Ścieżka powrotu

Start Aktualności

Reforma Edukacji

Fotogaleria


Aktualności
Zakończenie roku szkolnego

W imieniu wszystkich tegorocznych absolwentów oraz Samorządu  Szkolnego mamy zaszczyt złożyć podziękowania całemu gronu pedagogicznemu, paniom dyrektor, a przede wszystkim naszym wspaniałym wychowawcom.


Drodzy Wychowawcy! Dziękujemy Wam serdecznie za trud i serce, jakie nam okazaliście. Wiemy, że często sprawialiśmy kłopoty. Mamy nadzieję, że szybko zapomnicie o naszych błędach, czasami braku dobrych manier. Okazaliście nam wiele cierpliwości, wyrozumiałości, otoczyliście opieką i co najważniejsze nauczyliście nas logicznego myślenia. Dzięki Wam poznaliśmy wartości przyjaźni, lojalności, miłości.


Drodzy Nauczyciele! Dziękujemy Wam za: uśmiech, dobre słowo ,zachętę do pracy gdy nic się nie udawało i pochwałę gdy osiągaliśmy sukcesy. Za pomoc w odkrywaniu tego w czym jesteśmy najlepsi i przekonywanie, że możemy zrobić więcej niż się sami  spodziewamy. Za pokazanie nam, że się liczymy i jesteśmy ważni. Za przełamanie strachu do rzeczy nieznanych i niezrozumiałych. Za to, że mogliśmy zawsze na Państwa  liczyć! Za osiem kolorowych lat nauki, które wniosły w nasze życie tak wiele radości…


Dziękujemy wszystkim: panom konserwatorom za wszelkie naprawy, pani w sklepiku za uśmiech podczas sprzedaży  naszych ulubionych smakołyków, paniom kucharkom za wspaniałe i zdrowe obiady, paniom sprzątającym za ład i porządek, pani pielęgniarce za opatrywanie naszych potłuczonych kolan i nie tylko, pani sekretarce za życzliwość i pogodę ducha oraz paniom pracującym w księgowości, za to, że dzięki ich rzetelnej pracy szkoła otrzymywała pieniądze na różne ciekawe przedsięwzięcia, w których mogliśmy uczestniczyć. Szanowne Panie Dyrektor!  Praca z Paniami była dla nas zaszczytem i wyróżnieniem.


Pani Dyrektor ! Przez wiele lat była Pani naszym przewodnikiem i przyjacielem, który całe swoje serce oddał naszej szkole. Czuliśmy się w niej jak w naszym drugim domu, do którego przychodziło się chętnie i z wielką radością, bo był to dom bardzo ciepły i bezpieczny. Tutaj zawsze na nas pani czekała, czasami szczęśliwa i uśmiechnięta, czasami czymś zatroskana, ale zawsze pozytywnie nastawiona do wszystkich swoich współpracowników.


Wspólnie z naszymi rówieśnikami przeżywaliśmy radości i smutki podczas tych ośmiu lat. Jesteśmy szczęśliwi, że mogliśmy znaleźć oparcie w naszych cudownych koleżankach i kolegach.


Dziękujemy!
Samorząd uczniowski
oraz
absolwenci
 
Zakończenie roku szkolnego

 

Kochani Uczniowie, Szanowni Rodzice, Drodzy Nauczyciele, Pracownicy Administracji i Obsługi.


Rok szkolny 2019/2020 kończymy w nietypowy sposób, pozbawiony blasku, tej dobrej energii bijącej od Was Uczniowie, inny niż każdy, jaki nam przyszło przeżywać w murach naszej szkoły. To wasza radość dawała Nam Nauczycielom pozytywną energię, moc i siłę. Ale sytuacja, w jakiej się znaleźliśmy odbiega od normalności, do jakiej byliśmy przyzwyczajeni. Na pierwszym miejscu stawiamy bezpieczeństwo całej społeczności szkolnej.


Ostatnie miesiące były wyjątkowo trudne.Wspólnie stawialiśmy czoła różnym trudnościom i wyzwaniom związanym między innymi z kształceniem na odległość. Doświadczenie, jakie zdobywaliśmy zmienia oblicze współczesnej szkoły.


W tym miejscu pragnę gorąco podziękować Nauczycielom za włożony trud, za życzliwość i troskę. Doceniam wkład w pracę w odmiennych warunkach, za Wasze zaangażowanie, kreatywność, sumienność, za długie godziny poświęcone uczniom i rodzicom. Słowa podziękowania i wdzięczności kieruje także do Rodziców, którzy wspomagali nauczycieli, byli oparciem dla uczniów. Jeszce nigdy uczniowie, rodzice i nauczyciele nie byli sobie tak bliscy i zjednoczeni w procesie przekazywania wiedzy. Wiele nauczyliśmy się od siebie i o sobie. To ogromny zaszczyt, ale i pouczające doświadczenie, z którego wyciągniemy wnioski do dalszej pracy. Mam głębokie przekonanie, że stawimy czoła kolejnym wyzwaniom, ponieważ pracują w szkole wspaniali, oddani Nauczyciele i Rodzice, którzy są naszymi sprzymierzeńcami.


