Start Aktualności

Posiedzenia Rady Pedagogicznej

Posiedzenia Rady Pedagogicznej odbędą się:
26 sierpnia 2019r. o godz. 11.30
30 sierpnia 2019r. o godz. 10.00

Egzaminy

Egzaminy poprawkowe - terminy.pdf

Zakończenie roku szkolnego 2018/2019
altW dobrych nastrojach pożegnaliśmy rok szkolny 2018/2019. Były chwile smutku i nostalgii, szczególnie wśród naszych absolwentów, kończących klasę ósmą i trzecią gimnazjum oraz ich ukochanych wychowawców. Zapraszamy do zapoznania się z fotorelacją. Wszystkim uczniom, rodzicom i nauczycielom życzymy spokojnych i udanych wakacji. Do zobaczenia za dwa miesiące.
FOTOGALERIA PRZEDSZKOLE
FOTOGALERIA 1-3
FOTOGALERIA 4-7
FOTOGALERIA 8 + GIMNAZJUM

Dzień Sportu i Rodziny
alt
altPodczas Dnia Sportu i Rodziny świetnie bawili się najmłodsi oraz troszkę starsi. Odwiedzili nas policjanci, strażacy oraz służby Zakładu Dróg i Zieleni. Mieliśmy również pokazy gry na perkusji, naukę tańca, można było sobie zrobić biżuterię z koralików, pomalować twarz i pofarbować włosy. Kibice mogli natomiast obejrzeć róźne gry zręcznościowe i zmagania sportowe na boiskach do siatkówki plażowej.

Wręczenie nagród i dyplomów
alt
altW miniony poniedziałek odbyła się w naszej szkole uroczystość wręczenia dypomów i nagród. Na auli stawili się zarówno Szkoły Podstawowej nr 10 jak i ostatniego rocznika Gimnazjum nr 7.

Lato w mieście

Słuch na wagę złota!

"Pokonaj Szurpiły"

6.06.2019r. odbyła się VII edycja Biegu Przełajowego pn. "Pokonaj Szurpiły". Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy III D ( Karolina Szyszko, Amelia Ciszewska, Łukasz Chałko), III A ( Kuba Żyliński, Przemysław Pacewicz), III B ( Hubert Gryko, Patryk Brzozowski), VII B( Dalicja Kawałko), VIII B (Mateusz Bobrowski, Dominik Wróbel) i VD ( Igor Karczewski).  Uczniowie ci zmagali się z pokonaniem trudnej, terenowej trasy o długości 9 km. Łącznie w zawodach wzięło udział 197 uczestników. Reprezentanci naszej szkoły w ogólnej klasyfikacji wypadli bardzo dobrze, zajmując czołowe miejsca w swoich kategoriach wiekowych. Na szczególne wyróżnienie zasługuje najmłodszy uczestnik Igor Karczewski, który przybiegł w ścisłej czołówce open pokonując wielu dorosłych uczestników.
Wyniki rywalizacji w poszczególnych kategoriach wiekowych reprezentantów naszej szkoły:
Dzieci młodsze:
I miejsce- Igor Karczewski
Dziewczęta- dzieci starsze
III miejsce- Amelia Ciszewska
IV miejsce- Karolina Szyszko
Chłopcy- dzieci starsze
IV miejsce- Kuba Żyliński
V miejsce- Mateusz Bobrowski
VI miejsce- Łukasz Chałko
Serdecznie gratuluję wszystkim uczestnikom,
życzę dalszych sukcesów oraz zapału do podejmowania nowych wyzwań.
Joanna Karczewska

Wycieczka do Krakowa

W poniedziałek 3 czerwca rozpoczęliśmy wycieczkę. Pierwszym jej punktem był park trampolin w Krakowie, gdzie wszyscy się świetnie bawili. Kolejnym miejscem, które odwiedziliśmy było Auschwitz- Birkenau. Po zwiedzaniu zakwaterowaliśmy się w krakowskim hotelu.
Następnego dnia zwiedzaliśmy to piękne miasto. Wawel, Kościół Mariacki, to wszystko robi wrażenie. Pogoda dopisywała.
Trzeci dzień był zdecydowanie najbardziej emocjonujący. Spędziliśmy go w Parku Rozrywki Energylandia w Zatorze. Wrażeń było co nie miara i każdy znalazł coś dla siebie. Oczywiście najodważniejsi mierzyli się z przerażającymy rollercoasterami i innymi kolejkami. Część obejrzała również spektakularny pokaz samochodowy.
W czwartek wyjechaliśmy do domu. Po drodze spędziliśmy kilka godzin w Warszawie, gdzie mieliśmy czas na małe zakupy oraz pospacerowanie po ZOO. Z mnóstwem wspomnień wróciliśmy do Suwałk.
Julka J.

Zaproszenie na Dzień Sportu i rodziny
alt          Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 10 z Oddziałami Integracyjnymi im. Olimpijczyków Polskich w Suwałkach wraz z nauczycielami i uczniami zaprasza wszystkich dziadków, babcie i rodziców uczniów na Dzień Sportu i Rodziny, który odbędzie się 18 czerwca w godz. 9.00 – 11.30 na placu szkolnym. W programie wiele atrakcji: zawody sportowe, turniej szachowy, malowanie twarzy, pokazy muzyczne, kiermasze, pokaz sprzętu ratowniczego, strażackiego i policyjnego i wiele innych. Dobra zabawa gwarantowana.

Ze względu na wysokie temperatury, zalecamy ubranie czapeczek przeciwsłonecznych oraz użycie kremów z filtrem UV.