałek PDF Drukuj
altalt
12 grudnia 2017 roku w naszej szkole odbył się XVI Festiwal Kolęd i Pastorałek. W imprezie wzięło udział 15 zespołów z Suwałk, Ełku i  Augustowa. Dziękujemy wszystkim uczestnikom, sponsorom i ludziom dobrej woli, którzy wsparli naszą inicjatywę. Zapraszamy do fotogalerii z wydarzenia.
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 6 z 44


Copyright © 2013 SP nr 10 w Suwałkach. Webmaster: TG