Ciepłe słowa kieruje do ósmoklasistów. Zdobywajcie świat, bądźcie szczęśliwymi ludźmi, realizujcie swoje pasje i nie zapominajcie o swojej pierwszej szkole. Osiem wspólnych lat nauki, ale także pierwszych przyjaźni, niech na zawsze pozostaną w waszej pamięci i w sercu. Rozpoczynacie nowy rozdział w życiu i My, Wasi Nauczyciele życzymy Wam powodzenia i spełniania marzeń.


Chciałabym także w imieniu społeczności szkolnej podziękować proboszczowi parafii pw Kazimierza Królewicza, ks, prałatowi Lechowi Łubie, który udaje się na zasłużoną emeryturę, za 30 lat opieki duchowej, za dobro, słowa otuchy i wsparcia, za okazywaną życzliwość na każdym kroku.


Dziękuję wszystkim Pracownikom Administracji i Obsługi za oddanie i sumienność w wypełnianiu swoich obowiązków. Sprawiacie, że szkoła doskonale funkcjonuje.


Żywię głęboką nadzieję, że za dwa miesiące spotkamy się pełni nowych sił i energii do dalszej pracy i nauki, do odkrywania tajemnic, których wciąż jest tak wiele do odkrycia.


Halina Walendzewicz

 
List

 

List Prezydenta Miasta Suwałk na zakończenie roku szkolnego 2019/2020.pdf

 
Zakończenie roku szkolnego 2019/2020

Drodzy Rodzice,

w trosce o zdrowie uczniów podjęliśmy decyzję o odbiorze świadectw we wrześniu. W sytuacji zmiany szkoły ucznia istnieje możliwość odbioru osobistego. W każdym indywidualnym przypadku prosimy o kontakt
z wychowawcami klas.
Klasy ósme, ze względu na ukończenie nauki w naszej szkole, odbiorą świadectwa od wychowawców z zachowaniem reżimu sanitarnego.
O godzinie i miejscu powiadomią wychowawcy klas ósmych.
Dziękujemy Państwu za cierpliwość i wyrozumiałość. Wszystkim Nam zależy na zdrowiu i bezpieczeństwie Nas Wszystkich.

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 10
Halina Walendzewicz

 
Wyniki


Lista kandydatów przyjętych i nieprzyjętych do oddziałów sportowych.pdf

 
Nabór do szkół średnich

Uwaga uczniowie klas ósmych. Pod linkiem https://suwalki.edu.com.pl/kandydat/app/ macie możliwość rejestracji do szkół średnich prowadzonych przez miasto Suwałki.

Terminy naboru

Data początkowa Data końcowa Informacje o etapie
15.06.2020 10.07.2020 15:00 Rejestracja kandydatów/wybór preferencji
26.06.2020 08:00 10.07.2020 15:00 Uzupełnienie wniosku o przyjęcie do szkoły ponadpodstawowej o świadectwo ukończenia szkoły podstawowej
31.07.2020 04.08.2020 15:00 Uzupełnienie wniosku o przyjęcie do szkoły ponadpodstawowej o zaświadczenie o wyniku egzaminu ósmoklasisty oraz zmiana przez kandydata wniosku o przyjęcie, w tym zamiana szkół do których kandyduje
12.08.2020 12.08.2020 Publikacja list zakwalifikowanych do przyjęcia
13.08.2020 08:00 18.08.2020 15:00 Wprowadzanie potwierdzeń woli podjęcia nauki
19.08.2020 19.08.2020 14:00 Publikacja list przyjętych
 
Wewnątrzszkolna instrukcja organizacji i przeprowadzenia egzaminu ósmoklasisty w Szkole Podstawowej nr 10 w Suwałkach

Instrukcja dostępna TUTAJ

 
Listy kandydatów

1.  Lista kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do oddziału sportowego o profilu badminton.pdf

2. Lista kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do oddziału sportowego o profilu piłka siatkowa.pdf

3. Lista kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do oddziału sportowego o profilu pływanie.pdf

4. Potwierdzenia woli przyjęcia kandydata do oddziału sportowego.pdf

 
OGŁOSZENIE

 

Szkoła Podstawowa nr10 w Suwałkach, informuje rodziców,którzy chcą zwrotu pieniędzy za nadpłacone obiady w marcu proszeni są o zgłoszenie się do intendenta szkoły w celu napisania podania i numeru konta na które będą przelane pieniądze.
Jest też możliwość przeniesienia nadpłaty na miesiąc wrzesień.
Zgłoszenia przyjmujemy do 26.06.2020r. 
Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o św. Janie Pawle II,

12 maja 2020r. odbyła się on-line Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o św. Janie Pawle II,w której udział wzięli uczniowie naszej szkoły:
1. Julia Chomicz   z kl. VI B
2. Dagmara Hołoweńko   z kl. VI A
3. Sylwia Jabłońska   z kl. VI A
4. Mateusz Kusek  z kl. VI E
5. Wiktor Łukaszewicz   z kl. VI E
6. Jacek Misiukiewicz   z kl. VI A

28 maja otrzymaliśmy wyniki Olimpiady. Ranking wyników i klucz odpowiedzi w załączniku. Najwięcej punktów zdobyli:  Wiktor Łukaszewicz z kl. VI E, Julia Chomicz oraz Jacek Misiukiewicz.
Wszystkim uczestnikom Olimpiady bardzo dziękujemy i gratulujemy.

 

wyniki.pdf

 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 1 z 78


Copyright © 2013 SP nr 10 w Suwałkach. Webmaster: TG