Ścieżka powrotu

Start Aktualności

Reforma Edukacji

Fotogaleria


Aktualności
Piknik Rodzinny
alt
altPodczas Pikniku Rodzinnego świetnie bawili się najmłodsi i troszkę starsi również. Odwiedzili nas mundurowi oraz służby oczyszczania miasta. Mieliśmy również pokaz gry na perkusji i naukę tańców, można też było zrobić malunek na buźce i pofarbować włosy. Kibice mogli natomiast obejrzeć róźne gry zręcznościowe i piękne zmagania sportowe na boiskach do siatkówki plażowej. Trenera Artura dzielnie wspierał uczeń z klubu kibica SUKSS Suwałki.
 
Wręczenie nagród i dyplomów
alt
altW miniony poniedziałek odbyła się w naszej szkole uroczystość wręczenia dypomów i nagród. Na auli stawili się zarówno Szkoły Podstawowej nr 10 jak i ostatniego rocznika Gimnazjum nr 7.
 
Zapraszamy na zakończenie roku szkolnego 2018/2019
 
Lato w mieście
 
Słuch na wagę złota!
 
 
"Pokonaj Szurpiły"

6.06.2019r. odbyła się VII edycja Biegu Przełajowego pn. "Pokonaj Szurpiły". Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy III D ( Karolina Szyszko, Amelia Ciszewska, Łukasz Chałko), III A ( Kuba Żyliński, Przemysław Pacewicz), III B ( Hubert Gryko, Patryk Brzozowski), VII B( Dalicja Kawałko), VIII B (Mateusz Bobrowski, Dominik Wróbel) i VD ( Igor Karczewski).  Uczniowie ci zmagali się z pokonaniem trudnej, terenowej trasy o długości 9 km. Łącznie w zawodach wzięło udział 197 uczestników. Reprezentanci naszej szkoły w ogólnej klasyfikacji wypadli bardzo dobrze, zajmując czołowe miejsca w swoich kategoriach wiekowych. Na szczególne wyróżnienie zasługuje najmłodszy uczestnik Igor Karczewski, który przybiegł w ścisłej czołówce open pokonując wielu dorosłych uczestników.
Wyniki rywalizacji w poszczególnych kategoriach wiekowych reprezentantów naszej szkoły:
Dzieci młodsze:
I miejsce- Igor Karczewski
Dziewczęta- dzieci starsze
III miejsce- Amelia Ciszewska
IV miejsce- Karolina Szyszko
Chłopcy- dzieci starsze
IV miejsce- Kuba Żyliński
V miejsce- Mateusz Bobrowski
VI miejsce- Łukasz Chałko
Serdecznie gratuluję wszystkim uczestnikom,
życzę dalszych sukcesów oraz zapału do podejmowania nowych wyzwań.
Joanna Karczewska
 
Wycieczka do Krakowa

W poniedziałek 3 czerwca rozpoczęliśmy wycieczkę. Pierwszym jej punktem był park trampolin w Krakowie, gdzie wszyscy się świetnie bawili. Kolejnym miejscem, które odwiedziliśmy było Auschwitz- Birkenau. Po zwiedzaniu zakwaterowaliśmy się w krakowskim hotelu.
Następnego dnia zwiedzaliśmy to piękne miasto. Wawel, Kościół Mariacki, to wszystko robi wrażenie. Pogoda dopisywała.
Trzeci dzień był zdecydowanie najbardziej emocjonujący. Spędziliśmy go w Parku Rozrywki Energylandia w Zatorze. Wrażeń było co nie miara i każdy znalazł coś dla siebie. Oczywiście najodważniejsi mierzyli się z przerażającymy rollercoasterami i innymi kolejkami. Część obejrzała również spektakularny pokaz samochodowy.
W czwartek wyjechaliśmy do domu. Po drodze spędziliśmy kilka godzin w Warszawie, gdzie mieliśmy czas na małe zakupy oraz pospacerowanie po ZOO. Z mnóstwem wspomnień wróciliśmy do Suwałk.
Julka J.
 
Zaproszenie na Dzień Sportu i rodziny
alt          Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 10 z Oddziałami Integracyjnymi im. Olimpijczyków Polskich w Suwałkach wraz z nauczycielami i uczniami zaprasza wszystkich dziadków, babcie i rodziców uczniów na Dzień Sportu i Rodziny, który odbędzie się 18 czerwca w godz. 9.00 – 11.30 na placu szkolnym. W programie wiele atrakcji: zawody sportowe, turniej szachowy, malowanie twarzy, pokazy muzyczne, kiermasze, pokaz sprzętu ratowniczego, strażackiego i policyjnego i wiele innych. Dobra zabawa gwarantowana.

Ze względu na wysokie temperatury, zalecamy ubranie czapeczek przeciwsłonecznych oraz użycie kremów z filtrem UV. 

 
Dobre maniery

altalt

W dniu 31 maja w ramach projektu “Kawiarenka” odbył się konkurs “Dobre maniery” dla klas integracyjnych. Przeprowadzono go w czterech etapach. Najpierw wybrane osoby z klas pisały test o dobrych manierach, następnie kolejne osoby nakrywały stół, prezentowały scenkę i plakat. Po podsumowaniu wyników wręczono dyplomy i nagrody w postaci Voucheru do kręgielni w Suwałkach. Nagrody zostały zakupione z projektu finansowanego przez Urząd Miasta, na które przewidziano kwotę 500,00 zł. Konkurs wygrała klasa VII a, a następnie II miejsce klasa III a (gim.), III klasa III c (gim.), IV klasa VIII a oraz V klasa III b (gim.). Gratulujemy!


 
Suwalska Liga Szachowa
altW dniu 4czerwca 2019 roku w Szkole Podstawowej nr 11  została uroczyście  zakończona  Suwalska  Ligia Szachowa .W turniejach  brali udział  uczniowie z suwalskich szkół i okolicznych powiatów. Liga  odbywała się systematycznie raz w miesiącu od września 2018r. do kwietnia 2019r.  ( 29.09.2018r.,  20.10.2018r.,  11.2018r.,  2.12.2018r.,  12.01.2019r.,  9.02.2019r., 17.03.2019r., 7.04.2019r,) Uczniowie byli podzieleni  na trzy grupy wiekowe do lat :  9 grupa  „C”, 11 grupa „B” i starsi grupa „A” ( kategorie dziewcząt i chłopców).   
    Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 10 w Suwałkach  godnie reprezentowali  Szkołę  zajmując czołowe miejsca ,


Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 1 z 67


Copyright © 2013 SP nr 10 w Suwałkach. Webmaster: TG