Start Aktualności

Zakończenie roku szkolnego 2017/2018 PDF Drukuj
alt
altW świetnych nastrojach pożegnaliśmy rok szkolny 2017/2018. Były też chwile smutku i nostalgii chwytającej wprost za serce, żalu nienazwanego, szczególnie wśród naszych absolwentów, kończących trzecią klasę gimnazjum i ich ukochanych wychowawców. Zapraszamy do zapoznania się z fotorelacją. Wszystkim uczniom, rodzicom i nauczycielom życzymy spokojnych i udanych wakacji i do zobaczenia za dwa miesiace.

Rozdanie dyplomów i nagród dla uczniów PDF Drukuj

Suwalska Karta Mieszkańca PDF Drukuj

UCHWAŁA NR XLV/554/2018
RADY MIEJSKIEJ W SUWAŁKACH
z dnia 25 kwietnia 2018 r.
w sprawie przyjęcia programu działań zmierzających do poprawy warunków życia mieszkańców miasta Suwałki.[pdf]

ZARZĄDZENIE NR 197/2018
PREZYDENTA MIASTA SUWAŁK
z dnia 8 czerwca 2018 r.
w sprawie Regulaminu Suwalskiej Karty Mieszkańca oraz wzorów dokumentów związanych z programem.[pdf]

List Komendanta Miejskiej Policji w Suwałkach PDF Drukuj

Pismo Prezesa Urzędu Transportu Kolejowego PDF Drukuj

Poradnik Bezpiecznego Wypoczynku PDF Drukuj

List Minister Edukacji Narodowej[PDF]

Festiwal Talentów "Must Be the Best" PDF Drukuj

altalt

14 czerwca na auli szkolnej odbył się doroczny Festiwal Talentów "Must Be the Best". W piosenkach anglojęzycznych zaprezentowali się uczniowie klas od 1 do 5. Najserdeczniejsze gratulacje wszystkim uczestnikom doskonałego przygotowania i artystycznej duszy, składają organizatorzy Teresa Kozłowska - Gościewska, Ewa Olisiejko i Dorota Karmiłowicz. ​

Bieg "Niepodległa 100" PDF Drukuj

alt

altW dniu 15 czerwca na stadionie Szkoły Podstawowej Nr 10 w Suwałkach odbył się bieg "Niepodległa100". Uczniowie uczcili w ten sposób 100 rocznicę niepodległości Polski, aby to podkreślić niektórzy mieli szarfy w kolorach biało - czerwonych i twarze w barwach narodowych. Bieg odbył się pod czujnym okiem organizatorów Pani Doroty Karmiłowicz, Ewy Olisiejko, Anny Grygoruk i Łukasza Drucisa.

Wycieczka do Warszawy IVd i Vc PDF Drukuj

25 maja 2018r. klasy IVd i Vc wraz z wychowawczyniami – p. Aldoną Bielecką i p. Katarzyną Bołtrukanis wybrały się na wycieczkę do Warszawy. Zwiedzanie stolicy rozpoczęliśmy od wizyty w Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie - jednego z najpiękniejszych zabytków architektury barokowej w Polsce. Widzieliśmy Salę Białą, bibliotekę króla, antykamerę, sypialnię, jadalnię i wiele innych pomieszczeń. Bogaty wystrój wnętrz pozwolił nam chociaż przez chwilę poczuć odrobinę królewskiego luksusu. Kolejnym punktem naszej wycieczki był ESPACE ROOM, gdzie podzieleni na grupy musieliśmy pokonać labirynt pełen zagadek, łamigłówek i tajnych przejść w specjalnie zaaranżowanych pomieszczeniach. Mieliśmy na to tylko 60 minut, ale poradziliśmy sobie świetnie. Byliśmy również w Muzeum Wojska Polskiego i oglądaliśmy wystawę plenerową. Był to sprzęt ciężki z okresu II wojny światowej – m.in. działa, armaty, samoloty oraz pojazdy opancerzone. Na koniec odwiedziliśmy Planetarium, gdzie obejrzeliśmy film w 3D "Na skrzydłach marzeń". Mogliśmy przeżyć niezwykłą przygodę, szybując balonem, sterowcem i samolotem.

Wycieczka była udana i z niecierpliwością czekamy na następną!

Festyn Rodzinny - fotorelacja PDF Drukuj