Ścieżka powrotu

Start Aktualności

Reforma Edukacji

Fotogaleria


Aktualności
I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Biblijnym

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy Biblijnej w SP nr 6. Byli to: Dagmara Hołoweńko, Weronika Ryszkiewicz i Jacek Misiukiewicz, który zajął I miejsce. Uczniów przygotowywała pani Bożena Ołdak.
 
Co daje nam czytanie?
 

Nie ma wątpliwości, że czytanie wpływa w znaczącym stopniu na nasz umysł. Choć statystyki nie są pozytywne i pokazują, że coraz więcej osób zamiast papierowej lektury wybiera Internet jako podstawowe źródło informacji, bez wątpienia to właśnie czytanie książek pogłębia zasób słownictwa, uczy ortografii, interpunkcji, pozwala na dogłębne poznanie problemu, poszerza wiedzę. Czasami wystarczy kilka minut dziennie, by w ciągu roku przeczytać wiele wartościowych książek.

Więcej…
 
Jak skutecznie myć ręce?
alt
 
„Jak zachęcam innych do czytania”- szkolny konkurs czytelniczo - plastyczny
altW grudniu biblioteka szkolna ogłosiła konkurs czytelniczo-plastyczny dla uczniów klas II – VI. Celem konkursu było propagowanie wartościowych książek poprzez krótką recenzję oraz prace plastyczne. Wpłynęło 15 prac. Najciekawsze prace nagrodzono.
Laureaci w kategorii klas IV - VI : I miejsce – Julia Chomicz kl. VI B , II miejsce – Sebastian Jarmołowicz kl. V A i Weronika Ryszkiewicz kl. VI A .  W kategorii klas II i III: I miejsce – Helena Malinowska kl. III E, II miejsce - Weronika Kusek kl. II B, III miejsce –Natalia Fornalik II A i Magda Nadziejko kl. III E.
 

 
 
Jan Paweł II święty
altalt
W związku z ogłoszeniem 2020 – Rokiem Jana Pawła II w Polsce w bibliotece szkolnej zorganizowano wystawę fotografii, materiałów źródłowych, czasopism oraz książek. Uczniowie mogą zapoznać się z literaturą dotyczącą życia i pontyfikatu Papieża; zaprezentowano ciekawostki, anegdoty o Świętym oraz znane cytaty autorstwa Jana Pawła II.
 
Dzień Otwarty - fotogaleria
 
DBAMY O SWÓJ ROZWÓJ FIZYCZNY
altalt
Na lekcjach wychowania fizycznego ćwiczymy wykorzystując podłogowe gry planszowe. Dzięki nim poznajemy polskie miasta i utrwalamy zasady ruchu drogowego. To świetna zabawa połączona z nauką. Nasze Panie urozmaicają nam zajęcia o nowe gry i zabawy, w których same dawno temu uczestniczyły. Bardzo lubimy zabawy i zajęcia ruchowe. 
Zapraszamy
 
Ogólnopolskie Zawody Pływackie
"Ogólnopolskie Zawody Pływackie - Memoriał Henryka Kosakowskiego" w LUBLINIE W dniach 21-22 luty 12 zawodników MUKS OLIMPIJCZYK w Suwałkach brało udział w zawodach w Lublinie. Były to pierwsze zawody w tym roku na basenie 50m. Zawodnicy sprawdzili swoje umiejętności z zawodnikami 38 klubów z całej Polski. Wszyscy poprawili swoje"życiówki", dla Julii Domoradzkiej udało się wywalczyć srebro na dystansie 200 m stylem grzbietowym oraz brąz na 200 m stylem zmiennym obydwa wyniki w kategorii Młodzik. Zawody te otwierały pracowity sezon wiosenno - letni.
 
Zawody LA III klas
20 lutego 2020 roku w Szkole podstawowej nr 11 odbyła się pierwsza z trzech edycji Halowych Mistrzostw Suwałk klas III w Lekkiej Atletyce. Następne odbędą się piątego i dziewiętnastego marca. W zawodach biorą udział dziesięcino osobowe drużyny składające się z pięciu dziewcząt i pięciu chłopaków z III klas. W zawodach wzięło udział 5 Szkół Podstawowych. Nasza drużyna to:
- Nadia Jurkun klasa III b
- Julia Jankowska klasa III b
- Oliwia Nowialis klasa III d
- Julia Borsuk klasa III a
- Julia Panasiewicz klasa III d
- Nikodem Naumowicz klasa III d
- Franciszek Mróz klasa III d
- Miłosz Gliński klasa III d
- Kacper Ryszkiewicz klasa III a
- Oskar Kalmanowicz klasa III d

W pierwszym starcie zawodnicy z „dziesiątki” zdobyli cztery miejsca na podium:
W sztafecie drużynowej (10 osób) zajęliśmy 2 miejsce
Kacper Ryszkiewicz zajął I miejsce w żucie piłką lekarską a Miłosz Gliński II.
III miejsce zajął Nikodem Naumowicz skoku w dal z miejsca.
Opiekunem drużyny jest nauczyciel wychowania fizycznego Marek Krejpcio.

 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 5 z 79


Copyright © 2013 SP nr 10 w Suwałkach. Webmaster: TG